REKLAMA

SPA & Wellness

SPA Hotel JAWOR ****
Hotel przepięknie usytuowany u stóp góry Błatnia, jednej z najbardziej panoramicznej i widokowej góry, wśród otaczających go lasów, przeplatanych uroczymi dolinami strumieni i potoków hotel jest ...
SPA Hotel JAWOR ****
ul. Turystyczna 204
43-384 Jaworze k/Bielska-Białej
tel.: (0 33) 819 96 00
fax: (0 33) 819 96 02

Babski Raj - Klub Zdrowia i Urody
Zapraszamy do niezwykłego miejsca, w którym zadbamy o Twoje ciało i duszę. Nasza bogata oferta i piękne, ciepłe wnętrza miło Cię zaskoczą. Po wizycie u nas ...
Babski Raj - Klub Zdrowia i Urody
ul. Elizy Orzeszkowej 66
43-300 Bielsko - Biała
tel.: 660 503 895, 33 488 98 15Porady związane z kategorią:
SPA & Wellness

Relaks w domowym SPA – 8 niezbędnych gadżetów Relaks w domowym SPA – 8 niezbędnych gadżetów

Czy kiedykolwiek marzyłeś o zanurzeniu się w pełnej relaksu i odprężenia kąpieli? Właśnie wtedy domowe SPA może być doskonałym rozwiązaniem. Przygotowaliśmy dla Ciebie listę niezbędnych gadżetów, które pomogą Ci stworzyć atmosferę prawdziwego oazy relaksu w swoim własnym domu.

Która sauna jest dla Ciebie? Która sauna jest dla Ciebie?

W saunariach czy aqua parkach najczęściej możesz spotkać trzy rodzaje saun - saunę suchą, parową oraz Infrared. Sprawdź, czym się różnią oraz która powinna spełnić Twoje oczekiwania.

Jak powinno wyglądać prawidłowe oczyszczanie skóry tłustej? Jak powinno wyglądać prawidłowe oczyszczanie skóry tłustej?

Nieestetyczne błyszczenie się twarzy to jedna z największych bolączek posiadaczy tłustej skóry. Najważniejszym punktem codziennej pielęgnacji tego typu cery powinno być dobre oczyszczanie. Trzeba zwracać uwagę na to, czym i w jaki sposób oczyszczamy skórę, a także na nasz styl życia i to, co jemy. W przeciwnym razie problemy skórne mogą się nasilić.

Krem na cellulit - zwalcz cellulit raz na zawsze Krem na cellulit - zwalcz cellulit raz na zawsze

Cellulit stanowi zazwyczaj problem nie tylko natury kosmetycznej, ale w swoim zaawansowanym stadium okazuje się być także zdrowotny. Chcąc między innymi przywrócić swojej skórze gładkość należy działać przede wszystkim kompleksowo. Do głównych przyczyn jego powstawania należą problemy w gospodarce hormonalnej organizmu. Jak się okazuje głównie jest to podwyższona ilość kobiecych hormonów, czyli estrogenów, wpływająca na wzrost przepuszczalności naczyń krwionośnych, jak również limfatycznych.

REKLAMA
ŁADOWANIE..