REKLAMA

Wynajem lokali

nowe miasto
Kompleks nowe miasto – nowa przestrzeń na mapie Bielska-Białej. Śmiało można stwierdzić, iż kompleks nowe miasto to najbardziej zmieniająca się część centrum miasta Bielska-Białej w ostatnim ...
nowe miasto
ul. ul. Legionów 26/28
43-300 Bielsko-Biała
tel.: +48 33 3003474
fax: +48 33 3003485

IMMO - Nieruchomości komercyjne w Bielsku-Białej
Państwa działalność w najlepszej lokalizacji Bielska-Białej! Oferujemy wynajem lokali biurowych, usługowych oraz handlowych w ścisłym centrum Bielska-Białej przy Placu Wolności 8 - 9.  Więcej informacji na stronie ...
IMMO - Nieruchomości komercyjne w Bielsku-Białej
ul. Plac Wolności 9
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się


Porady związane z kategorią:
Wynajem lokali

Czy siedziba spółki może być w wirtualnym biurze w Warszawie ? Czy siedziba spółki może być w wirtualnym biurze w Warszawie ?

Zakładając spółkę z o.o. chcemy czuć się bezpieczni w przypadku niepowodzenia tego przedsięwzięcia. Bardzo dużo młodych firm bowiem upada a w obecnym okresie pandemii nawet firmy z długim stażem potrafią być zagrożone. Nie wydaje się więc najlepszym pomysłem, by spółkę z o.o. zakładać na adresie własnego domu czy mieszkania. Lepiej w tym celu wybrać lokal obcy - wirtualne biuro.
 

Wpływ lokalizacji na rozwój firmy Wpływ lokalizacji na rozwój firmy

Siedziba firmy stanowi jeden z kluczowych elementów budowania biznesowego wizerunku, to swoista wizytówka, która wpływa na postrzeganie Twojej działalności przez potencjalnych klientów i kontrahentów. Dlatego już na etapie jej zakładania powinieneś rozważyć wybór optymalnej lokalizacji, na którą składa się wiele czynników, takich jak możliwość dojazdu, dostępność miejsc parkingowych czy cena.

Dlaczego warto postawić na wirtualny adres? Dlaczego warto postawić na wirtualny adres?

Pandemia zweryfikowała podejście przedsiębiorców do biznesu. Szybka reakcja i zmiana stylu pracy w wielu branżach okazała się kluczem do przetrwania. Kryzys odbił się niestety na wszystkich, dlatego szukanie oszczędności to jeden z warunków utrzymania się na rynku. Z pomocą kilku prostych rozwiązań znacznie poprawisz jakość funkcjonowania firmy i zminimalizujesz koszty.

Jakich błędów uniknąć szukając mieszkania do wynajęcia? Jakich błędów uniknąć szukając mieszkania do wynajęcia?

Wynajem mieszkania to sprawa trudniejsza niż mogłoby się wydawać. Znalezienie idealnej lokalizacji, metrażu, piętra, a to wszystko jeszcze w budżecie, jakim dysponujemy. Zadanie jest naprawdę trudne, warto zapoznać się z kilkoma poradami dla osób poszukujących mieszkania do wynajęcia.

Biuro - kupno czy wynajem? Biuro - kupno czy wynajem?

Prowadząc szeroko rozumianą działalność gospodarczą, podczas rejestracji jesteśmy zobligowani do podania adresu naszej siedziby. W zależności od skali działalności jest to nieruchomość, w której zamieszkujemy, wynajmowane biuro lub budynek firmy. Jaki jest optymalny wariant?

Jak wybrać wirtualne biuro w Warszawie? Jak wybrać wirtualne biuro w Warszawie?

Rejestrując własną działalność gospodarczą, będziemy zobowiązani do podania adresu firmy. Jednak może się zdarzyć, że w budżecie zabraknie pieniędzy na wynajem lokalu, a użycie miejsca zamieszkania jest niemożliwe. Warto skorzystać w takiej sytuacji z oferty wirtualne biuro w Warszawie. Na czym to polega? Jak wybrać najlepsze?

Nowe domy w Krakowie - poznaj najciekawsze lokalizacje Nowe domy w Krakowie - poznaj najciekawsze lokalizacje

Kraków- miasto królów polskich i jeden z najchętniej odwiedzanych punktów na mapie naszego kraju przez turystów. Od lat cieszy się zainteresowaniem wśród osób szukających miejsca do zamieszkania. Wszystko to ze względu na korzystne warunki do życia, duże możliwości na rynku pracy, ale też zabytkową architekturę i niepowtarzalny klimat tego miasta. Kraków wciąż się rozwija i dostrzec to można również w podejmowanych inwestycjach na rynku nieruchomości. Czym jednak sugerować się przy decyzji o kupnie domu w Krakowie?

Co wpływa na wartość nieruchomości? Co wpływa na wartość nieruchomości?

Fakty mówią same za siebie: Polacy chcą więcej, lepiej, wygodniej. Cena przestaje być wyłącznym kryterium wyboru wymarzonego mieszkania.

Polska magazynową potęgą Polska magazynową potęgą

W XVII wieku polska stała się potęgą gospodarczą, nazrywaną "spichlerzem Europy". Nasze zboże było wówczas jednym z najbardziej pożądanych towarów na Zachodzie. Wiele wskazuje na to, że obecnie mamy szansę stać się bardzo korzystnym partnerem dla europejskich firm logistycznych. Głównie za sprawą tego, że powstaje u nas coraz więcej powierzchni magazynowych. Regularnie korzystają z nich klienci z innych krajów Unii Europejskiej.

REKLAMA
ŁADOWANIE..