REKLAMA

Media

Kronika Beskidzka
Tygodnik Regionalny ukazujący się na 5 powiatach: bielski, żywiecki, wadowicki, suski i część oświęcimskiego
Oferta wyróżniona
rel="nofollow"Kronika Beskidzka
ul. Żywiecka 118
43-300 Bielsko-Biała
tel.: (033) 812 35 77

Portal miasta Bielsko-Biała - www.bielsko.biala.pl
ul. Żywiecka 118
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33 812 35 77

Kronika Beskidzka
Tygodnik Regionalny ukazujący się na 5 powiatach: bielski, żywiecki, wadowicki, suski i część oświęcimskiego
Kronika Beskidzka
ul. Żywiecka 118
43-300 Bielsko-Biała
tel.: (033) 812 35 77

Radio Katowice - 103 MHz
ul. Barlickiego 15
43-300 Bielsko-Biała
tel.: (0033) 812 33 83
fax: (0033) 812 33 83


Porady związane z kategorią:
Media

Ankiety elektroniczne pomagają w badaniu opinii publicznej. Na czym polegają? Ankiety elektroniczne pomagają w badaniu opinii publicznej. Na czym polegają?

Ankiety elektroniczne to narzędzie badawcze, które pozwala na zebranie opinii i danych od respondentów w sposób zdalny. Są one coraz częściej wykorzystywane w różnych dziedzinach, w tym w badaniach naukowych, marketingu, a także w sektorze publicznym. Jest to niezwykle skuteczna forma zbierania opinii od konsumentów i nie tylko. W czym pomagają ankiety elektroniczne i o co dokładnie w nich chodzi? Podpowiadamy.

Audyt SEO i inne działania w ramach poprawy wydajności witryny Audyt SEO i inne działania w ramach poprawy wydajności witryny

Umiejętności SEO, czyli optymalizacja treści pod kątem wyników wyszukiwania w przeglądarce, to rzecz niezbędna, by móc w przyszłości rozwinąć swoją witrynę i dotrzeć do jak największej ilości odbiorców. Dzięki odpowiednim działaniom będziesz w stanie zdziałać cuda. Dlatego warto poznać najważniejsze pojęcia związane z zagadnienie. Może to okazać się pomocne podczas przyszłych prac nad promocją strony.

Audyt, czyli sposób na sukces Audyt, czyli sposób na sukces

Każde działania powinno znaleźć odzwierciedlenie w rzeczywistości, a jednocześnie przynosić korzyści. Dlatego prowadząc firmę i decydując się na wzięcie udziału w kampanii marketingowej czy działając na profilu w mediach społecznościowych, oczekujemy przede wszystkim sukcesu. Jeśli go nie ma, sięgamy po analizy – tutaj pomocny może okazać się audyt.

Content marketing – jak skutecznie realizować marketing treści? Content marketing – jak skutecznie realizować marketing treści?

Agencje interaktywne, domy medialne i marketingowcy muszą mierzyć się z problemem skutecznego zaprezentowania klienta w sytuacji, gdy tradycyjna reklama staje się coraz mniej skuteczna. W ostatnich latach rozwiązaniem tego problemu wydaje się content marketing. Jak należy skutecznie realizować marketing treści?

Najlepsze seriale kryminalne - co warto zobaczyć? Najlepsze seriale kryminalne - co warto zobaczyć?

Zagadki, niedopowiedzenia i tajemnicze zbiegi okoliczności to coś, czemu nie może oprzeć się żaden entuzjasta seriali kryminalnych. Oto kilka propozycji, podczas oglądania których poczujecie dreszczyk emocji i będziecie mogli poczuć się jak prawdziwi detektywi.

REKLAMA
ŁADOWANIE..