REKLAMA

Lekarze specjaliści

Gabinet Okulistyczny Klepacki
Świadczymy usługi z zakresu: badań komputerowych wzroku, badań pola widzenia, zabiegów laserowych, doboru szkieł kontaktowych, operaccji zaćmy metodą fakoemulsyfikacji. Przyjmujemy w : poniedziałek i  piątek od ...
Gabinet Okulistyczny Klepacki
ul. Górska 66
43-318 Bielkso-Biała (Straconka)
tel.: (033) 812 37 47

Beskidzkie Centrum Medyczne
Beskidzkie Centrum Medyczne to nowoczesna placówka medyczna, na którą składa się szpital i dwie przychodnie specjalistyczne.  certyfikat ISO 9001
Beskidzkie Centrum Medyczne
ul. Młodzieżowa 21
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33 82 63 400
fax: 33 82 63 400Porady związane z kategorią:
Lekarze specjaliści

Przychodnia Rodzinna: Wspólne Zdrowie dla Każdego Członka Rodziny Przychodnia Rodzinna: Wspólne Zdrowie dla Każdego Członka Rodziny

W naszym centrum medycznym dbamy nie tylko o leczenie chorób, ale również o profilaktykę i edukację zdrowotną. Nasz zespół doświadczonych specjalistów medycznych zapewni opiekę od najmłodszych pacjentów po seniorów.

Jak radzić sobie z alergią w codziennym życiu? Jak radzić sobie z alergią w codziennym życiu?

Alergie i uczulenia to potoczne nazwy niewłaściwej i nadmiernej reakcji ludzkiego organizmu na kontakt z określoną substancją, czyli alergenem. Dla większości osób substancje te są neutralne. Jednak alergia, nazywana już przecież chorobą cywilizacyjną, dotyka coraz większe rzesze osób. Alergie pojawić się też mogą w każdym wieku. To, co nie uczulało nas w dzieciństwie, stać się więc może poważnym zagrożeniem w późniejszych latach naszego życia. Jak radzić sobie z najpopularniejszymi alergiami i jak minimalizować ich wpływ na nasze zdrowie?

Telemedycyna – co to jest i jak z niej korzystać? Telemedycyna – co to jest i jak z niej korzystać?

Choć telemedycyna nie jest niczym nowym, naprawdę głośno zrobiło się o niej dopiero w momencie pandemii COVID 19. Pandemiczne warunki wymusiły istotne zmiany w systemie opieki zdrowotnej, a jedną z najważniejszych było niewątpliwie zastąpienie bezpośredniego kontaktu z lekarzem kontaktem telefonicznym. Jak funkcjonuje telemedycyna? Jak włączyć teleporadę do oferty swojej przychodni?

Profilaktyka prostaty - zminimalizuj ryzyko wystąpienia poważnych dolegliwości Profilaktyka prostaty - zminimalizuj ryzyko wystąpienia poważnych dolegliwości

Prostata jest typowo męskim gruczołem, który pełni bardzo ważne funkcje w organizmie mężczyzny. Jest również gruczołem, który może powodować wiele nieprzyjemnych dolegliwości i znacząco utrudniać życie codzienne oraz aktywność seksualną. Co to oznacza? W jaki sposób można ograniczyć ryzyko wystąpienia poważnych problemów zdrowotnych dotykających prostaty? Jak powinna wyglądać skuteczna profilaktyka? Odpowiedzi na te pytania możesz znaleźć w naszym artykule. Zapraszamy do lektury!

Jak szybko poradzić sobie z bólem głowy? Jak szybko poradzić sobie z bólem głowy?

Nawet lekki ból głowy powoduje pogorszenie samopoczucia. Często też uniemożliwia kontynuowanie swoich codziennych zajęć. Dlatego konieczne jest jego szybkie złagodzenie. Sprawdź, jakie są skuteczne sposoby na ból głowy.

Jak działa biorezonans? Jak działa biorezonans?

Biorezonans to nowoczesna metoda, która w leczeniu wykorzystuje naturalne fale elektromagnetyczne emitowane przez komórki organizmu. W założeniach tej metody wykorzystuje się wchodzące w skład indywidualnego dla każdego człowieka spektrum drgań jego tkanek fizjologicznych i patologicznych.

Układ oddechowy - jakie pełni funkcje w naszym organizmie? Układ oddechowy - jakie pełni funkcje w naszym organizmie?

Podstawowym zadaniem układu oddechowego jest dostarczanie tlenu do tkanek. Tlen jest wykorzystywany przez organizm do wielu procesów komórkowych, stąd potrzeba nieustannego zapotrzebowania. Jak jest zbudowany układ oddechowy i jakie pełni funkcje?

Pulmonolog - specjalista od płuc. W czym jeszcze będzie pomocny? Pulmonolog - specjalista od płuc. W czym jeszcze będzie pomocny?

Nie wiesz, czym zajmuje się pulmonolog? Wydaje Ci się, że to specjalista, który leczy tylko choroby płuc? Nic bardziej mylnego. To bardzo szeroka specjalizacja, która pozwala na diagnostykę i leczenie wielu schorzeń całego układu oddechowego, w tym jamy ustnej i nosowej. Chcesz dowiedzieć się, jaki e choroby leczy pulmonolog? Przeczytaj poniższy artykuł.

Kurs Pierwszej Pomocy - dlaczego warto go zrobić? Kurs Pierwszej Pomocy - dlaczego warto go zrobić?

Byliście świadkami sytuacji, w której osoba trzecia straciła przytomność? Ktoś w Waszym biurze zasłabł, dostał ataku serca, udaru lub uległ wypadkowi? Są to bez dwóch zdań najdelikatniejsze sytuacje, które mogą wymagać od Ciebie znajomości zasad pierwszej pomocy. 

Nowe zasady NFZ dla operacji zaćmy - co się zmieniło dla pacjentów? Nowe zasady NFZ dla operacji zaćmy - co się zmieniło dla pacjentów?

Kwestia nieustannie powiększających się kolejek do operacji zaćmy jest tematem poruszanym w mediach i środowisku medycznym od bardzo dawna. Ze względu na charakter samej choroby i fakt, że dotyka ona w głównej mierze osoby starsze, rosnąca liczba pacjentów wymagających operacji jest rzeczą dość naturalną. Narodowy Fundusz Zdrowia, próbując poradzić sobie z czasem oczekiwania na operację wynoszącym w niektórych przypadkach nawet cztery lata wprowadził 26 czerwca 2018 roku nowe zasady kwalifikacji pacjentów do zabiegów oraz ich finansowania. Jak prezentują się nowe zasady NFZ dla operacji zaćmy i w jaki sposób pacjenci mogą unikać długich kolejek?

Badanie gastroskopowe – co powinieneś o nim wiedzieć? Badanie gastroskopowe – co powinieneś o nim wiedzieć?

Zgaga, bóle brzucha, stany zapalne żołądka i przełyku to najczęstsze wskazania do wykonania badania gastroskopowego. Zanim jednak udasz się na gastroskopię, powinieneś się dowiedzieć na czym polega to badanie i jak się do niego przygotować, aby jego wynik był wiarygodny. Od czego zacząć?

Opryszczka narządów płciowych – wstydliwy problem Opryszczka narządów płciowych – wstydliwy problem

Opryszczka zwykle kojarzy nam się z niewielkim owrzodzeniem na twarzy, w okolicy warg, niezbyt estetycznym, ale również nieszkodliwym. Niestety nie jest to prawda, gdyż nieleczona opryszczka może nieść za sobą szereg powikłań, doprowadzając nawet do zapalenia opon mózgowych. Jeszcze większy problem sprawia inna odmiana wirusa, opryszczka narządów płciowych, która zwykle trudno się leczy i jest wyjątkowo uciążliwa. Jak sobie z nią poradzić?

Szukasz lekarza? Zajrzyj na www.ekliniki.pl Szukasz lekarza? Zajrzyj na www.ekliniki.pl

Kłopoty zdrowotne mogą przydarzyć się każdemu ? bez względu na płeć, wiek czy stan portfela. Warto więc wiedzieć, gdzie przyjmują najlepsi lekarze w Polsce ? wizytówki specjalistów oraz nowoczesnych obiektów medycznych znaleźć można w serwisie www.ekliniki.pl.

REKLAMA
ŁADOWANIE..