REKLAMA

Agencje nieruchomości

RE/MAX HOME PROFESSIONAL
Zapraszamy do naszego biura w Bielsku-Białej.
RE/MAX HOME PROFESSIONAL
ul. Lipnicka 4
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33 816 51 89Porady związane z kategorią:
Agencje nieruchomości

Jak mieszkanie do wynajęcia może stać się Twoją własnością? Jak mieszkanie do wynajęcia może stać się Twoją własnością?

Wiele osób marzy o własnym mieszkaniu. Jednakże nie zawsze istnieje możliwość natychmiastowego zakupu nieruchomości ze względu na rozmaite czynniki. Warto wymienić tutaj choćby brak gotówki, wysokie raty kredytu hipotecznego czy brak zdolności kredytowej. Dla tych, którzy chcieliby od razu wprowadzić się do swojego wymarzonego mieszkania, istnieje bardzo ciekawe rozwiązanie — najem z opcją wykupu. Pamiętaj, że to Ty możesz wskazać mieszkanie, które jest przedmiotem umowy.

Sprzedaż lokalu użytkowego – najważniejsze informacje Sprzedaż lokalu użytkowego – najważniejsze informacje

Sprzedaż lokalu użytkowego to jedna z bardziej skomplikowanych transakcji. Zainteresowani takim lokalem kupcy to najczęściej biznesmeni, którzy mają jasno określone wymagania. Dowiedz się, jak wygląda zakup lokalu i jak można go sprzedać z zyskiem!

Rynek pierwotny czy wtórny? Zobacz, na który warto się zdecydować Rynek pierwotny czy wtórny? Zobacz, na który warto się zdecydować

Zakup mieszkania na własne potrzeby powinien być poprzedzony dokładną analizą wszystkich „za” i „przeciw”. Aby ułatwić Wam proces decyzyjny, poniżej przestawiamy najważniejsze zalety i wady zakupu mieszkania – zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Zaczynamy!

Na jaki apartament w Juracie się zdecydować? Na jaki apartament w Juracie się zdecydować?

Jurata jest niewątpliwie pięknym miejscem na wypoczynek dla całej rodziny. Bowiem jest to kurort wypoczynkowy z letnim kąpieliskiem. Do najważniejszych atrakcji Juraty należy zaliczyć przede wszystkim: Mierzeje helską, fokarium, Zatokę Pucką, muzeum emigracji, muzeum obrony wybrzeża, muzem rybołówstwa, rezerwat przyrody Beka. W związku z tym nic dziwnego, iż co roku, miejscowość ta przyciąga szerogie grono turystów, którzy poszukują komfortowych apartamentów na czas swojego pobytu. W niniejszym artykule chcielibyśmy przedstawić Państwu kilka miejsc, które oferują wynajem apartamentów w Juracie. Zapraszamy!

Dlaczego warto skorzystać z usług agencji nieruchomości? Dlaczego warto skorzystać z usług agencji nieruchomości?

Mnóstwo osób decyduje się na kupno lub sprzedaż nieruchomości na własną rękę, bo uważa współpracę z agencją pośrednictwa za zbędną. To duży błąd! Skorzystanie z usług firmy, która działa w branży od wielu lat, zna aktualne wymogi rynku i pozostaje w stałym kontakcie z notariuszami, finansistami, rzeczoznawcami czy geodetami ma szereg zalet.

Dlaczego korzystać z biura nieruchomości przy najmie mieszkania? Dlaczego korzystać z biura nieruchomości przy najmie mieszkania?

Gdy nie stać nas na zakup mieszkania lub też gdy zmieniamy miejsce swojej pracy i nie myślimy o zamieszkaniu w danej miejscowości na stałe, warto jest rozpatrzyć wynajęcie mieszkania. Plusem najmu jest to, że można zawsze z niego zrezygnować co nie jest możliwe przy zakupie mieszkania na kredyt. Wynajem mieszkania, szczególnie jeśli decydujemy się na zamieszkanie w innej miejscowości, wymaga jednak szczegółowej analizy ofert najmu dostępnych na rynku.

Jakie mieszkanie dla singla? Jakie mieszkanie dla singla?

Rynek nieruchomości oferuje dziś mieszkania dedykowane zarówno rodzinom, jak i singlom. Te dla singli, to najczęściej dobrze wyposażone, funkcjonalne kawalerki, które spełniają oczekiwania swoich mieszkańców.

REKLAMA
ŁADOWANIE..