REKLAMA

Banki

Multibank
Zadzwoń po najlepszą lokatę lub kredyt.                                                                                                                                                                         Szczegółowe adresy oraz numery telefonów po kliknięciu na logo obok ----->
Multibank
43-300 Bielsko-Biała
Bank Millennium S.A.
Zadzwoń po kredyt hipoteczny lub dobrą lokatę
Bank Millennium S.A.
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 801 331 331
ING Bank Śląski
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą
ING Bank Śląski
ul. Pl. Bolesława Chrobrego 1
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się
Geting Bank
Przyjdź i zapoznaj się z naszą ofertą - zapraszamy
Geting Bank
ul. 3 Maja 25
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się
Bank Ochrony Środowiska
ul. Legionów 57
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się
Beskidzki Bank Spółdzielczy
Posiadamy wiele oddziałów
Beskidzki Bank Spółdzielczy
ul. Komorowicka 272
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się
Fortis Bank
Numer rozliczeniowy: 16001299 Godziny otwarcia: pn-pt: 9.00-17.00
Fortis Bank
ul. al. Partyzantów 22
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się
BZBWK
Pełny wachlarz finansowy
BZBWK
ul. Partyzantów 22 22
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się
Bank Inicjatyw Społeczno - Ekonomicznych SA
Bankomat w oddziale dostępny 24 godziny
Bank Inicjatyw Społeczno - Ekonomicznych SA
ul. Stojałowskiego 50
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się
Dominet Bank
Kredyty i pożyczki
Dominet Bank
ul. Wzgórze 22
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się


Porady związane z kategorią:
Banki

Czy warto korzystać z rankingów bankowych - kto je tworzy? Czy warto korzystać z rankingów bankowych - kto je tworzy?

Chyba każda osoba mająca do czynienia z kontem bankowym, pożyczkami, kredytami, lokatami, kartami kredytowymi oraz innymi produktami finansowymi, spotkała się zrankingami. Rankingi bankowe, bo one są przedmiotem naszego artykułu, są jednymi z najpopularniejszych rodzajów rankingów. Do czego służą? Czy są wiarygodne? A w końcu kto odpowiada za ich tworzenie?

Kredyt hipoteczny na dom- co daje nam kalkulator zdolności kredytowej? Kredyt hipoteczny na dom- co daje nam kalkulator zdolności kredytowej?

Zakup domu to poważne przedsięwzięcie. Często jest to inwestycja na całe życie, do której przygotowujemy się latami. Jednak mimo wielu miesięcy oszczędzania i odkładania, ile tylko się da, kredyt hipoteczny na dom, jest jedynym sposobem, aby wreszcie spełnić nasze małe marzenie o wielkiej stabilizacji.

Dlaczego Bitcoin osiąga najwyższy kurs w historii? Dlaczego Bitcoin osiąga najwyższy kurs w historii?

Kilkakrotnie pobity rekord kursu Bitcoina to dopiero początek. Tak mówi coraz więcej ekspertów giełdowych. W ciągu sześciu miesięcy kryptowaluta po cichu dotarła do ATH (z ang. All Time High, czyli rekordu ceny) z 2017 roku, które wynosiło 19 600 USD, ale na tym się nie zatrzymała. Szła dalej, aż do legendarnego pułapu ponad 40 000 USD, dzięki czemu wielu inwestorów osiągnęło ogromne zyski.

Pożyczki z parabanków Pożyczki z parabanków

Coraz częściej mamy problem z uzyskaniem kredytów w bankach, w których wciąż rosną oczekiwania wobec nas. Tym samym banki wymuszają na nas poszukiwania innych rozwiązań, choćby takich jak parabanki.
 

Najlepsze konto firmowe - 3 wskazówki, jak je wybrać Najlepsze konto firmowe - 3 wskazówki, jak je wybrać

Obecnie już niemal każdy przedsiębiorca, który prowadzi swoją firmę, zakłada firmowy rachunek bankowy. Służy on do dokonywania rozliczeń z kontrahentami oraz urzędami administracji publicznej, a także jest podwaliną do uzyskania preferencyjnych warunków kredytu czy skorzystania z innych produktów banku. Sprawdź, jak wybrać najlepsze konto firmowe!
 

Jak otworzyć szybkie konto bankowe online? Jak otworzyć szybkie konto bankowe online?

Wiele osób szuka możliwości na założenie rachunku osobistego od zaraz - bez wizyty kuriera i bez konieczności podpisywania papierowej umowy. Takie konto staje się aktywne po kilkunastu minutach od jego otwarcia. Sprawdźmy wszystkie metody, które pozwalają skorzystać z takiej usługi. Poszczególne sposoby mają na celu potwierdzenie tożsamości klienta w możliwie jak najszybszy sposób. Banki mają na to 3 sposoby.

Jak bezpiecznie płacić kartą w Internecie? Jak bezpiecznie płacić kartą w Internecie?

Karty, zarówno debetowe, jak i kredytowe, są powszechnym instrumentem płatniczym. Jak widać z obserwacji rynku, wiele osób decyduje się na korzystanie z tych rozwiązań, szczególnie przy dokonywaniu zakupów w Internecie. Karta gwarantuje bowiem szybką realizację płatności, a także brak obowiązku logowania się do banku w celu wykonania przelewu. Banki oferują dziś w standardzie kartę umożliwiającą zapłatę online. Dzięki temu rozwiązaniu wiele osób korzysta z dostępnej funkcjonalności. Warto jednak wiedzieć, iż płatność kartą online może być obarczona dużym ryzykiem, jeśli chronione dane karty dostaną się w niepowołane ręce.

Jak chronić osoby starsze przed oszustami finansowymi? Jak chronić osoby starsze przed oszustami finansowymi?

Niestety cały czas rośnie liczba przestępstw finansowych dokonywanych na osobach starszych. Nasi rodzice i dziadkowie są narażeni na utratę wieloletnich oszczędności. Przestępcy stosują rozmaite techniki, mające na celu oszukanie seniorów i skłonienie ich do dobrowolnego oddania im znacznych sum pieniędzy.

Nest Konto ‒ konto korzystne pod każdym kątem Nest Konto ‒ konto korzystne pod każdym kątem

Przechowywanie pieniędzy na rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym to wygodne i bezpieczne rozwiązanie. Niestety, banki często naliczają dodatkowe opłaty za korzystanie z bankomatów czy za operacje dokonywane za pomocą karty płatniczej. Jeżeli szukasz darmowego konta bez żadnych ukrytych opłat, zainteresować Cię może oferta przygotowana przez Nest Bank.

Kontrahent z UK - sprawdź jak najszybciej i najtaniej przelać pieniądze z Polski Kontrahent z UK - sprawdź jak najszybciej i najtaniej przelać pieniądze z Polski

Realizując przelew do kontrahenta z Polski do Anglii przede wszystkim zależy nam na czasie oraz niskich opłatach. W dzisiejszym artykule opisujemy wszystkie metody wykonania przelewu z Polski do UK oraz wybieramy najlepszy sposób na transfer gotówki.

Jak działa bank komercyjny? Opłacalność pożyczek bankowych Jak działa bank komercyjny? Opłacalność pożyczek bankowych

Bank komercyjny to instytucja, z której korzysta niemal każdy z nas. Jako przedsiębiorstwo usługowe, proponuje nam liczne rozwiązania w tematyce finansów. Jest obdarzone niezwykłym zaufaniem, dzięki któremu pozyskuje nowych klientów. To właśnie w nim trzymamy swoje finanse oraz bazujemy na jego bezpieczeństwie. Zdajemy sobie sprawę, że zdecydowanie większą korzyść przyniesie trzymanie pieniędzy w banku, niż w przysłowiowej „skarpecie”. Zastanówmy się dlaczego tak ufamy bankom i w jaki sposób próbują one pozyskiwać nowych klientów.

Zaufaliśmy kartom kredytowym Zaufaliśmy kartom kredytowym

Karty kredytowe zyskują na coraz większej popularności. Z danych udostępnionych przez banki wynika, że coraz więcej osób decyduje się na operowanie tego rodzaju środkiem płatniczym. Sprawdź, jakie są zalety korzystania z kart kredytowych.

Ranking najkorzystniejszych kont firmowych dla przedsiębiorców Ranking najkorzystniejszych kont firmowych dla przedsiębiorców

Posiadanie konta firmowego nie jest może obowiązkiem przedsiębiorcy, jednak z pewnością ułatwia firmie dalsze, bezproblemowe istnienie – głównie chodzi tu o rozliczenia oraz na przykład ubieganie się o zwrot podatku VAT. Dlatego też większość przedsiębiorców decyduje się na założenie konta firmowego i w tym momencie staje przed dylematem: jakie konto będzie najlepsze? Dla wszystkich tych, którzy podejmują decyzję obecnie, przygotowaliśmy najnowszy ranking najlepszych kont firmowych – wraz z ich krótkim opisem.

REKLAMA
ŁADOWANIE..