REKLAMA

Artykuły szkolne

Księgarnia 'Oświata'
Księgarnia "Oświata" w Bielsku-Białej została założona w roku 1946 przez Związek Nauczycielstwa Polskiego.
Księgarnia 'Oświata'
ul. 11 Listopada 33
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się


Porady związane z kategorią:
Artykuły szkolne

Jak wybrać plecak szkolny dla dziecka? Jak wybrać plecak szkolny dla dziecka?

Wybór plecaka dla dziecka nie jest łatwy. Mimo że na rynku dostępnych jest wiele różnorodnych modeli, tornister musi być dopasowany do indywidualnych predyspozycji dziecka. Dodatkowo ważny jest również aspekt wizualny plecaków. Dowiedz się, na co jeszcze zwrócić uwagę, wybierając tornister dla dziecka.
 

Czas wyprawki szkolnej. Z pomocą przychodzi nowa gazetka Biedronki i inne markety Czas wyprawki szkolnej. Z pomocą przychodzi nowa gazetka Biedronki i inne markety

To ostatni moment na sporządzenie wyprawki szkolnej! Prezentujemy najciekawszą TOP listę marketów z ofertą przyborów edukacyjnych skierowaną do uczniów i dzieci w wieku przedszkolnym.

Kompletujemy wyprawkę szkolną Kompletujemy wyprawkę szkolną

Wakacje dobiegają końca i nieuchronnie zbliża się początek nowego roku szkolnego, co wymaga od rodziców wydania niemałych pieniędzy na przygotowanie wyprawki dla swojego dziecka. Wydatki na szkołę, szczególnie w przypadku wielodzietnej rodziny, potrafią przyprawić o niemały zawrót głowy. Przygotowanie szkolnej wyprawki może mniej lub bardzie nadwyrężyć domowy budżet, dlatego też warto poszukać sposobów, dzięki którym uda nam się zaoszczędzić pieniądze

Torby vs. plecaki do szkoły Torby vs. plecaki do szkoły

Plecak szkolny jest bardzo ważnym dodatkiem, który najprawdopodobniej będzie nam służył przez długie lata, dlatego jego zakup powinien być odpowiednio przemyślany.

REKLAMA
ŁADOWANIE..