REKLAMA

Telefony komórkowe

(brak wpisów)


Porady związane z kategorią:
Telefony komórkowe

Co daje subskrypcja w telefonie? Co daje subskrypcja w telefonie?

Raport Deloitte „Mity i fakty usług subskrypcyjnych” z 2022 roku zaprezentował niezwykle ciekawe dane. Wynika z niego, że aż 42 procent spośród ankietowanych na całym świecie nie zdaje sobie sprawy z tego, że korzysta z jakiejś subskrypcji. Co więcej, aż 75 proc. spośród usług wskazanych jako niesubskrypcyjne stanowiły usługi telekomunikacyjne. Przyjrzyjmy się zatem bliżej temu zagadnieniu i wyjaśnijmy, co to jest i co daje subskrypcja w telefonie.

Dlaczego wymiana uszkodzonego wyświetlacza w smartfonie jest opłacalna? Dlaczego wymiana uszkodzonego wyświetlacza w smartfonie jest opłacalna?

Smartfony stały się częścią codziennego funkcjonowania wielu ludzi. Służą głównie do komunikacji, pracy, a także płatności. W wyniku eksploatacji lub nieszczęśliwego zbiegu okoliczności ekran urządzenia może ulec uszkodzeniu. Wielu użytkowników zastanawia się czy naprawić telefony czy zainwestować w nowy model. Oto kilka powodów, dla których wymiana uszkodzonego wyświetlacza jest bardziej opłacalna.

Zlokalizuj Numer Telefonu na Mapie za Darmo Szybko i Bez Dużej Wiedzy Zlokalizuj Numer Telefonu na Mapie za Darmo Szybko i Bez Dużej Wiedzy

Jak zlokalizować numer telefonu na mapie za darmo?

W dzisiejszej erze cyfrowej możliwość zlokalizowania numeru telefonu na mapie stała się istotną cechą do różnych celów, od zapewnienia bezpieczeństwa bliskim po odzyskiwanie utraconych urządzeń. Dzięki postępowi technologicznemu można teraz śledzić lokalizację numeru telefonu za pomocą różnych narzędzi i aplikacji, często bez żadnych kosztów. W tym artykule omówiono metody i względy lokalizacji. Zlokalizuj numer telefonu na mapie za darmo nowoczesnymi środkami.

Czym jest 5G i jak działa? Wyjaśniamy! Czym jest 5G i jak działa? Wyjaśniamy!

O 5G w ostatnich latach mówią chyba wszyscy – jedni nie mogą doczekać się jeszcze większej dostępności do tego standardu telefonii komórkowej, inni obawiają się jej „tajemniczych mocy”. Cóż, żadnej magii w tym nie ma – to czysta technologia, która pomaga jeszcze szybciej i stabilniej łączyć się z siecią. Warto zatem rozwiać obawy i sprawdzić, czym dokładnie jest 5G – wyjaśniamy!

Jak sprawdzać nieznane numery? Jak sprawdzać nieznane numery?

Dostajecie dużo połączeń z nieznanych numerów i nie wiecie, kto próbował się do was dodzwonić? Cechujecie się pewną ostrożnością, aby nie oddzwonić np. na jakiś niebezpieczny numer? Bardzo dobrze. Ale co w przypadku, kiedy to mogło być jakieś ważne połączenie, na które długo czekaliśmy? Albo kurier? Albo cokolwiek innego? 

Smartfony - na co zwracać uwagę, przy zakupie? Smartfony - na co zwracać uwagę, przy zakupie?

Planujesz zakup nowego smartfona? Ze względu na dostępność różnorodnych rozwiązań masz problem z wybraniem odpowiedniego urządzenia? Na co zwracać uwagę, kupując smartfony? Podpowiadamy w niniejszym artykule.
 

Szkło hartowane do iPhone 12 Pro? A może lepiej wybrać folię ochronną? Szkło hartowane do iPhone 12 Pro? A może lepiej wybrać folię ochronną?

Szkło czy folia na ekran smartfona? To dylemat, przed którym staje większość z nas. W przypadku iPhone’a 12 Pro nie jest to wybór oczywisty. Zarówno folia ochronna, jak i szkło hartowane mają swoje wady i zalety. Które sprawdzi się lepiej?

REKLAMA
ŁADOWANIE..