REKLAMA

Kursy językowe

Szkoła Języków Obcych Hiromi
Szkoła Języków Obcych Hiromi zaprasza na kursy językowe w Bielsku-Białej. Specjalizujemy się w nauczaniu języków azjatyckich: japońskiego, chińskiego i koreańskiego oraz innych języków niszowych w tym ...
Szkoła Języków Obcych Hiromi
ul. 11 Listopada 60-62
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 518625510Porady związane z kategorią:
Kursy językowe

Czy szkoła językowa jest dobrym pomysłem na rozwój umiejętności lingwistycznych dzieci? Czy szkoła językowa jest dobrym pomysłem na rozwój umiejętności lingwistycznych dzieci?

W ostatnich latach widać doskonale wzmożone zainteresowanie językiem angielskim. Jest on powszechnie używany za granicą. Otwiera wiele drzwi do kariery, jak i do swobodnego podróżowania. Języka angielskiego możemy nauczyć się w szkołach językowych, jak i na lekcjach w szkole. Wiadomo jednak, że poziom szkolny nie jest dla każdego, a na pewno nie dla tych osób, które wiążą z nim swoją przyszłość. Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko opanowało język angielski na wysokim poziomie, koniecznie zapisz je na kurs języka angielskiego.

Kursy językowe dopasowane do Ciebie Kursy językowe dopasowane do Ciebie

O tym, że warto uczyć się języków obcych, chyba już nie trzeba nikogo przekonywać. Niezależnie od tego, czy Twoją motywacją jest lepiej płatna praca, podróżowanie po świecie i poznawanie nowych kultur czy po prostu czytanie książek i oglądanie seriali w obcym języku, nauka drugiego języka może przynieść Ci ogrom korzyści. 

Angielski Bielsko-Biała i nie tylko. Warto się u nas uczyć. Stacjonarnie lub online Angielski Bielsko-Biała i nie tylko. Warto się u nas uczyć. Stacjonarnie lub online

Nauka języków obcych sprawia Wam problem? Chcecie uczyć się szybko i efektywnie? Zapraszamy do nas. Angielski Bielsko Biała to nie wszystko co mamy do zaoferowania w naszej szkole językowej. Znajdziecie u nas różne kursy językowe dla młodzieży i dorosłych. Udzielamy także korepetycji. Nasza szkoła językowa kształci osoby w każdym wieku, zawsze skutecznie.

Nauka języka angielskiego od najmłodszych lat – o czym warto pamiętać? Nauka języka angielskiego od najmłodszych lat – o czym warto pamiętać?

Im wcześniej dziecko rozpocznie naukę języka angielskiego, tym większe ma szanse na swobodne porozumiewanie się przyszłości. Co jest ważne w przypadku nauki języka angielskiego dla maluchów?

Jak Brytyjczycy spędzają święta Bożego Narodzenia? Jak Brytyjczycy spędzają święta Bożego Narodzenia?

Święta Bożego Narodzenia to dla wielu osób w Polsce szczególny okres. Większość z nas czeka na niego z utęsknieniem i nie może doczekać się przyjazdu do domu rodzinnego. To czas odpoczynku i radości, któremu towarzyszy wiele pięknych tradycji. Zastanawiasz się, jak wygląda Boże Narodzenie w innych krajach? Jeżeli ciekawi Cię, jak spędza się gwiazdkę w Wielkiej Brytanii, przeczytaj koniecznie ten artykuł!

Niemiecki czy niderlandzki – którego z nich warto się nauczyć? Niemiecki czy niderlandzki – którego z nich warto się nauczyć?

Duża część rodaków chcąc udać się do pracy za granicę, wybiera kraje, które leżą niedaleko Polski. Jeżeli również chcesz poszukać zatrudnienia w krajach sąsiadujących z ojczyzną, warto, abyś zapoznał się z tekstem poniżej. Artykuł jest kierowany przede wszystkim do osób, które zastanawiają się, czy warto podjąć naukę niderlandzkiego. Jeżeli tak, to jakiej jego odmiany – holenderskiej czy flamandzkiej?

Angielski przez internet - sposób na naukę podczas pandemii i nie tylko Angielski przez internet - sposób na naukę podczas pandemii i nie tylko

Nauczanie przez internet ma wiele zalet. Przekonaliśmy się o tym podczas pandemii. Teraz kiedy szkoły są już otwarte, wielu z nas wciąż woli uczyć się angielskiego w sposób zdalny. Dlaczego lekcje online to dobre rozwiązanie? Jakie korzyści zapewnia nauka angielskiego przez internet? 

Czytanie książek w oryginale a nauka języka – dlaczego warto? Czytanie książek w oryginale a nauka języka – dlaczego warto?

Wiele osób lubi czytać, ale nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że zainteresowanie to można łatwo połączyć z nauką języka obcego. Książka pozwala „poczuć język”, zrozumieć jak konstrukcje językowe i gramatyczne „działają” w praktyce.

Angielski dla firm – nowe możliwości zawodowe dla pracowników każdego szczebla Angielski dla firm – nowe możliwości zawodowe dla pracowników każdego szczebla

W działalności niemal każdej firmy przychodzi taki czas, że chce ona brać czynny udział w rozwoju nie tylko polskiego rynku, ale także zaoferować swoje produkty lub usługi odbiorcom w innych krajach.

Czy samodzielna nauka języka angielskiego jest możliwa? Czy samodzielna nauka języka angielskiego jest możliwa?

W internecie zaleźć można wiele kursów języka angielskiego online, zachęcających do nauki języka angielskiego w domu. Czy jednak samodzielna nauka języka angielskiego jest w ogóle możliwa?

Obopólne korzyści z nauki. Obopólne korzyści z nauki.

Czasy w jakich przychodzi nam żyć i pracować wymagają ciągłego podnoszenia naszych kwalifikacji. Zarówno pracownicy jak i pracodawcy muszą cały czas się szkolić, by pozostać na bieżąco z przepisami, z technologiami, czy też z technikami podnoszącymi wydajność w pracy

Szkoła językowa dla obcokrajowców Szkoła językowa dla obcokrajowców

Czy język polski jest popularny wśród obcokrajowców? I tak i nie. Z pewnością interesujący i intrygujący jest on dla grupy cudzoziemców, którzy przybywają do Polski i chcą nauczyć się posługiwać naszą rodzimą mową przynajmniej w stopniu minimalnym. A przecież rzecz wcale nie jest taka prosta.

Nauka języków i zabawa w jednym Nauka języków i zabawa w jednym

Klasyczna nauka języka obcego, składająca się z powtarzanie słówek i uzupełniania ćwiczeń z książek, bardzo szybko się nudzi nawet dorosłym. Jak uczyć się szybciej i przyjemniej? Coraz więcej specjalistów podkreśla edukacyjny wpływ gier komputerowych. Zastosowanie ich, jako pomoc naukową powoduje uatrakcyjnienie nauki, a co więcej, zwiększenie motywacji uczniów.

REKLAMA
ŁADOWANIE..