REKLAMA

Agencje nieruchomości

JS Inwestor
Biuro Sprzedaży Mieszkań
JS Inwestor
ul. Al. Armii Krajowej 220 pawilon 1
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 500 501 800

RE/MAX HOME PROFESSIONAL
Zapraszamy do naszego biura w Bielsku-Białej.
RE/MAX HOME PROFESSIONAL
ul. Lipnicka 4
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33 816 51 89

Pod Orłem Agencja Nieruchomości
Cieszymy się z zainteresowania naszą ofertą, zapraszamy do współpracy i korzystania z usług naszej agencji.
Pod Orłem Agencja Nieruchomości
ul. Plac Wolności 2/2
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 033 816 40 50
fax: 033 812 52 35Porady związane z kategorią:
Agencje nieruchomości

Rynek pierwotny czy wtórny? Zobacz, na który warto się zdecydować Rynek pierwotny czy wtórny? Zobacz, na który warto się zdecydować

Zakup mieszkania na własne potrzeby powinien być poprzedzony dokładną analizą wszystkich „za” i „przeciw”. Aby ułatwić Wam proces decyzyjny, poniżej przestawiamy najważniejsze zalety i wady zakupu mieszkania – zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Zaczynamy!

Na jaki apartament w Juracie się zdecydować? Na jaki apartament w Juracie się zdecydować?

Jurata jest niewątpliwie pięknym miejscem na wypoczynek dla całej rodziny. Bowiem jest to kurort wypoczynkowy z letnim kąpieliskiem. Do najważniejszych atrakcji Juraty należy zaliczyć przede wszystkim: Mierzeje helską, fokarium, Zatokę Pucką, muzeum emigracji, muzeum obrony wybrzeża, muzem rybołówstwa, rezerwat przyrody Beka. W związku z tym nic dziwnego, iż co roku, miejscowość ta przyciąga szerogie grono turystów, którzy poszukują komfortowych apartamentów na czas swojego pobytu. W niniejszym artykule chcielibyśmy przedstawić Państwu kilka miejsc, które oferują wynajem apartamentów w Juracie. Zapraszamy!

Dlaczego warto skorzystać z usług agencji nieruchomości? Dlaczego warto skorzystać z usług agencji nieruchomości?

Mnóstwo osób decyduje się na kupno lub sprzedaż nieruchomości na własną rękę, bo uważa współpracę z agencją pośrednictwa za zbędną. To duży błąd! Skorzystanie z usług firmy, która działa w branży od wielu lat, zna aktualne wymogi rynku i pozostaje w stałym kontakcie z notariuszami, finansistami, rzeczoznawcami czy geodetami ma szereg zalet.

Dlaczego korzystać z biura nieruchomości przy najmie mieszkania? Dlaczego korzystać z biura nieruchomości przy najmie mieszkania?

Gdy nie stać nas na zakup mieszkania lub też gdy zmieniamy miejsce swojej pracy i nie myślimy o zamieszkaniu w danej miejscowości na stałe, warto jest rozpatrzyć wynajęcie mieszkania. Plusem najmu jest to, że można zawsze z niego zrezygnować co nie jest możliwe przy zakupie mieszkania na kredyt. Wynajem mieszkania, szczególnie jeśli decydujemy się na zamieszkanie w innej miejscowości, wymaga jednak szczegółowej analizy ofert najmu dostępnych na rynku.

Jakie mieszkanie dla singla? Jakie mieszkanie dla singla?

Rynek nieruchomości oferuje dziś mieszkania dedykowane zarówno rodzinom, jak i singlom. Te dla singli, to najczęściej dobrze wyposażone, funkcjonalne kawalerki, które spełniają oczekiwania swoich mieszkańców.

REKLAMA
ŁADOWANIE..