REKLAMA

Usługi budowlane

INSTALZBYT
Firma Instalzbyt. Józef Pysz istnieje od sierpnia 1989 r. bez przerwy. Od samego początku firma zajmuje się wykonawstwem instalacji grzewczych, instalacji wodno-kanalizacyjnych i gazowych, sieci i ...
Oferta wyróżniona
rel="nofollow"INSTALZBYT
ul. Wspólna 46
43-318 Bielsko - Biała
tel.: 033 8214066 0602 239985
fax: 033 8214066

FIRMA REMONTOWA DOMEZ
Dzień dobry. Nasza firma remontowa DOMEZ - zajmuje się remontami i wykończeniami domów/mieszkań. Działamy w branży od wielu lat, dzięki czemu mamy spore doświadczenie, które umożliwia nam wykonywanie ...
FIRMA REMONTOWA DOMEZ
ul. JAWOROWA 28
43-436 GÓRKI WIELKIE
tel.: 534 300 722

INSTALZBYT
Firma Instalzbyt. Józef Pysz istnieje od sierpnia 1989 r. bez przerwy. Od samego początku firma zajmuje się wykonawstwem instalacji grzewczych, instalacji wodno-kanalizacyjnych i gazowych, sieci i ...
INSTALZBYT
ul. Wspólna 46
43-318 Bielsko - Biała
tel.: 033 8214066 0602 239985
fax: 033 8214066

MERKURY Jaworze - Technika grzewcza - Stacja paliw - Auto-detailing - Myjnia samochodowa
Hurtownia Instalacyjna Najlepsze rozwiązania techniczne, najniższe ceny!
MERKURY Jaworze - Technika grzewcza - Stacja paliw - Auto-detailing - Myjnia samochodowa
ul. Bielska 616
43-384 Jaworze
tel.: (033) 817 38 33
fax: (033) 817 38 32

MUREXPERT-IZOLACJE OSUSZANIE DRENAŻ BUDYNKÓW INIEKCJA PODCINKA scian USŁUGI MINIKOPARKA koparką
Nasza firma świadczy kompleksowe osuszanie budynków metodą iniekcji krystalicznej podcinanie ścian oraz odgrzybianie budynków. Wykonujemy kompletne systemy hydroizolacji poziome , pionowe budynkow, drenaże opaskowe, tynki renowacyjne, ...
MUREXPERT-IZOLACJE OSUSZANIE DRENAŻ BUDYNKÓW INIEKCJA PODCINKA scian USŁUGI MINIKOPARKA koparką
ul. pogodna 821
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 518 428 720

FIRBAU Bielsko Biała - osuszanie budynków, iniekcja krystaliczna
Dokonujemy specjalistycznych ekspertyz w zakresie zawilgocenia ścian. Firma FIRBAU zajmuje się osuszaniem mieszkań, domów, piwnic, biur, lokali handlowych, hal i magazynów. Profesjonalna i szybka realizacja zleceń oraz ...
FIRBAU Bielsko Biała - osuszanie budynków, iniekcja krystaliczna
ul. Krakowska 52 52
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 601097401
fax: 338573829

Ruukki Express
Punkt sprzedaży pokryć dachowych Ruukki wraz z montażem.
Ruukki Express
ul. Warszawska 56a
43-300 Bielsko Biała
tel.: +48 33 497 68 63 ; kom.502 447 015

Hydro Drill Studnie Głębinowe, Pompy Ciepła
Hydro Drill - Studnie Głębinowe, Pompy Ciepła,wiercenie Śląsk, Małopolska
Hydro Drill Studnie Głębinowe, Pompy Ciepła
ul. Ludwika Waryńskiego 39g
43-516 Zabrzeg
tel.: 500 600 833

Inżynierska Obsługa Nieruchomości "Novator" Karol Przyłucki
Nadzory budowlane, przeglądy techniczne budynków, odbiory domów i mieszkań.
Inżynierska Obsługa Nieruchomości "Novator" Karol Przyłucki
ul. Niwna 7c 2
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 501242184Porady związane z kategorią:
Usługi budowlane

Osuszanie po zalaniu - dlaczego pomaga złagodzić skutki? Osuszanie po zalaniu - dlaczego pomaga złagodzić skutki?

Zalanie mieszkania to sytuacja, której nikt nie chce doświadczyć. Nagła awaria instalacji wodnej, powódź czy nawet drobne przecieki mogą skutkować poważnymi problemami, zarówno strukturalnymi, jak i zdrowotnymi. Jednak istnieje kluczowy krok w procesie naprawy po zalaniu, który może znacznie złagodzić skutki - mowa tu o profesjonalnym osuszaniu. W niniejszym artykule przyjrzymy się, dlaczego osuszanie jest tak istotne, jakie są jego korzyści, a także jakie techniki są najbardziej skuteczne w odzyskiwaniu normalności po tego typu sytuacjach.

Wynajem hal namiotowych: Na czym polega? Komu się opłaca? Czego dotyczy? Wynajem hal namiotowych: Na czym polega? Komu się opłaca? Czego dotyczy?

Hale namiotowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem przedsiębiorców poszukujących tańszych alternatyw dla budownictwa tradycyjnego. Części firm korzysta z hal na zasadach obiektów docelowych, inne wykorzystują je do zastosowań tymczasowych. W tym drugim przypadku zamiast zakupu hal namiotowych polecamy ich wynajem. Jak to działa i czy naprawdę się opłaca? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć w poniższym artykule.

Domy prefabrykowane - chwilowy trend czy przyszłość budownictwa? Domy prefabrykowane - chwilowy trend czy przyszłość budownictwa?

Czym są domy prefabrykowane?
Planujesz budowę domu, ale przed Tobą jeszcze decyzja z czego miałby on być wykonany? Jeśli zastanawiasz się jaką technologię budowy wybrać i chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o domach prefabrykowanych to mamy coś dla Ciebie. W tym artykule, z ekspercką pomocą firmy Modularen zajmującej się budową domów prefabrykowanych, rozbieramy ten dział budownictwa na części pierwsze.

Jak pozbyć się odpadów budowlanych? Metody na legalny wywóz Jak pozbyć się odpadów budowlanych? Metody na legalny wywóz

Remont domu czy mieszkania nieodzownie związany jest z piętrzącą się masą odpadów. Farby, puszki, folie, odłamki betonu, a nawet stare meble — wszystko to zawsze towarzyszy pracom remontowym i wymaga odpowiedniego zagospodarowania. Co zrobić z tego rodzaju odpadami po zakończonym remoncie? W jaki sposób pozbyć się ich zgodnie z prawem?

Dźwigi i podnośniki koszowe - bez nich ani rusz! Dźwigi i podnośniki koszowe - bez nich ani rusz!

Dzisiejsza branża budowlana jest naprawdę bardzo dobrze rozwinięta. Możemy korzystać z nowoczesnych technologii i imponujących rozwiązań. Jedną z podstaw budownictwa stanowią maszyny budowlane, które w niektórych przypadkach mogą być wykorzystywane również poza placem budowy. 

Jak dużo kosztuje remont dachu? Jak dużo kosztuje remont dachu?

Nieszczelny dach jest zmorą każdego, ponieważ to właśnie dach ma za zadanie chronić osoby znajdujące się w środku budynku przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi takimi jak mocne słońce, deszcz czy śnieg.

Zadaszenie tarasu - jakie sprawdzi się najlepiej? Bierzemy pod lupę dach z poliwęglanu i dach ze szkła Zadaszenie tarasu - jakie sprawdzi się najlepiej? Bierzemy pod lupę dach z poliwęglanu i dach ze szkła

Zadaszony taras powoli staje się nieodłącznym elementem każdego nowoczesnego domu. Jest odpowiedzią na wyobrażenie o zielonej przystani, w której domownicy spotykają się na wspólnym obiedzie, sączą popołudniowe kawy, obserwując ptaki świergoczące w koronach drzew i wznoszą toasty z przyjaciółmi, by uczcić rocznicę ślubu czy kolejny zawodowy sukces. 

Idealny domek ogrodowy – rozmowa z dyrektorem Przemysławem Balcewiczem Idealny domek ogrodowy – rozmowa z dyrektorem Przemysławem Balcewiczem

Witam, Panie Przemysławie.  Spotykamy się dziś, aby porozmawiać o miejscu, w którym jest Pan dyrektorem. Chodzi oczywiście o firmę Eko Architektura. Czym zajmuje się firma, opowie Pan coś o niej?

Jak prowadzić eko dom? Jak prowadzić eko dom?

Ekologia w dobie obecnego czasu to zagadnienie niezwykle ważne dla każdego człowieka. Wykonuje się wszelkiego rodzaju zadania w taki sposób, aby w jak najmniejszym stopniu oddziaływać na środowisko naturalne. Stąd, cały czas rośnie liczba osób, które chcą prowadzić swoje gospodarstwa domowe w sposób ekologiczny. Z każdym rokiem, pojawia się coraz więcej takich rozwiązań, które przyczyniają się do poprawy stanu naszego środowiska. Poniżej przedstawione zostaną przykłady, które mogą mieć pozytywny tego skutek.

Kurtyny przemysłowe – dzieląc i łącząc jednocześnie Kurtyny przemysłowe – dzieląc i łącząc jednocześnie

Wykonane z pcv, o zaokrąglonych brzegach, elastyczne i zwykle przezroczyste. Kurtyny przemysłowe to sposób na oddzielnie dwóch pomieszczeń czy też przestrzeni, jednocześnie zapewniając możliwość swobodnego poruszania się między nimi. Dodatkowo można liczyć na ochronę przed warunkami panującymi poza pomieszczeniem pracy, które mogłyby negatywnie wpłynąć na jej wykonywanie.

Pomysły na efektowny sufit – czy warto zainteresować się sufitem napinanym? Pomysły na efektowny sufit – czy warto zainteresować się sufitem napinanym?

Sufity napinane są dobrym sposobem na ukrycie instalacji na suficie lub optyczne powiększenie mieszkania przy wykorzystaniu struktury lustrzanej. Na dodatek są dostępne w różnych kolorach, dzięki czemu możemy je dostosować do stylu aranżacyjnego wnętrza. Jakie są zalety takiego rozwiązania? Ile kosztuje? Jakie są opinie o sufitach napinanych?

Automatyka budynkowa – komfort, bezpieczeństwo, redukcja kosztów Automatyka budynkowa – komfort, bezpieczeństwo, redukcja kosztów

Nowoczesne systemy automatyki budowlanej kompleksowo wspomagają eksploatację budynków – zapewniają komfort, bezpieczeństwo i redukują koszty.

Jak zabezpieczyć parking lub wjazd na posesję? Zabezpieczenie parkingu, słupki i szlabany. Jak zabezpieczyć parking lub wjazd na posesję? Zabezpieczenie parkingu, słupki i szlabany.

Miejsca parkingowe narażone są na zajęcie przez osoby nieupoważnione lub nieprzestrzegające prawa. Nawet prawidłowe oznaczenie nie chroni przed nielegalnym wjazdem na parking. Dlatego ich właściciele lub zarządcy, mogą stosować zabezpieczenia wjazdu, wykorzystując różnego rodzaju słupki parkingowe i szlabany.

Jaka najlepsza jest lokalizacja do budowy hali? Jaka najlepsza jest lokalizacja do budowy hali?

Od dnia wstąpienia Polski do Unii Europejskiej zauważyć można znaczny rozwój krajowej gospodarki, w szczególności dzięki pochodzącym z UE ogromnym funduszom przeznaczonym na rozwój. Wzrost liczby przedsiębiorstw jest zatem jednoznaczny z potrzebą budowy znacznie większej ilości hal produkcyjnych. Wiele firm, dzięki pozyskanym dodatkowym funduszom, rozpoczęło pracę nad rozbudową tych już istniejących.

Dom na miarę obecnych czasów    Dom na miarę obecnych czasów  

Decyzja o budowie domu, to jedno z  najważniejszych przedsięwzięć w życiu. Wymaga ona podejmowania wielu ważnych kwestii, ale również odpowiedniej ilości gotówki. Jeśli w powyższych sprawach czujemy się odpowiedzialni nie pozostaje nic innego jak stawiać kolejne kroki, które przybliżają do spełnienia tego marzenia.

Kompleksowe usługi - budowy, rozbiórki, remonty Kompleksowe usługi - budowy, rozbiórki, remonty

Zapewne nie jedna osoba słyszała określenie, że budowlanka, to ciężki kawałek chleba. Otóż w dzisiejszych czasach przy tak nowatorskich technologiach branża ta rozwija się całkiem dobrze, a biorąc pod uwagę inne branże, wręcz fenomenalnie.

Remont biura – szybko i bez stresu. To możliwe! Remont biura – szybko i bez stresu. To możliwe!

Biuro powinno być wizytówką firmy. Powinno być funkcjonalne i wygodne jednocześnie. Po pierwsze dlatego, że źle zaaranżowana przestrzeń ma zły wpływ na wydajność pracy. Natomiast po drugie: to także miejsce, do którego powinniśmy móc bez żenady zaprosić klientów. Warto więc poświęcić trzy miesiące na remont. Sprawdź, jak zorganizować sprawną modernizację.

REKLAMA
ŁADOWANIE..