REKLAMA

Inne

EXPRES - szewc, dorabianie kluczy, baterie, pieczątki
Punkt usługowo-handlowy w C.H. Gemini oraz Bielsko Auchan oferuje szereg usług z zakresu naprawy obuwia, dorabiania kluczy , wymiany baterii specjalistycznych oraz sprzedaż artykułów z ...
EXPRES - szewc, dorabianie kluczy, baterie, pieczątki
ul. Bohaterów Monte Casino 421
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33-810-10-01Porady związane z kategorią:
Inne

Magnesy na zamówienie Magnesy na zamówienie

Magnesy znajdują szerokie spektrum zastosowań w różnych branżach i dziedzinach. Z ich zalet korzysta m.in. branża elektroniczna, meblarska i reklamowa. O popularności magnesów decydują przede wszystkim ich właściwości. Niestety w przypadku wielu aplikacji standardowe magnesy okazują się niewystarczające, są za duże lub charakteryzują się zbyt niskim udźwigiem. Dlatego producenci magnesów coraz częściej obok dostępnych od ręki wyrobów gotowych oferują magnesy na zamówienie.

Jak działa monitoring telefonu? Jak działa monitoring telefonu?

Życie jest przewrotne i czasem z różnych powodów korzystamy z opcji monitorowania telefonu komórkowego z systemem Android. Oczywiście można się zastanawiać, czy jest to zgodne z prawem i etyczne, ale poza służbami wielu rodziców, partnerów czy pracodawców decyduje się na kontrolę innych osób. 

 

Dlaczego sauna domowa to rozwiązanie idealne dla zdrowia? Dlaczego sauna domowa to rozwiązanie idealne dla zdrowia?

Osoby, które intensywnie pracują są narażone na wiele schorzeń. Na porządku dziennym są problemy z kręgosłupem, choroby związane z nadciśnieniem czy nieprawidłowa praca serca i układu krążenia. Rozwiązaniem wielu tego typu kłopotów może być… sauna w domu! Dlaczego powinieneś rozważyć montaż takiego rozwiązania?

Profesjonalne sprzątanie biur. Jakie firmy mogą skorzystać z tej usługi? Profesjonalne sprzątanie biur. Jakie firmy mogą skorzystać z tej usługi?

To, jak wygląda biuro, świadczy o firmie. I nie mamy tu na myśli wyłącznie jego estetyki, ale również to, czy biuro jest czyste, zadbane i schludne. Zwracają na to uwagę zarówno pracownicy, jak i kontrahenci. Wiele firm zadaje sobie pytanie, czy profesjonalne sprzątanie biur przez firmę zewnętrzną jest usługą, z której mogą skorzystać. Dziś przyglądamy się temu, do jakich firm jest kierowana oferta sprzątania i podpowiadamy, dla kogo będzie to najlepsze rozwiązanie.

Spersonalizowane gadżety sportowe – must have dla kibiców i lokalnych klubów Spersonalizowane gadżety sportowe – must have dla kibiców i lokalnych klubów

Spersonalizowane gadżety sportowe cieszą się rosnącą popularnością. Dlaczego? Powodem jest zainteresowanie rozmaitymi dyscyplinami. Wśród rozgrywek dominuje piłka nożna. Według badań przeprowadzonych przez CBOS, 49% Polaków deklaruje zamiłowanie do futbolu, co czyni ją pod tym względem liderem w kategorii sportów zespołowych. 

Co warto wiedzieć przed wyjazdem do Niemiec jako opiekunka osób starszych? Co warto wiedzieć przed wyjazdem do Niemiec jako opiekunka osób starszych?

Jednym z głównych problemów, z jakimi borykają się europejskie kraje, jest starzejące się społeczeństwo. Z tego względu branża opieki nad osobami starszymi przeżywa rozkwit. Pracy nie brakuje zarówno w kraju, jak i za granicą. Wśród opiekunek z Polski szczególnie popularnym kierunkiem są Niemcy. Jak przygotować się do zagranicznego wyjazdu?

Drony w straży pożarnej Drony w straży pożarnej

Dość wielu z nas doskonale wie o tym, że drony w straży pożarnej już się pojawiają i zapewne za jakiś czas będą one znacznie częściej używane. Mowa tu dokładnie o tym, że maszyna taka jak DJI Mavic 2 Enterprise Advanced może być niezwykle przydatną, jeśli chodzi o te pożary trwa, bo tylko z góry można ocenić skalę konkretnego pożaru i w oparciu o tego typu dane podjąć odpowiednie działania.

Jak zarabiać w domu? Poznaj 5 skutecznych sposobów Jak zarabiać w domu? Poznaj 5 skutecznych sposobów

Każdy z nas rozmyśla codziennie jak zarobić pieniądze w jak najprostszy sposób. Alternatywą niełatwej pracy biurowej przez 8 i więcej godzin dziennie jest zarabianie pieniędzy online. Metody zarabiania w ten sposób są różne. Najczęściej nie wymagają nakładu własnego, jedynie czasu i umiejętności. Sposoby, które przedstawimy, są sprawdzone i przetestowane przez ludzi na całym świecie, a dla większości z nich stanowią one główne źródło utrzymania. Zapraszamy do zapoznania się z pomysłami jak zarabiać pieniądze przez Internet, nie wychodząc z domu.
 

Jak wypromować stoisko na targach? Zainwestuj w gadżety reklamowe Jak wypromować stoisko na targach? Zainwestuj w gadżety reklamowe

Jednym ze skuteczniejszych sposobów na zwiększenie świadomości marki są targi branżowe. Tego typu eventy pozwolą Ci dotrzeć do znacznej grupy potencjalnych klientów. Warto więc brać w nich udział, ale też odpowiednio się do nich przygotować. Kluczową kwestią, którą najlepiej przemyśleć z wyprzedzeniem, jest aranżacja stanowiska wystawowego. Stoisko targowe powinno być nie tylko dobrze zorganizowane, lecz także w ciekawy sposób promować Twoją firmę. Tutaj po raz kolejny niezastąpione okazują się gadżety reklamowe z firmowym nadrukiem. Sprawdź, dlaczego pozwolą Ci wyróżnić się z tłumu!

W jakich sytuacjach warto rozważyć faktoring? Kto może z niego skorzystać? W jakich sytuacjach warto rozważyć faktoring? Kto może z niego skorzystać?

Faktoring to forma finansowania działalności, po którą z roku na rok sięga coraz większe grono przedsiębiorców. Powodów takiego stanu rzeczy jest co najmniej kilka. Z jednej strony rośnie świadomość przedsiębiorców i znajomość nowoczesnych sposobów finansowania, a z drugiej faktoring jest dziś bardziej dostępny i lepiej dostosowany do potrzeb zgłaszanych przez biznes.

Do kogo należy sprzątanie po remoncie? Do kogo należy sprzątanie po remoncie?

Każde prowadzenie prac budowlanych czy remontowych to jednocześnie konieczność zagospodarowania powstających w trakcie robót odpadów. Cegły w kawałkach, boazeria, która została zdjęta ze ściany, stara armatura łazienkowa, która nadaje się już tylko do wyrzucenia - to wszystko wymaga odpowiedniej utylizacji. Dodatkowo, pojawia się kurz, brud, o które podczas remontu nietrudno. Po czyjej stronie leży odpowiedzialność za uprzątnięcie miejsca prowadzenia prac? Czy odpowiada za to ekipa remontowa? A może wykracza to już poza zobowiązania fachowców i posprzątać musimy sami?

Znajdź pracę w Warszawie - oferty pracy w stolicy Znajdź pracę w Warszawie - oferty pracy w stolicy

Znalezienie pracy jest dziś łatwiejsze niż kiedykolwiek - i to pomimo tego, że cały proces rekrutacji i poszukiwań jest dziś otoczony całą masą mitów i stereotypów. Wszystko tak naprawdę zależy od naszego podejścia, motywacji i gotowości do rozwoju. Doskonałym przykładem może być tutaj Warszawa - stołeczna aglomeracja jest dziś bowiem jednym z największych i najbardziej chłonnych rynków pracy w naszym kraju. 

Siedziba firmy w kontenerze biurowym – czy to dobry pomysł? Siedziba firmy w kontenerze biurowym – czy to dobry pomysł?

Siedziba firmy to jej wizytówka, dlatego tak ważny dla przedsiębiorców jest fakt, by wyglądała ona jak najlepiej. Budowa nieruchomości lub kupno jej w stanie deweloperskim to dodatkowy czas, jaki musimy przeznaczyć na wykańczanie, staranie się o pozwolenia, wylewanie fundamentów, wznoszenie ścian, położenie dachu. Wynajem z kolei jest absolutnie nieopłacalnym rozwiązaniem. 

Obrazy na płótnie z własnych zdjęć - GaleriaDruku.com.pl Obrazy na płótnie z własnych zdjęć - GaleriaDruku.com.pl

Chcąc utrwalić cenne chwile z naszego życia, mamy obecnie naprawdę ogromne pole do popisu. Pamiątkowe zdjęcia możemy bowiem zamieszczać w pięknych foto-albumach, na kubkach do kawy, poduszkach, kalendarzach, czy podziwiać w formie wiszących na ścianie obrazów. Te ostatnie, szczególnie cieszą oko, gdy występują w postaci wydruków na płótnie. 

Folia bąbelkowa na upały Folia bąbelkowa na upały

Folia bąbelkowa jak się okazuje ma wiele nietypowych zastosowań. Niedawno okazało się, że może służyć jako druga „szyba” okna, aby utrzymać podczas upalnego lata przyjemny chłód w domu.

Dlaczego warto zatrudnić profesjonalnego fotografa na ślub Dlaczego warto zatrudnić profesjonalnego fotografa na ślub

Podejmując decyzję o organizacji ślubu i wesela, pary młode muszą zmierzyć się z wyborem fotografa na swoją uroczystość. Każda panna młoda marzy o pięknych zdjęciach w sukni ślubnej. Wybór wydaje się nie być trudny, gdyż fotografów ślubnych na rynku jest bez liku. Bez kłopotu można znaleźć fotografa chętnego do uwiecznienia Twojej uroczystości. Jednak poziom oferowanych usług jest bardzo zróżnicowany. Dlaczego warto zatrudnić profesjonalnego fotografa, który do tanich nie należy, a nie wybrać jedną z tańszych ofert?

Extragadzet.pl - prezenty na każdą okazję Extragadzet.pl - prezenty na każdą okazję

Wyjątkowy adres w sieci, Extra Gadżet, to sklep wyróżniający się pod wieloma względami. I gdy potrzebny jest gadżet na prezent, to tu znajdziesz rzeczy niebanalne, zaskakujące, funkcjonalne i praktyczne. I tak samo jak cały sklep wyjątkowe. Praktyczne gadżety do kuchni, elementy dekoracyjne do domu, coś do ogrodu, coś dla miłośników zwierząt. W ofercie również gadżety z jajem, które każdego wprowadzą w dobry humor! Jednym słowem, dla każdego bez względu na wiek i płeć, coś atrakcyjnego.

Nowoczesny plac zabaw Nowoczesny plac zabaw

Nowoczesny plac zabaw to bezpieczny plac zabaw. Zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim użytkownikom obszarów rekreacyjnych jest podstawą każdego współczesnego placu zabaw. Dużą rolę odgrywa w tej kwestii odpowiednio dobrana nawierzchnia, która minimalizuje skutki upadków i innych urazów. Tworząc plac zabaw warto skorzystać z pomocy profesjonalnych architektów przestrzeni.

Tradycyjne metody obróbki metalu odeszły do lamusa - optymalizacja produkcji Tradycyjne metody obróbki metalu odeszły do lamusa - optymalizacja produkcji

Czasy, gdy do wyprodukowania najprostszej instalacji metalowej czy części samochodowej potrzeba było mnóstwo czasu, pieniędzy oraz zaangażowania co najmniej kilku wyspecjalizowanych osób, są dawno za nami. Obecnie większość czynności związanych z produkcją jest w pełni, lub chociaż częściowo zautomatyzowana, a przez to bardziej precyzyjna, trwalsza i solidniejsza.

Czym zajmuje się Pogotowie zamkowe? Czym zajmuje się Pogotowie zamkowe?

Co należy do obowiązków pracowników Pogotowia ślusarskiego z Warszawy? Podobnie jak w innych punktach ślusarskich działających pod szyldem znanej i cenionej firmy z branży, zakres obowiązków wykwalifikowanych techników jest całkiem szeroki. Obejmuje nie tylko podstawowe zadania związane z naprawą zamków w drzwiach lub ich wymianą. To także interwencja profesjonalnych ślusarzy w nagłych przypadkach, które wymagają awaryjnego otwierania. Zobacz, czym jeszcze zajmuje się Pogotowie zamkowe.

Malowanie biur w Warszawie - sprawnie i szybko Malowanie biur w Warszawie - sprawnie i szybko

Malowanie ścian to jedna z najbardziej uniwersalnych i niedrogich metod, która pozwoli szybko odświeżyć i nadać przyjemny wygląd każdej przestrzeni biurowej. Warto zlecić malowanie biur Warszawa profesjonalnej firmie.

Mobilna naprawa pralek na śląsku - zaufany serwis AGD Mobilna naprawa pralek na śląsku - zaufany serwis AGD

Urządzenia AGD czasami się psują. Dotyczy to wszystkich modeli, bez względu na renomę producenta. Nie inaczej dzieje się z pralkami. Nawet najlepszej jakości sprzęt może odmówić posłuszeństwa. Co zrobić, kiedy sterta brudnych ubrań niepokojąco rośnie, a pralka nie działa poprawnie? Do wyboru są dwie opcje. Pierwsza oznacza zakup nowego sprzętu (co bywa dość kosztowne), a druga – skorzystanie z pomocy fachowca, który przywróci urządzeniu normalną funkcjonalność.

Co warto wiedzieć zaczynając pracę jako opiekunka w Niemczech? Co warto wiedzieć zaczynając pracę jako opiekunka w Niemczech?

Praca opiekunki w Niemczech to - z polskiej perspektywy - bardzo kusząca profesja. Wysokie zarobki, pewność zatrudnienia i bliskość rodzinnego kraju to tylko część z korzyści, jakie niesie za sobą wyjazd do pracy za zachodnią granicę. Co warto wiedzieć planując taką rewolucję zawodową?

Praca opiekunki osób starszych – odpowiedzialny zawód w dobie pandemii Praca opiekunki osób starszych – odpowiedzialny zawód w dobie pandemii

Pandemia koronawirusa wywołała spore zamieszanie na rynku pracy. Część firm znalazła się w tarapatach finansowych. Inni musieli ograniczyć liczbę pracowników lub w ogóle zamknąć biznes. Co ciekawe, kryzys nie dosięgnął branży opiekuńczej. To sektor rynku, który stale się rozwija, a zapotrzebowanie na opiekunki osób starszych jest nadal ogromne.

Zalety i wady badań ankietowych Zalety i wady badań ankietowych

Badania ankietowe należą do ilościowych metod, podobnie jak kwestionariusze. Ankiety są jednymi z najczęściej wykorzystywanych technik badania i analizy danych. Jakie są zalety i wady tego typu badań?

Jak zarobić przez Internet w czasie epidemii? Jak zarobić przez Internet w czasie epidemii?

Obecny, trudny czas pandemii bardzo ograniczył nasze możliwości przemieszczania się. Coraz więcej osób przebywa na kwarantannie lub izolacji. Dla wielu z nas pozostanie w domu jest trudne ze względów  finansowych. Jak podaje GUS: “W II kwartale 2020 r. zlikwidowano 93,6 tys. miejsc pracy.” Stan pandemii zmusił nas do zastanowienia się nad nowymi rozwiązaniami, by uzyskać źródło dochodu. Szukamy sposobu na zarabianie pieniędzy bez wychodzenia z domu.
 

Ekstraklasa: Zapowiedź meczu Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała Ekstraklasa: Zapowiedź meczu Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Piłkarzy Krzysztofa Brede czeka kolejny pojedynek w PKO BP Ekstraklasie. Ostatni w tabeli „Górale” zmierzą się z Lechem Poznań, jedynym, polskim przedstawicielem w rozgrywkach europejskich. Czy drużyna z Bielsko-Biała ma jakiekolwiek szanse i jak wyglądają kursy bukmacherskie na to spotkanie?
 

5 sygnałów, że firma będzie wspaniałym miejscem pracy 5 sygnałów, że firma będzie wspaniałym miejscem pracy

Proces rozmowy kwalifikacyjnej jest dobrym wskaźnikiem tego, jak będą Cię traktować w pracy. Jeśli firma nie jest w stanie zapewnić dobrego doświadczenia na rozmowie kwalifikacyjnej, aby przekonać osobę do dołączenia się do jej organizacji, jak można oczekiwać się, że coś się zmieni, po zatrudnieniu?

Dezynfekcja ozonem - naukowcy potwierdzają skuteczność Dezynfekcja ozonem - naukowcy potwierdzają skuteczność

Ozonowanie, czyli odkażanie ozonem to proekologiczny i przyjazny dla środowiska sposób na zwalczanie wirusów, bakterii, drobnoustrojów i nieprzyjemnych zapachów. Obecnie jest to jedno z najczęściej wybieranych rozwiązań w walce z koronawirusem. Coraz częściej ozonowanie wykorzystuje się nie tylko przy dezynfekcji miejsc publicznych i środków komunikacji miejskiej, ale i prywatnych mieszkań. Czym jest ozon? Jakie ma właściwości? Czy rzeczywiście jest metodą na COVID-19?

Czysta woda z kranu w każdym domu Czysta woda z kranu w każdym domu

Dla wielu osób jedno z najprostszych rozwiązań na zaspokojenie pragnienia jest wizyta w sklepie i zakup wody butelkowanej. O ile dawniej przez długi czas obowiązywał mit zgodnie, z którym woda z kranu nadaje się tylko do użytku po przegotowaniu, o ile w tym momencie wiemy, że kranówka jest dobrym jakościowo płynem. Badania pokazują, że w wielu miastach woda z kranu ma o wiele lepszy skład niż woda w plastikowej butelce. 

Orange Flex za złotówkę – to możliwe! Orange Flex za złotówkę – to możliwe!

W Orange Flex ruszyła promocja dla nowych Klientów. Sprawdź, kto i jak może wziąć w niej udział oraz jak długo możesz korzystać z Orange Flex za 1 zł.

Ile kosztuje naprawa klimatyzatorów? Ile kosztuje naprawa klimatyzatorów?

Klimatyzacja w domu okazuje się być niezwykle wygodnym rozwiązaniem, szczególnie latem, gdy do pomieszczeń wdzierają się intensywne promienie słoneczne a wraz z nimi gorące powietrze. Zwykłe wiatraki kiepsko radzą sobie w rozgrzanych wnętrzach, szczególnie tych o większym metrażu, znajdujących się od strony południowej. 

Na czym polega naprawa pomp hydraulicznych i komu ją zlecić? Na czym polega naprawa pomp hydraulicznych i komu ją zlecić?

Pompy hydrauliczne wykorzystywane są dziś w wielu gałęziach przemysłu i produkcji, w których zasilają maszyny i urządzenia o tego rodzaju napędzie. Najczęściej występującym medium w takich napędach jest odpowiednio dobrany olej. Obecnie używa się pomp o różnych konstrukcjach, ale posiadają one kilka wspólnych cech. 

Ekologia jest ważna... także dla producenta opakowań foliowych! Ekologia jest ważna... także dla producenta opakowań foliowych!

Ekologia jest obecnie tematem, który jest dla nas wszystkich coraz ważniejszy i wiele osób robi co może by na przykład uniknąć zaśmiecania otaczającego nas Świata, czy też po prostu używania jak najmniejszej ilości jednorazowych opakowań. Firma Niupak idzie o krok dalej i zamiast liczyć na to, że to społeczeństwo będzie ograniczało zużycie jednorazowych opakowań foliowych, zaczął produkować opakowania foliowe, które są przyjazne dla środowiska. Jak to możliwe? 

Jak wypełnić poprawnie profil na portalu randkowym Jak wypełnić poprawnie profil na portalu randkowym

Internet stał się miejscem, gdzie coraz szersze grono osób zaczyna poszukiwać czegoś więcej, niż pracy, czy traktuje go jak miejsce, gdzie może znaleźć rozrywkę. Od wielu lat internet pomaga nie tylko w utrzymywaniu kontaktów na odległość, ale i w nawiązywaniu nowych znajomości. Portale i aplikacje randkowe stały się na swój sposób „chlebem powszednim”.

Marketing prawniczy - krótki poradnik "jak to robić" Marketing prawniczy - krótki poradnik "jak to robić"

Niektóre branże są szczególnie wymagające pod względem promocji. Zdarzają się takie, w których konkurencja jest olbrzymia. Trafiają się też inne, w których w zasadzie promowanie się nie jest dozwolone.

Co warto wiedzieć o wirtualnym biurze? Co warto wiedzieć o wirtualnym biurze?

Każdy właściciel własnego biznesu wie, ile pracy i zaangażowania wymaga jego działalność. Czasem bywają trudniejsze okresy związane np. z załamaniem sprzedaży. Wtedy trzeba wykazać się kreatywnością, aby generować zyski i wciąż mieć płynność finansową. Czasem warto ograniczyć koszty. Jak to zrobić?

Rewolucyjne usługi kurierskie firmy InPost Rewolucyjne usługi kurierskie firmy InPost

Firma kurierska InPost od pewnego czasu robi ogromną furorę wśród Polaków, którzy dokonują zakupów online. Założyciel firmy, a więc Rafał Brzoska wykonał swój plan w sposób idealny, mocno przyczyniając się do rozwoju całej branży w Polsce. Wprowadzenie innowacyjnych paczkomatów w Polsce okazało się niebywałym strzałem w dziesiątkę. Takie funkcjonalne rozwiązanie bardzo spodobało się Polakom, którzy regularnie korzystają z usług tejże firmy. Skąd wziął się tak ogromny sukces firmy InPost?
 

Klimatyzator pokojowy na upalne lato Klimatyzator pokojowy na upalne lato

Jeszcze do niedawna klimatyzacja kojarzyła się z biurami, wielkimi halami albo rozwiązaniem tylko dla bogatych. Obecnie to się zmienia – klimatyzatory pokojowe stają się coraz bardziej popularne w naszych mieszkaniach i domach. Sierpień w Bielsku-Białej zapowiada się naprawdę gorący, więc zapewnij sobie przyjemny chłód w postaci klimatyzacji.

Rodzaje pracy zdalnej w Polsce Rodzaje pracy zdalnej w Polsce

Praca zdalna zyskuje na popularności. Nie lubimy pracować pod sztywnymi godzinami i spojrzeniami przełożonych. Swobodnie, w domowym zaciszu pracujemy efektywniej i szybciej. Jednak w Polsce praca zdalna nie cieszy się, aż taką popularnością jak za granicą. Istnieje natomiast wiele miejsc i zawodów idealnie się do tego nadających. W tym artykule omawiamy najbardziej popularne rodzaje telepracy.

Ranking bukmacherów – czym się kierować, wybierając bukmachera? Ranking bukmacherów – czym się kierować, wybierając bukmachera?

Obstawianie zakładów cieszy się ogromnym, stale rosnącym zainteresowaniem klientów. Duży wpływ na ten fakt ma możliwość typowania w internecie. Kiedyś, aby obstawiać zakłady, należało wybrać się do punktu bukmacherskiego. Teraz można to zrobić bez wychodzenia z domu, wykorzystując wyłącznie komputer czy smartfon z dostępem do internetu. Na co zwrócić uwagę, wybierając konkretną firmę bukmacherską?

 

Podbeskidzie liderem Fortuna 1. ligi Podbeskidzie liderem Fortuna 1. ligi

Podbeskidzie kontynuuje swoją świetną passę wygranych i umacnia się na pozycji lidera. W miniony weekend podopieczni Krzysztofa Brede pokonali Bruk-Bet Termalikę Nieciecza 1:0.
 

Na żywo i za darmo – artyści grają w internecie! Który koncert warto posłuchać online? Na żywo i za darmo – artyści grają w internecie! Który koncert warto posłuchać online?

W czasie kwarantanny narodził się nowy zwyczaj – koncertowania w internecie. Artyści grają dla Ciebie prosto ze swoich domów mniejsze i większe koncerty online. Zobacz, kogo możesz posłuchać w sieci w czerwcu.

Badanie wody - kiedy należy je wykonać? Badanie wody - kiedy należy je wykonać?

Dostarczana woda do mieszkania jest badana już na poziomie dystrybucji w firmie wodociągowej. Jednak w niektórych przypadkach musimy zbadać wodę na własną rękę. Kiedy przydają się badania stanu wody? Dowiedz się więcej w dzisiejszym artykule!

Prawidłowa segregacja śmieci - pojemniki i kosze na odpady segregowalne - o czym pamiętać? Prawidłowa segregacja śmieci - pojemniki i kosze na odpady segregowalne - o czym pamiętać?

Konsumpcyjny styl życia nierozerwalnie związany jest z produkcją śmieci na szeroką skalę. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, iż w ciągu roku wytwarza ponad trzysta kilogramów odpadków różnego rodzaju. Mowa oczywiście o pojedynczym człowieku. Strach pomyśleć, ile śmieci generowanych jest przez przemysł. W myśl obowiązujących przepisów każde gospodarstwo domowe jest zobowiązane do tego, by przeprowadzać segregacje śmieci. Zadanie to znacznie mogą ułatwić kosze do segregowania śmieci jakie oferuje Ekofabryka.
 

Jak obniżyć wydatki na usługi kurierskie w firmie? Jak obniżyć wydatki na usługi kurierskie w firmie?

Im większy biznes, tym większe bywają wydatki na usługi kurierskie. Przesyłki - koperty, niewielkie paczki, ale też np. dostawy paletowe - mogą stanowić wydatek na poziomie kilku lub kilkunastu tys. zł w zależności od skali prowadzonej działalności. Dzięki obniżeniu wydatków nawet o kilka procent może dać spore oszczędności.

Malowanie kostki brukowej Malowanie kostki brukowej

Podjazd, weranda lub ścieżka przed domem powinny prezentować się jak najlepiej, ponieważ jako pierwsze rzucają się w oczy przechodniom, gościom, ale przede wszystkim – Tobie, a zakładamy, że zależy Ci na nienagannym wyglądzie podwórka. Niestety z upływem czasu nawet najwyższej jakości kostka brukowa zaczyna tracić swój urok. Na szczęście odpowiednia farba do kostki brukowe może załatwić ten problem. W jaki sposób? Odpowiedź znajdziesz w poniższym artykule. Zapraszamy do lektury.

Jaka nawierzchnia na plac zabaw? Jaka nawierzchnia na plac zabaw?

Nawierzchnia bezpieczna na place zabaw to zagadnienie, na które obecnie coraz częściej poszukiwana jest odpowiedź. Coraz więcej osób, firm czy instytucji stoi przed dokonaniem tego właściwego wyboru. Zapewnienie odpowiedniej nawierzchni bawiącym się dzieciom jest bardzo ważne i ma bezpośredni wpływ na ich bezpieczeństwo. W przypadku takich urządzeń jak huśtawki, karuzele oraz zjeżdżalnie, należy wykonać bezpieczną nawierzchnię bez względu na wysokość tego sprzętu.

Cięcie laserowe - na czym polega i ile kosztuje? Cięcie laserowe - na czym polega i ile kosztuje?

Cięcie laserowe jest jedną z coraz popularniejszych metod obróbki różnych materiałów, szczególnie jednak stali czarnej, stali nierdzewnej oraz aluminium. Gwarantuje bowiem wyjątkową precyzję i w wielu przypadkach pozwala wyeliminować konieczność przeprowadzania dalszej obróbki ponieważ detale wykonane za pomocą lasera charakteryzują się bardzo wysoką jakością.
 

Planujesz przeprowadzkę z miasta na wieś? Dowiedz się, jak zrobić to szybko i sprawnie! Planujesz przeprowadzkę z miasta na wieś? Dowiedz się, jak zrobić to szybko i sprawnie!

Wiele osób decydujących się na przeprowadzkę obawia się o sprawne przewiezienie swoich mebli, wyposażenia domu i innych rzeczy codziennego użytku. Wówczas warto skorzystać z oferty firmy, która szybko i sprawnie przewiezie wszystkie rzeczy pod nowy adres. Nie ma znaczenia czy przenosimy biuro czy kupiliśmy dom w innym mieście - w każdej z tych sytuacji pomoc fachowców pozwala uniknąć długich godzin na samodzielnym załadunku i noszeniu rzeczy oraz stresu, który się z tym wiąże.

Domowe sposoby leczenia, które mogą zaszkodzić seniorowi – sprawdź, na co uważać! Domowe sposoby leczenia, które mogą zaszkodzić seniorowi – sprawdź, na co uważać!

Opieka nad osobami starszymi wymaga cierpliwości, uwagi, ale również wiedzy. Dotyczy to zarówno codziennej pielęgnacji, jak i dbania o zdrowie. Częstą praktyką jest stosowanie domowych, naturalnych czy innych, pozornie bezpiecznych, sposobów leczenia. Niektóre z nich są skuteczne i mogą pomóc, wiele jednak może wręcz szkodzić. O czym warto pamiętać podczas korzystania z domowych sposobów leczenia, opiekując się osobą starszą?

Profesjonalne wyposażenie klubów fitness i siłowni Profesjonalne wyposażenie klubów fitness i siłowni

Jak pokazują statystyki, branża fitness ma się doskonale. Klientów siłowni i klubów fitness z roku na rok przybywa. Korzysta z nich już niemal 3 miliony Polaków. Wiąże się to z rosnącymi przychodami, które już dwa lata temu – według raportu The European Health & Fitness Market 2019, wyniosły ogółem ponad 4 mld złotych. Dlaczego tak chętnie korzystamy z siłowni? Podstawą jest tutaj szeroka gama sprzętu do ćwiczeń, która pozwala pracować nad kondycją i nad rzeźbą ciała.

Dlaczego nadawać paczki za pośrednictwem brokera kurierskiego? Trzy powody Dlaczego nadawać paczki za pośrednictwem brokera kurierskiego? Trzy powody

Broker to określenie odnoszące się do firmy współpracującej z różnymi kurierami. Z usług pośredników wysyłkowych korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy. Broker umożliwia porównanie ofert kilku firm kurierskich za pomocą strony internetowej, co w znacznym stopniu ułatwia znalezienie najkorzystniejszego rozwiązania. Warto wiedzieć, jakie są inne zalety korzystania z tego typu usług.

Dostawy wody do domu i do biura - zamówienie online Dostawy wody do domu i do biura - zamówienie online

Każdy, kto uświadomi sobie, ile wody dziennie powinien wypijać (ok 2 litry) i jest nastawiony do tego, żeby codziennie wypełniać te zadanie, zdaje sobie sprawę, że kupowanie plastikowych butelek z wodą nie jest najlepszym i najbardziej komfortowym pomysłem. Inną możliwością, która przychodzi do głowy są dostawy wody do domu czy biura, które idealnie łączą się z posiadaniem dystrybutora. 

Fame MMA - niespodziewany sukces? Fame MMA - niespodziewany sukces?

W Polsce gale Fame MMA pojawiły się całkiem niedawno. Właściwie ich "kariera" rozpoczęła się dopiero w 2018 roku, a już teraz są to jedne z najchętniej oglądanych widowisk, na które bilety wyprzedają się błyskawicznie, a oglądalność w telewizji i internecie stale rośnie. 
 

Jakie mandat można otrzymać za nie sprzątanie po psie Bielsku-Białej? Jakie mandat można otrzymać za nie sprzątanie po psie Bielsku-Białej?

Każda osoba posiadająca psa lub myśląca nad przygarnięciem pupila musi zdawać sobie sprawę z tego, że pies to nie tylko przyjaciel rodziny sprawiający nam radość, ale również szereg obowiązków, do których musimy się przystosować. Jednym z takich obowiązków jest konieczność sprzątania po swoim pupilu podczas spaceru.

Pluskwy – dlaczego powinno się je jak najszybciej zwalczyć? Pluskwy – dlaczego powinno się je jak najszybciej zwalczyć?

Pluskwy to małe, niepozorne robaczki, które potrafią narobić bardzo dużo szkody, szczególnie jeśli chodzi o nasze zdrowie. Zwykle nie wiadomo skąd się wzięły, jednak gdy się pojawią, są bardzo uciążliwe, a walka z nimi może być długa i niewyrównana. Sprawdź, dlaczego pluskwy są groźne dla ludzi i poznaj domowe sposoby walki z nimi.

Torba na dłużej Torba na dłużej

Coraz częściej w naszych domach goszczą bawełniane albo lniane siatki na zakupy. Wypierają one plastikowe reklamówki, które są o wiele mniej trwałe i zaśmiecają środowisko naturalne. Siatki z naturalnych włókien, barwione na różne kolory, są bardzo funkcjonalne i wytrzymałe, można na nie nanieść różnego rodzaju hasła, czy grafiki – to tylko kwestia naszej wyobraźni.

Praca w Holandii przez agencję- wszystko co musisz wiedzieć przed podpisaniem umowy! Praca w Holandii przez agencję- wszystko co musisz wiedzieć przed podpisaniem umowy!

Poszukiwanie pracy za pośrednictwem agencji wydaje się być dobrym pomysłem na początek przygody z Holandią. A już na pewno, jeśli zagranicą nie ma nikogo bliskiego, rodziny, znajomych i jest to pierwszy wyjazd. Często jest to jedyna opcja, gdy zainteresowany pracą w Holandii nie zna języka, nie ma doświadczenia w pracy zagranicą i planuje wyjazd w pojedynkę. 

Czy warto zdecydować się na weselny drink bar? Czy warto zdecydować się na weselny drink bar?

Dzisiaj coraz trudniej jest sobie wyobrazić imprezę weselną bez atrakcji dodatkowych, o których jeszcze kilka lat temu nikt nie myślał. Jedną z nich jest oczywiście drink bar na wesele. Czy rzeczywiście jest to rozwiązanie warte uwagi? Czy dodatkowy barman na imprezę to dobry pomysł? Okazuje się, że tak i wcale nie jest to przedsięwzięcie tak drogie, jak się wielu osobom wydaje. W praktyce drink bar na wesele cena uzależniona jest od lokalizacji eventu, czasu trwania usługi czy ilości wynajętych barmanów.

Orange Flex - bez zobowiązań i bez  zmartwień Orange Flex - bez zobowiązań i bez zmartwień

Oferta komórkowa bez długoterminowych umów i bez zobowiązań? To możliwe! Taką wygodną i nowoczesną propozycję ma dla klientów Orange Flex. Dopasujesz Plan komórkowy do swoich potrzeb, a później, jeśli zechcesz, zmienisz go bez wychodzenia z domu. I nie musisz już martwić się zużyciem gigabajtów na filmy, muzykę czy serwisy społecznościowe.

Austria przypieczętuje awans z “polskiej” grupy? Wystarczy pokonać Macedonię Północną Austria przypieczętuje awans z “polskiej” grupy? Wystarczy pokonać Macedonię Północną

Przed nami ostatnie mecze eliminacji do Euro 2020. Na szczęście reprezentacja Polski po ostatnich zwycięstwach nad Łotwą i Macedonią Północną zapewniła już sobie awans. Wciąż mamy jednak o co grać. Nadal otwarta pozostaje bowiem kwestia zajęcia pierwszego miejsca w grupie. Szansę na przeskoczenie Biało-Czerwonych wciąż ma Austria.

Jak chronić wzrok korzystając ze smartfona? Jak chronić wzrok korzystając ze smartfona?

Naukowcy i lekarze są zgodni co do tego, że wielogodzinne wpatrywanie się w ekrany jest szkodliwe. Tymczasem taka aktywność zajmuje nam coraz więcej czasu. Praca przy komputerze, oglądanie telewizji lub filmów w internecie, a także kilka godzin w ciągu dnia poświęcone na korzystanie ze smartfona. Na szczęście istnieją sposoby, dzięki którym możemy pomóc naszym oczom przetrwać to zadanie specjalne.
 

Zakłady bukmacherskie online - po czym poznać te legalne? Zakłady bukmacherskie online - po czym poznać te legalne?

Jeżeli chcemy spróbować swoich sił z zakładami wzajemnymi, mamy do wyboru wiele ciekawych platform online do gry u bukmacherów. Zanim jednak wpadniemy w szał obstawiania kuponów, dla własnego dobra i bezpieczeństwa naszych pieniędzy powinniśmy zadbać o to, aby wybrać legalnego operatora. Jak tego dokonać? Po czym poznać bukmachera, który działa zgodnie z prawem? Dlaczego jest to takie ważne i czy możemy mieć problem, jeżeli jednak tego nie sprawdzimy?
 

Ozdoby świąteczne - kupić czy zrobić? Ozdoby świąteczne - kupić czy zrobić?

Kiedy za oknem prószy śnieg, a mróz szczypie w policzki - to znak, że święta Bożego Narodzenia już za pasem. Grudzień to wyjątkowy czas przygotowań, sprzątania, przyrządzania smacznych potraw, które spożyjemy wraz z najbliższymi. To również okres, kiedy wiele osób chce zadbać o wyjątkową dekorację domu i podwórka.

Firma szkoleniowa w Bielsku-Białej. Jak wybrać? Firma szkoleniowa w Bielsku-Białej. Jak wybrać?

Bielsko-Biała to coraz bardziej konkurencyjny rynek. Dlatego bielskie firmy inwestują w szkolenia pracowników. Tylko jak znaleźć i wybrać dobrą firmę szkoleniową.

Zakłady bukmacherskie - jak wybrać najlepsze? Zakłady bukmacherskie - jak wybrać najlepsze?

Zakłady bukmacherskie to jedna z bardziej emocjonujących rozrywek. Szczególnie dla kibiców danego sportu, którzy swoją miłość do danych rozgrywek łączą z nutką hazardu. Oglądaniu meczów towarzyszą zupełnie inne emocje niż zazwyczaj, a wygrane potrafią być wyjątkowo interesujące. Nic więc dziwnego, że wielu zapalonych kibiców prędzej czy później decyduje się na tego typu zabawę. Jak jej bezpiecznie spróbować?
 

Czy sny mają ukryte znaczenie? Czy sny mają ukryte znaczenie?

Sen można nazwać trybem spoczynku naszego organizmu - regeneruje siły i pomaga w odzyskaniu świeżości fizycznej i intelektualnej. W trakcie snu nasz mózg jednak nie śpi - tworzy niesamowite obrazy i marzenia senne, które nierzadko pamiętamy po przebudzeniu, Okazuje się, że można je interpretować. Sny niosą za sobą przesłanie i znaczenie symboliczne, które można rozumieć jako zapowiedź zbliżających się sukcesów lub zagrożeń. Powstały nawet senniki, które ułatwiają zrozumienie naszych snów. Czy naprawdę mają one ukryte znaczenie?

Gdzie obstawiać mecze online? - 3 rzeczy, o których musisz pamiętać Gdzie obstawiać mecze online? - 3 rzeczy, o których musisz pamiętać

Strony internetowe bukmacherów to wygodne rozwiązanie dla osób, dla których wizyta w punkcie stacjonarnym jest zbyt czasochłonna lub niewygodna. Do tematu warto jednak podchodzić z głową: dla własnego bezpieczeństwa. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę podczas wyboru bukmachera.

 

Zakłady bukmacherskie BetFan - nowy, legalny bukmacher na polskim rynku zakładów wzajemnych Zakłady bukmacherskie BetFan - nowy, legalny bukmacher na polskim rynku zakładów wzajemnych

W kwietniu tego roku na polskim rynku zakładów wzajemnych pojawił się nowy, legalny bukmacher - BetFan. Jego pierwsze recenzje są bardzo pozytywne - zwrócono uwagę na szeroką ofertę gier, wysoki bonus powitalny oraz czytelną i przejrzystą stronę internetową. Sprawdź jaką ofertę przygotowały dla Ciebie zakłady bukmacherskie BetFan.
 

Poradnik dla osób, które chcą założyć konto u bukmachera Poradnik dla osób, które chcą założyć konto u bukmachera

Samo założenie konta u internetowego bukmachera nie jest trudne, szczególnie że strony firm oferujących zakłady są dostępne w języku polskim. Pomimo tego pamiętaj, aby unikać zbyt pochopnych decyzji, gdyż mógłbyś przez nie wybrać nieodpowiednią firmę.

Sterowanie bezprzewodowe od Zamel – jakie produkty warto wybrać? Sterowanie bezprzewodowe od Zamel – jakie produkty warto wybrać?

Kiedy jesteśmy zabiegani, pośpieszni, zmęczeni pracą, z niewielkim zapasem czasu na relaks, dom jawi się jako ostatni bastion i azyl. Chcielibyśmy odpocząć w komfortowych warunkach i nabrać sił przed kolejnym dniem. Inteligentne domy doskonale wpasowują się w te potrzeby, a możliwość bezprzewodowego sterowania podstawowymi funkcjami domu, jak oświetlenie, ogrzewanie oraz dostęp pozwalają znacząco wydłużyć czas błogiej bezczynności.

Benefity pracownicze, czyli co motywuje Polaków do efektywnej pracy Benefity pracownicze, czyli co motywuje Polaków do efektywnej pracy

Obecny rynek pracy zdaje się trudniejszy dla pracodawcy niż dla pracownika. Osoby z doświadczeniem mają szansę na szybką zmianę pracy, co też często robią. Zakłada się, że aktualnie najmłodsze pokolenie na rynku pracy - pokolenie Z, w ciągu swojego życia zmieni pracę nawet 17 razy, poszukując nie tylko wyższych zarobków, ale także ciekawszych form zatrudnienia, w tym benefitów pracowniczych.

Czemu powinieneś obstawiać u legalnych bukmacherów? Czemu powinieneś obstawiać u legalnych bukmacherów?

Obstawianie zakładów w firmach niezarejestrowanych w Polsce jest traktowane jak przestępstwo. Wyjaśniamy, jak rozpoznać legalnych bukmacherów, jakie wymagania muszą spełnić oraz gdzie ich szukać?

Obstaw zwycięzców Fame MMA 2019! Obstaw zwycięzców Fame MMA 2019!

Gale Fame MMA to wydarzenia, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem publiczności. Równie chętnie widzowie obstawiają wygraną swoich faworytów. Jakie miejsce jest najlepsze na tego typu zakłady?

Wyciąg informacji z broszury PIT-36L Wyciąg informacji z broszury PIT-36L

Jednym z podstawowych dokumentów, który umożliwia zapoznanie się z formularzem podatkowym, są wydawane przez Ministerstwo Finansów broszury informacyjne. Jedną z nich jest broszura informacyjna do zeznania PIT-36L o wysokości osiągniętego dochodu (lub poniesionej straty), która przedstawia najważniejsze informacje oraz przepisy dotyczącego tego PIT za 2018 rok. Ma jednak ona 10 stron i po jej lekturze podatnik może czuć się nieco zagubiony. Dlatego stworzono wyciąg informacji z Broszury Informacyjnej dla PIT 2019.

Profesjonalne usługi transportowe - przesyłki paletowe Profesjonalne usługi transportowe - przesyłki paletowe

Usługi logistyczne cieszą się coraz większą popularnością wśród klientów indywidualnych i biznesowych. Firmy transportowe oferują szeroki zakres usług w zakresie przewozu rzeczy oraz ładunków wielkogabarytowych. Wśród najpopularniejszych usług transportowych dostępne są m.in. przesyłki paletowe.

Doładowanie energii w Żabce - jak się to robi? Doładowanie energii w Żabce - jak się to robi?

Czy wiesz, że możesz doładować swój licznik energii elektrycznej dokładnie tak, jak ma to miejsce w przypadku telefonów komórkowych na kartę? Sprawdź, jak to zrobić, i dowiedz się, czemu to tak znakomite rozwiązanie.

Kody rabatowe Media Markt Kody rabatowe Media Markt

Coraz więcej osób decyduje się obecnie na robienie zakupów online. Wszystko dlatego, że gwarantuje to olbrzymią wygodę, dostęp do produktów z różnych krajów, często do szerszego asortymentu oraz przede wszystkim możliwość przeglądania oferty kiedy tylko mamy na to czas i ochotę – a zatem nawet w niedzielną noc. W tej chwili robienie zakupów przez internet jest jeszcze bardziej atrakcyjne niż wcześniej, ponieważ możemy liczyć na kody rabatowe, pozwalające na dokonanie mniejszych lub większych obniżek w cenach początkowych.

Podróż pod specjalnym nadzorem Podróż pod specjalnym nadzorem

Codziennie po polskich drogach poruszają się tysiące samochodów ciężarowych. Ich zadaniem jest przewieźć towary powierzone firmom transportowym. Muszą to zrobić terminowo, ale i bezpiecznie.

Bukmacherzy online ranking - u kogo grać? Bukmacherzy online ranking - u kogo grać?

W Polskim internecie już pojawiły się informacje na temat tego, co w roku 2019 oferują nam legalni bukmacherzy. Sprawdzanie tego typu artykułów jest dobrym pomysłem, ponieważ dość często zdarza się, że dany ranking bukmacherów w Polsce zawiera kody, których można użyć do zgarnięcia dodatkowych bonusów. My także przedstawiamy krótki ranking bukmacherów skomponowany pod względem funkcjonalności stron internetowych i wysokości proponowanych kursów przez kilku bardzo znanych buków na polskim rynku.

Naprawa dachu z papy Naprawa dachu z papy

Papa jest materiałem, który dość szybko ulega naturalnemu procesowi starzenia. Z upływem czasu, traci ona wszystkie swoje cenne właściwości, takie jak szczelność, trwałość oraz elastyczność. Dlatego przez wielu użytkowników uznawana jest za tworzywo o charakterze przejściowym, stosowane doraźnie i prowizorycznie. Tymczasem, dzięki systematycznym pracom naprawczym i renowacyjnym, pokrycie dachowe z papy będzie nam służyło przez długie, długie lata.

Etykiety samoprzylepne - praktyczne i uniwersalne Etykiety samoprzylepne - praktyczne i uniwersalne

W dzisiejszych czasach, ze współczesną technologią rozwinęło się wiele dziedzin znacząco ułatwiających życie codzienne. Jedną z nich są etykiety, z których obecnie korzystamy dosłownie wszędzie. Ile o nich wiesz? 

Czym są biznesowe bazy firm i do czego służą? Czym są biznesowe bazy firm i do czego służą?

Dostęp do informacji we współczesnym świecie odgrywa ogromną rolę. Szczególnie ważny jest szybki dostęp do informacji dla osób, które prowadzą działalność biznesową. Zdecydowanie najczęściej do poszukiwania informacji – bardzo różnych, również tych biznesowych – wykorzystywany jest obecnie internet. Jest to źródło, w którym można znaleźć niemal wszystko, jednak samodzielne poszukiwanie ważnych informacji biznesowych pochłonie mnóstwo czasu.

Wszystko, czego potrzebujesz, w jednym pakiecie Wszystko, czego potrzebujesz, w jednym pakiecie

Internet, telewizja cyfrowa, abonament komórkowy i stacjonarny ‒ comiesięczne regulowanie oddzielnych rachunków za wszystkie te usługi jest mało praktyczne i często… mało opłacalne. Dzięki Orange Love możesz połączyć wszystkie te usługi w jeden pakiet i płacić mniej.

Topowe spektakle teatralne pierwszej połowy 2019 roku Topowe spektakle teatralne pierwszej połowy 2019 roku

Wszyscy miłośnicy teatru powinni być zadowoleni na wieść o tym, że w roku 2019 czeka mnóstwo kultowych spektakli. Już w pierwszych miesiącach będziemy mogli obejrzeć widowiska, na które od dawna czekaliśmy. Wśród tych topowych są m.in. Biesy, Cząstki Kobiety, Kartoteka rozrzucona, Fantazja czy Chinka. Warto nabyć bilety już teraz!

Płatności bez gotówki coraz częstsze. Odbierz terminal za 0 zł! Płatności bez gotówki coraz częstsze. Odbierz terminal za 0 zł!

Już 60 proc. urzędów w Polsce akceptuje płatności bezgotówkowe. To m.in. rezultat uruchomienia programu Polska Bezgotówkowa. Dzięki niemu Polacy bez gotówki zrealizowali już w urzędach ponad 800 tys. transakcji o łącznej wartości ponad 104 mln zł. Darmowe terminale karty płatniczej trafiają także do przedsiębiorców. Jak otrzymać terminal bez abonamentu za 0 zł?

Jak działa licznik energii elektrycznej? Jak działa licznik energii elektrycznej?

Licznik energii elektrycznej montowany jest w każdym domu, mieszkaniu czy lokalu użytkowym, gdzie wykorzystywane są sprzęty i wszelkiego rodzaju urządzenia zasilane prądem. Pełni funkcję przyrządu pomiarowego, który mierzy poziom konsumpcji prądu, dzięki czemu możliwe jest rozliczenie się z przedsiębiorstwem sprzedającym energię. Jak działa licznik prądu i jakie są jego rodzaje? Dlaczego warto zdecydować się na inteligentny licznik energii elektrycznej?

Kanony dobrej obsługi klienta Kanony dobrej obsługi klienta

Bez względu na wielkość firmy, asortyment czy branżę, obsługa klienta jest podstawowym elementem jej działania. Sposób i jakość podejścia do odbiorcy może decydować, czy zainteresowanych ze skorzystania z naszych usług lub zakupu produktu będzie coraz więcej. Albo odwrotnie – czy liczba ta zmaleje. Błędna, wadliwa obsługa to nie tylko zmniejszenie bazy klientów. To również opinia o firmie, przekładająca się na jej negatywne postrzeganie na rynku.

Czy warto zdecydować się na wirtualne biuro w Warszawie? Czy warto zdecydować się na wirtualne biuro w Warszawie?

Wirtualne biuro w Warszawie to opcja dla przedsiębiorstw, które nie chcą ponosić kosztów związanych z wynajmem lokalu, a przy tym zależy im na atrakcyjnym adresie w stolicy. Na czym dokładnie polega usługa i dlaczego warto się na nią zdecydować?

Usługi związane z akcyzą za samochód, importem i rejestracją aut Usługi związane z akcyzą za samochód, importem i rejestracją aut

Import pojazdów z innych krajów wiąże się z wieloma formalnościami, których trzeba dopełnić, by móc spokojnie cieszyć się nowym zakupem. Do najważniejszych z nich należy akcyza, czyli specjalny podatek, z którego obywatel musi rozliczyć się sam. Wypełnienie deklaracji, konieczność znajomości obowiązujących przepisów oraz stawiania się w urzędach sprawia, że jest to zadanie trudne i czasochłonne. Warto więc zlecić zajęcie się nim profesjonalnej firmie, zajmującej się akcyzą na samochody.

Przesyłka pobraniowa – na czym to polega? Przesyłka pobraniowa – na czym to polega?

Wysyłka za pobraniem lub COD (z ang. Cash On Delivery) to oferowana usługa polegająca na dostarczeniu do odbiorcy określonego towaru – przedmiotu, paczki, a następnie pobraniu od niego ustalonych środków / uregulowaniu płatności. Korzystanie z opcji dodatkowej, jaką jest COD staje się obecnie coraz popularniejsze. Spowodowane jest to przede wszystkim wzmożoną aktywnością zakupową w przestrzeni internetowej oraz niepewnością konsumentów co do wiarygodności sprzedawców.

Jak skłonić klienta do zakupu? Jak skłonić klienta do zakupu?

Masz najlepszy produkt lub usługę na rynku, ale twój przyszły klient jeszcze o tym nie wie i wydaje ci się, że nie ma sposobu, by skłonić go do zakupu. Dobrą wiadomością jest to, że istnieje wiele metod, aby ten stan rzeczy zmienić.
Dowiedz się w jaki sposób możesz zwiększyć zyski dzięki zdobywaniu nowych nabywców. Wystarczy, że zapoznasz się z poniższymi radami.

Koniec wysokiej dźwigni finansowej na Forexie i CFD Koniec wysokiej dźwigni finansowej na Forexie i CFD

Dźwignia finansowa nierozerwalnie związana jest z wieloma rynkami finansowymi, zwłaszcza z międzynarodowym rynkiem walutowym Forex oraz kontraktów CFD.

Osobiste spotkania Osobiste spotkania

Rozwój technologii komunikacyjnych spowodował wprowadzenie szerokiej gamy środków umożliwiających kontakt na odległość. Niewątpliwie ułatwiło to życie codzienne i zrewolucjonizowało sposób prowadzenia wszelkiej działalności. Jednak spotkania osobiste w dalszym ciągu istnieją w praktyce biznesowej i mają się bardzo dobrze. Powodem są niewątpliwe zalety takiej formy kontaktu z klientem, w wielu wypadkach skutecznie rywalizującej z telefonem lub pocztą elektroniczną. Poznajcie korzyści wynikające ze spotkań twarzą w twarz.

Dlaczego oferta GlobKurier jest lepsza od oferty innych kurierów? Dlaczego oferta GlobKurier jest lepsza od oferty innych kurierów?

Dynamiczny rozwój branży e-commerce przyczynił się do wzrostu zapotrzebowania na usługi typu tani kurier. Firmy przewozowe rozpoczęły prawdziwą walkę o klienta. Na rynku pojawili się też brokerzy – w tym GlobKurier. Ich zadaniem jest zbieranie informacji o ofertach firm kurierskich. To pozwala na stworzenie bazy danych, z których mogą korzystać klienci szukający najlepszych ofert. Złożenie zamówienia w GlobKurier jest proste i najbardziej korzystne.

Woda z cytryną, czyli najlepsza recepta na dobry dzień i wspaniałą sylwetkę Woda z cytryną, czyli najlepsza recepta na dobry dzień i wspaniałą sylwetkę

Komórki naszego ciała aż w większości składają się z wody. To właśnie od poziomu nawodnienia zależy stan naszej cery, stawów, naczyń krwionośnych. Od ilości wypitej wody w ciągu dnia zależy także nasza waga i wygląd naszej sylwetki. Można pokusić się o stwierdzenie, że im więcej wody wypijemy tym większą mamy szansę na utratę zbędnych kilogramów i poprawę  naszej sylwetki. Klasyczna woda ma rewelacyjny wpływ na organizm, ale z dodatkiem cytryny jest idealnym „złotym środkiem” na utrzymanie jak najdłużej młodego, promiennego wyglądu i stanu skóry w bardzo dobrej kondycji. 

Czy warto skorzystać z oferty Premium Mobile? Czy warto skorzystać z oferty Premium Mobile?

Premium Mobile to stosunkowo nowy operator, który jednak szybko zyskał dużą bazę klientów. Stało się tak, dzięki bardzo niskim cenom abonamentu, nawet jak na polskie warunki. Operator ten ma bardzo wieli konkurentów, jednak systematycznie poprawia swoje wyniki. Skoro tutaj trafiasz, to jesteś dowodem na to, że o Premium Mobile faktycznie jest coraz głośniej. Ale czy w pozytywnym sensie?

Jak szukać pracy szybko i skutecznie? Jak szukać pracy szybko i skutecznie?

Umiejętność poszukiwania pracy jest cenna dla ludzi w każdym wieku, zarówno tych młodych poszukujących swojego pierwszego zatrudnienia, jak i osób już mających jakieś doświadczenie zawodowe, które chcą dokonać zmiany miejsca pracy. Na szczęście można ją dosyć szybko rozwinąć, co korzystnie wpłynie na rezultaty w poszukiwaniu nowego zatrudnienia.

Listy do św. Mikołaja – warto je pisać! Listy do św. Mikołaja – warto je pisać!

Święta Bożego Narodzenia to czas, na który czekamy przez cały rok. A jeszcze bardziej tęsknią za nim nasze dzieci. Wyjątkowość tych dni budują między innymi: świąteczna muzyka, pyszne potrawy, a także niebanalne prezenty. Czy twoje dziecko w tym roku również będzie pisało list do św. Mikołaja? Jeżeli tak, to istnieje szansa, że dostanie od niego odpowiedź!

Na czym polega opieka nad osobami starszymi (Niemcy)? Na czym polega opieka nad osobami starszymi (Niemcy)?

Popularność, szczególnie wśród pań, zyskuje opieka nad osobami starszymi. Niemcy są najczęstszym kierunkiem tego typu wyjazdów. Aby praca była satysfakcjonująca dla obu stron, przed wyjazdem warto zastanowić się, na czym dokładnie polega zlecenie i obowiązki opiekunki.

Plany Unii Europejskiej dotyczące imigrantów Plany Unii Europejskiej dotyczące imigrantów

Uchodźcy dostający się do Europy stanowią coraz większe zagrożenie dla krajów członkowskich UE. We wrześniu 2017 roku dobiegła końca decyzja o relokacji imigrantów, więc komisarz do spraw migracji rozpoczął nowy proces pomocowy. Mają też powstać umocnienia przejścia granicznego między Grecją i Turcją, a Włochy i Libia doszły do porozumienia odnośnie uszczelnienia granicy morskiej na Morzu Śródziemnym.

Nie wiesz jak zacząć CV? Te szablony Cię zainspirują Nie wiesz jak zacząć CV? Te szablony Cię zainspirują

Co tak naprawdę jest najważniejszym elementem każdego CV? Najważniejsza jest treść, ale co zrobić, aby pracodawca zechciał zapoznać się z treścią Twojego Curriculum Vitae? Początek dokumentu powinien wzbudzić zainteresowanie rekrutera. Jak zacząć pisać CV? To, co może być dla Ciebie pomocą to kreator CV online albo przyciągający wzrok szablon CV. Odpowiednio dobrany szablon sprawi, że wyróżnisz się na tle innych kandydatów.

Po co organizować imprezy integracyjne? Po co organizować imprezy integracyjne?

Świat nowoczesnego biznesu jest brutalny i nieubłagany. Masz tego świadomość, bo konkurencja z pewnością depcze Ci po piętach. Co możesz zrobić, by ją prześcignąć? Konkurować jakością oferowanych usług i produktów oraz dobrą ceną. Jak jednak „rozkręcić” biznes tak, by było łatwiej? Kluczem do sukcesu jest zgrany zespół. Aby go zbudować, przydać się mogą imprezy integracyjne.

Czym są znaki zmiennej treści? Czym są znaki zmiennej treści?

Znaki o zmiennej treści to świetne uzupełnienie znaków stałych o niezmiennej treści czy formie. Wyróżnia się przy tym dwie odmiany takich znaków - znaki o rysunku ciągłym oraz znaki w postaci nieciągłej (świetlne). Znaki o zmiennej treści umieszcza się m.in. nad pasami ruchu na konstrukcjach bramowych czy obok jezdni, oczywiście z zachowaniem odpowiedniej w danej sytuacji skrajni.

Tunel aerodynamiczny w Katowicach już dostępny! Tunel aerodynamiczny w Katowicach już dostępny!

Zawsze marzyłeś o tym, aby latać w przestworzach? Teraz to możliwe! Wystarczy, że zdecydujesz się na lot w tunelu aerodynamicznym! Teraz z takiej atrakcji możemy skorzystać również w Katowicach, ponieważ od początku czerwca działa tutaj aerotunel Profly.

5 najczęściej popełnianych błędów w CV 5 najczęściej popełnianych błędów w CV

Są w życiu sytuacje, od których wiele zależy, takie, gdy musisz doskonale się zaprezentować, by mieć szansę na polepszenie swojego statusu. Tak jest dokładnie z przygotowaniem CV, które nierzadko będzie decydować o Twojej przyszłości. Niestety, z różnych przyczyn nie wykorzystujesz swojej szansy, najczęściej popełniasz różne błędy, jakie skreślają Cię już na starcie. Warto je poznać, by uniknąć ich w przyszłości!

Telewizja, ale jaka? Radzimy, jak wybrać najlepszą ofertę Telewizja, ale jaka? Radzimy, jak wybrać najlepszą ofertę

Cyfrowa, satelitarna czy kablowa? Telewizję można dziś oglądać na wiele sposobów, które różnią się między sobą nie tylko ceną! Radzimy co wybrać, jeśli zależy ci na bogatej ofercie kanałów w najwyższej jakości.

Zdjęcia na stronę – własne, a może ze stocków? Zdjęcia na stronę – własne, a może ze stocków?

Nie ma chyba strony w sieci, na której nie było by umieszczonych zdjęć. Szczególnie jeśli mowa o stronie firmowej to już nikt sobie nie wyobraża braku jakichkolwiek zdjęć. Zdjęcia nie są już tylko i wyłącznie zapchaj dziurami, ale niosą lub mogą nieść pewne przesłanie, podkreślać jej treść. Jak pokazują badania socjologów, treści podkreślone przez obrazy szybciej są przyswajane i trwalej zapadają w pamięć. Doskonałym przykładem może być nauka języków obcych za pomocą karteczek z narysowanymi przedmiotami oraz z tłumaczeniem. Strona, na której umieszczono zdjęcia wydaje się również o wiele bardziej ładna i przyjazna.

Pomysł na prezent dla 40 latka Pomysł na prezent dla 40 latka

40 lat to piękny wiek. Człowiek nie jest już młody i niedojrzały, zdążył już zbudować sobie jakąś pozycję zawodową, prawdopodobnie założył już rodzinę. Można uznać osiągnięcie "czterdziestki" za moment symboliczny, swoiste przejście do "prawdziwej" dorosłości. Po przekroczeniu granicy 40 lat mężczyzna powinien zgromadzić pewien zbiór doświadczeń życiowych, który czyni go dojrzałym człowiekiem. Oczywiście jest to granica mocno arbitralna i umowna, jednak ma ona pewne znaczenie symboliczne, toteż warto je uczcić jakimś wyjątkowym prezentem, takim który zostanie przez obdarowywanego zapamiętany na długo, może nawet na zawsze. W tym tekście padnie kilka propozycji takich podarunków, które mają ułatwić Czytelnikowi wybór takiego prezentu, jednak rzecz jasna nie wyczerpują one tematu.

Wynajem mobilnej ścianki wspinaczkowej Wynajem mobilnej ścianki wspinaczkowej

Mobilna ścianka wspinaczkowa może być świetnym pomysłem na różnego rodzaju eventy odbywające się na świeżym powietrzu. Jeżeli również myślisz o jej wynajęciu, zachęcamy do sprawdzenia naszego poradnika.

Problemy w pracy - jak nie podpaść szefowi? Problemy w pracy - jak nie podpaść szefowi?

Każdemu z nas zdarzają się problemy w pracy. Czy są skutkiem złych i niefortunnych zbiegów okoliczności, czy poniekąd prowokujemy je sami? Przeczytajmy kilka słów o najczęstszych przyczynach problemów w pracy.

Rozmowa z podopiecznym – budowanie relacji i nauka języka Rozmowa z podopiecznym – budowanie relacji i nauka języka

 

 

Już Arystoteles rozumiał, że „człowiek jest istotą społeczną” i z samej jego natury wynika potrzeba otaczania się innymi ludźmi, rozmowy i kontaktu. Jest ona niezależna od wieku i stanu zdrowia, odczuwają ją zarówno małe dzieci, jak i osoby starsze. Dla tych ostatnich opiekunka może być czasem niemal całym światem – uczyńmy go więc lepszym.

Podaruj bliskiej osobie skok spadochronowy w tandemie Podaruj bliskiej osobie skok spadochronowy w tandemie

Szukasz takiego pomysłu na prezent, który będzie jedyny w swoim rodzaju? W takiej sytuacji postaw na nietypowe i niebanalne upominki. Jednym z może stać się skok spadochronowy w tandemie – dzięki niemu niemalże każdy może spełnić swoje marzenia o locie w przestworzach – bez konieczności przechodzenia czasochłonnego szkolenia.

Pomysły na niezwykłe prezenty gwiazdkowe dla niej i dla niego Pomysły na niezwykłe prezenty gwiazdkowe dla niej i dla niego

 

 

Jak co roku wielu z nas w okresie świątecznym staje przed pytaniem: co zakupić w prezencie swoim bliskim? Sklepowe półki aż uginają się pod ciężarem różnych prezentów, ale nie każdy z nas potrafi znaleźć wśród nich coś wyjątkowego dla bliskich. Właśnie dlatego stworzyliśmy listę pomysłów na niezwykłe prezenty gwiazdkowe – zapraszamy do jej sprawdzenia!

Sprawne przeglądanie ksiąg wieczystych online! Sprawne przeglądanie ksiąg wieczystych online!

Sprawdzenie ksiąg wieczystych online to wygodny sposób na zdobycie wszystkich potrzebnych informacji o nieruchomościach.

Ochrona środowiska i decyzje środowiskowe - to warto wiedzieć. Ochrona środowiska i decyzje środowiskowe - to warto wiedzieć.

 

 

 

 

Ze względu na wciąż rozwijający się przemysł, budowane są kolejne fabryki i duże firmy. Ich działalność wiąże się jednak z dużą ilością zanieczyszczeń mających negatywny wpływ na środowisko. W ostatnich latach coraz większą wagę przywiązuje się do oddziaływania fabryk na otoczenie. W efekcie powstają firmy odpowiedzialne właśnie za kontrolowanie pracy przedsiębiorstw. Priorytetem jest dla nich ochrona środowiska, którą realizują poprzez wydawanie decyzji środowiskowych.

Nowe połączenia z katowickiego lotniska Nowe połączenia z katowickiego lotniska

W najbliższym czasie pojawi się kilka bardzo ciekawych połączeń lotniczych, które zostaną uruchomione z katowickich Pyrzowic. Warto zapoznać się z nimi i zastanowić się nad wakacyjnymi kierunkami.

Matchmaker - czyli nowoczesna swatka w biurze matrymonialnym Matchmaker - czyli nowoczesna swatka w biurze matrymonialnym

Profesjonalny Matchmaking to coś o wiele więcej, niż tylko łączenie w pary przypadkowych singli w określonej grupie wiekowej.  Sprawdź w jaki sposób działają matchmakerzy i co możesz zyskać decydując się na skorzystanie z ich usług.

Zbiornik LPG – lepszy naziemny czy podziemny? Zbiornik LPG – lepszy naziemny czy podziemny?

Instalacja zbiornikowa na gaz to atrakcyjny wybór tam, gdzie nie ma możliwości korzystania z gazu ziemnego z sieci gazowej. Dzisiaj z takiej opcji korzysta coraz więcej Polaków, którym zależy na wygodzie ogrzewania domu oraz na gotowaniu.

REKLAMA
ŁADOWANIE..