REKLAMA

Urządzenia elektryczne, przemysłowe

BCC Apeks Sp. Z O.O.
BCC APEKS Sp. Z O.O. oferuje kompleksową obsługę w zakresie urządzeń firmy KÄRCHER, STIGA, OLEO-MAC.  
BCC Apeks Sp. Z O.O.
ul. Bystrzańska 92
43-300 Bielsko - Biała
tel.: 33 816 38 40, 509 012 959, 509 012 955, 33 474 05 15

Prodig Tech
Prodig Tech- mierniki grubości lakieru - polski producent elektronicznych urządzeń pomiarowych
Prodig Tech
ul. Montażowa 3b
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 501 897 914

Hubert K.Tesarczyk i Wspólnicy Sp.j
Jesteśmy hurtownią elektroinstalacyjną oferujemy artykuły najwyższej jakości.
Hubert K.Tesarczyk i Wspólnicy Sp.j
ul. Podwale 38
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 502076743 / 33 82 201 02

Alfa elektro
Sieć hurtowni elektrycznych
Alfa elektro
ul. Sikornik 3
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się


Porady związane z kategorią:
Urządzenia elektryczne, przemysłowe

Czy w Bielsku można kupić kasy fiskalne online? Czym kierować się przy zakupie? Czy w Bielsku można kupić kasy fiskalne online? Czym kierować się przy zakupie?

Zmieniające się przepisy wpływają również na urządzenia rejestrujące, które powinni wykorzystywać przedsiębiorcy. Coraz większe grono z nich musi sięgać po internetowe kasy fiskalne. Bielsko gwarantuje szeroki dostęp do urządzeń tego typu. Warto dowiedzieć się, jak wybrać odpowiedni model.

Narzędzia pneumatyczne – przykłady narzędzi napędzanych sprężanym powietrzem Narzędzia pneumatyczne – przykłady narzędzi napędzanych sprężanym powietrzem

 Narzędzia pneumatyczne coraz częściej stosowane są w warsztatach samochodowych i w domowych gospodarstwach, garażach, przemyśle. Są one bardzo wygodne w użytkowaniu, a w dodatku nie zużywają energii elektrycznej. Do ich zasilania wystarczy nawet niewielki kompresor. Narzędzia pneumatyczne są znacznie mniej podatne na awarie, dużo mniejsze a także lżejsze, niż przyrządy wymagające do działania zasilania energią elektryczną. Mogą one być stosowane w otoczeniu, w którym panuje duża wilgoć lub istnieje niebezpieczeństwo pojawienia się gazu w powietrzu. Jakie narzędzia na sprężone powietrze można spotkać najczęściej?

Maszyny CNC – co to jest? Maszyny CNC – co to jest?

Dynamiczny rozwój technologii, w tym tokarek pozwolił na bardzo precyzyjną obróbkę. Mowa o tokarkach CNC.  Skrót CNC pochodzi z języka angielskiego, a jego rozwinięcie to Computerized Numerical Control. W prostym tłumaczeniu to komputerowe sterowanie urządzeń numerycznych. Zaliczamy do nich tokarki i frezarki.
 

4 powody dlaczego dron to dobry pomysł na prezent 4 powody dlaczego dron to dobry pomysł na prezent

Zastanawiasz się, co by było gdybyś komuś ze swojej rodziny ofiarował drona na święta, urodziny czy nawet kupił go swojej żonie na rocznicę ślubu? A może chcesz nabyć go dla samego siebie, w ramach świątecznej nagrody? Niezależnie od pobudek, powinieneś wiedzieć, że dron w dzisiejszych czasach jest tym, czym komputer był jeszcze 10 lat temu. 

Co powinien zawierać solidny sprzęt stereo? Co powinien zawierać solidny sprzęt stereo?

Może się wydawać, że w dzisiejszych czasach coraz częściej rezygnujemy z porządnych sprzętów na rzecz małych, kompaktowych, mobilnych urządzeń. Może i tak to wygląda, ale w dalszym ciągu istnieje spora grupa ludzi, dla których muzyka brzmi dopiero dobrze, gdy wychodzi z porządnego sprzętu stereo.

Jak wybrać dobrą kasę fiskalną? Jak wybrać dobrą kasę fiskalną?

Przedsiębiorcy bardzo często muszą spełnić wymogi dotyczące zainstalowania kasy fiskalnej w swoim przedsiębiorstwie. Niestety bardzo często bywa, że początkujące osoby nie mają odpowiedniej wiedzy na temat wyboru kas fiskalnych, aby była odpowiednio dopasowana do działalności biznesowej. Kasę fiskalną powinniśmy zacząć wybierać jeszcze przed założeniem firmy i dopasowanie idealnie do naszych konkretnych potrzeb.

Kuchnia sercem domu Kuchnia sercem domu

Niezależnie od tego, czy decydujemy się urządzić kuchnię w osobnym pomieszczeniu czy też wybieramy model otwarty, jest to zawsze przestrzeń, do której przykładamy szczególną uwagę. Wykończona w nowoczesnym lub tradycyjnym stylu przyciąga ciepłem oraz zapachem jedzenia, sprawia, że to właśnie tam spotyka się rodzina nie tylko na wspólnym spożywaniu posiłków ale także na przykład na rozmowach.

Złącza wielostykowe dla przemysłu od Harting Złącza wielostykowe dla przemysłu od Harting

Złącza wielostykowe firmy Harting wykorzystywane są przez producentów maszyn na całym świecie. Komponenty opracowano z myślą o łatwym i bezpiecznym łączeniu kabli, zapewnieniu niezawodnego działania systemów odpowiedzialnych za zasilanie i sterowanie układami, przesył sygnałów oraz transmisję danych.

Wszystko o czujnikach temperatury Wszystko o czujnikach temperatury

Czujniki temperatury montuje się w różnych sterownikach, w celu pomiaru temperatury i przekazywania tej informacji do zarządzania większym urządzeniem, np. pompą, czy piecem. Odgrywają one kluczową rolę w układzie, ponieważ efektywność całego systemu kontroli i sterowania zależy od czułości i sprawności czujnika.

Kilka porad dla planujących zakup drona z kamerą Kilka porad dla planujących zakup drona z kamerą

Niewielkie bezzałogowe statki powietrzne od około dwóch lat cieszą się coraz większą popularnością. To bardzo często wybierany pomysł na prezent dla dzieci, który mimo wszystko budzi u wielu osób pewne wątpliwości – nie wszędzie można go używać, bo drony stanowią w niektórych sytuacjach poważne zagrożenie dla ruchu powietrznego.

Casio - zegarek idealny na lato Casio - zegarek idealny na lato

Wybierając się na wakacje każdy pakuje do walizki to, co może się przydać. Wśród dziesiątków różnych drobiazgów nie może zabraknąć również odpowiedniego zegarka. Wprawdzie obecnie większość z nas korzysta z czasomierzy w telefonach lub tabletach, ale w górach czy na plaży taki sprzęt nie sprawdza się najlepiej.

Sprzęt AGD wymaga naprawy tuż po zakupie?To celowe działanie! Sprzęt AGD wymaga naprawy tuż po zakupie?To celowe działanie!

Zastanawiające jest jak szybko psują się nowe pralki, lodówki czy kuchenki. Sprzęt AGD kupuje się przecież z założenia po to, by służyły nam przez lata. Do takiego stanu rzeczy jesteśmy przyzwyczajeni także dlatego, że jeszcze kilkanaście lat temu kupione urządzenia służyły przez lata i pewnie, gdyby nie wzgląd na energochłonność takich „wehikułów”, do dziś byśmy z nich korzystali.

Poczuć się...zwolnionym Poczuć się...zwolnionym

 

Choć tytuł dosyć sugestywny, to jednak nie odnosi się do utraty pracy. W tym przypadku chodzi o... zwolnienie z obowiązku instalacji kasy fiskalnej. Warto przyjrzeć się bliżej przepisom regulującym prawa i obowiązki przedsiębiorców w tym zakresie. Na pierwszy rzut oka są one dosyć zawiłe. Dlatego też wielu właścicieli firm nie ma pewności, czy aby ich także dotyczy obowiązek zakupu kasy. Przeanalizujmy zatem fakty.

REKLAMA
ŁADOWANIE..