REKLAMA

Kursy językowe

Szkoła języków obcych empik school
empik school ma bogatą ofertę kursów językowych dla różnych grup wiekowych: dzieci, młodzieży oraz dorosłych. U nas nauczysz się angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego, rosyjskiego i czeskiego. ...
Oferta wyróżniona
rel="nofollow"Szkoła języków obcych empik school
ul. Dąbrowskiego 6
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 695 213 774, 338169259

Szkoła języków obcych empik school
empik school ma bogatą ofertę kursów językowych dla różnych grup wiekowych: dzieci, młodzieży oraz dorosłych. U nas nauczysz się angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego, rosyjskiego i czeskiego. ...
Szkoła języków obcych empik school
ul. Dąbrowskiego 6
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 695 213 774, 338169259

Szkoła Języków Obcych Hiromi
Szkoła Języków Obcych Hiromi zaprasza na kursy językowe w Bielsku-Białej. Specjalizujemy się w nauczaniu języków azjatyckich: japońskiego, chińskiego i koreańskiego oraz innych języków niszowych w tym ...
Szkoła Języków Obcych Hiromi
ul. 11 Listopada 60-62
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 518625510Porady związane z kategorią:
Kursy językowe

Kursy językowe dopasowane do Ciebie Kursy językowe dopasowane do Ciebie

O tym, że warto uczyć się języków obcych, chyba już nie trzeba nikogo przekonywać. Niezależnie od tego, czy Twoją motywacją jest lepiej płatna praca, podróżowanie po świecie i poznawanie nowych kultur czy po prostu czytanie książek i oglądanie seriali w obcym języku, nauka drugiego języka może przynieść Ci ogrom korzyści. 

Angielski Bielsko-Biała i nie tylko. Warto się u nas uczyć. Stacjonarnie lub online Angielski Bielsko-Biała i nie tylko. Warto się u nas uczyć. Stacjonarnie lub online

Nauka języków obcych sprawia Wam problem? Chcecie uczyć się szybko i efektywnie? Zapraszamy do nas. Angielski Bielsko Biała to nie wszystko co mamy do zaoferowania w naszej szkole językowej. Znajdziecie u nas różne kursy językowe dla młodzieży i dorosłych. Udzielamy także korepetycji. Nasza szkoła językowa kształci osoby w każdym wieku, zawsze skutecznie.

Nauka języka angielskiego od najmłodszych lat – o czym warto pamiętać? Nauka języka angielskiego od najmłodszych lat – o czym warto pamiętać?

Im wcześniej dziecko rozpocznie naukę języka angielskiego, tym większe ma szanse na swobodne porozumiewanie się przyszłości. Co jest ważne w przypadku nauki języka angielskiego dla maluchów?

Jak Brytyjczycy spędzają święta Bożego Narodzenia? Jak Brytyjczycy spędzają święta Bożego Narodzenia?

Święta Bożego Narodzenia to dla wielu osób w Polsce szczególny okres. Większość z nas czeka na niego z utęsknieniem i nie może doczekać się przyjazdu do domu rodzinnego. To czas odpoczynku i radości, któremu towarzyszy wiele pięknych tradycji. Zastanawiasz się, jak wygląda Boże Narodzenie w innych krajach? Jeżeli ciekawi Cię, jak spędza się gwiazdkę w Wielkiej Brytanii, przeczytaj koniecznie ten artykuł!

Niemiecki czy niderlandzki – którego z nich warto się nauczyć? Niemiecki czy niderlandzki – którego z nich warto się nauczyć?

Duża część rodaków chcąc udać się do pracy za granicę, wybiera kraje, które leżą niedaleko Polski. Jeżeli również chcesz poszukać zatrudnienia w krajach sąsiadujących z ojczyzną, warto, abyś zapoznał się z tekstem poniżej. Artykuł jest kierowany przede wszystkim do osób, które zastanawiają się, czy warto podjąć naukę niderlandzkiego. Jeżeli tak, to jakiej jego odmiany – holenderskiej czy flamandzkiej?

Angielski przez internet - sposób na naukę podczas pandemii i nie tylko Angielski przez internet - sposób na naukę podczas pandemii i nie tylko

Nauczanie przez internet ma wiele zalet. Przekonaliśmy się o tym podczas pandemii. Teraz kiedy szkoły są już otwarte, wielu z nas wciąż woli uczyć się angielskiego w sposób zdalny. Dlaczego lekcje online to dobre rozwiązanie? Jakie korzyści zapewnia nauka angielskiego przez internet? 

Czytanie książek w oryginale a nauka języka – dlaczego warto? Czytanie książek w oryginale a nauka języka – dlaczego warto?

Wiele osób lubi czytać, ale nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że zainteresowanie to można łatwo połączyć z nauką języka obcego. Książka pozwala „poczuć język”, zrozumieć jak konstrukcje językowe i gramatyczne „działają” w praktyce.

Angielski dla firm – nowe możliwości zawodowe dla pracowników każdego szczebla Angielski dla firm – nowe możliwości zawodowe dla pracowników każdego szczebla

W działalności niemal każdej firmy przychodzi taki czas, że chce ona brać czynny udział w rozwoju nie tylko polskiego rynku, ale także zaoferować swoje produkty lub usługi odbiorcom w innych krajach.

Czy samodzielna nauka języka angielskiego jest możliwa? Czy samodzielna nauka języka angielskiego jest możliwa?

W internecie zaleźć można wiele kursów języka angielskiego online, zachęcających do nauki języka angielskiego w domu. Czy jednak samodzielna nauka języka angielskiego jest w ogóle możliwa?

Obopólne korzyści z nauki. Obopólne korzyści z nauki.

Czasy w jakich przychodzi nam żyć i pracować wymagają ciągłego podnoszenia naszych kwalifikacji. Zarówno pracownicy jak i pracodawcy muszą cały czas się szkolić, by pozostać na bieżąco z przepisami, z technologiami, czy też z technikami podnoszącymi wydajność w pracy

Szkoła językowa dla obcokrajowców Szkoła językowa dla obcokrajowców

Czy język polski jest popularny wśród obcokrajowców? I tak i nie. Z pewnością interesujący i intrygujący jest on dla grupy cudzoziemców, którzy przybywają do Polski i chcą nauczyć się posługiwać naszą rodzimą mową przynajmniej w stopniu minimalnym. A przecież rzecz wcale nie jest taka prosta.

Nauka języków i zabawa w jednym Nauka języków i zabawa w jednym

Klasyczna nauka języka obcego, składająca się z powtarzanie słówek i uzupełniania ćwiczeń z książek, bardzo szybko się nudzi nawet dorosłym. Jak uczyć się szybciej i przyjemniej? Coraz więcej specjalistów podkreśla edukacyjny wpływ gier komputerowych. Zastosowanie ich, jako pomoc naukową powoduje uatrakcyjnienie nauki, a co więcej, zwiększenie motywacji uczniów.

REKLAMA
ŁADOWANIE..