REKLAMA

Wynajem maszyn i narzędzi budowlanych

FUH ANSAL-BIS S.C.
Serwis, sprzedaż wynajem, naprawa Wózków Widłowych.
FUH ANSAL-BIS S.C.
ul. BATOREGO 11
34-120 ANDRYCHÓW
tel.: 338751088

Apeks Ogród
Firma APEKS Ogród zajmuje się sprzedażą i serwisem sprzętu ogrodniczo-leśnego oraz służy swoim wieloletnim doświadczeniem.
Apeks Ogród
ul. Argentyny 4
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 474 05 15 , 509 012 959Porady związane z kategorią:
Wynajem maszyn i narzędzi budowlanych

Trochę więcej o wiertle do stali i metalu Trochę więcej o wiertle do stali i metalu

Wiertła są narzędziami, które wykonują otwory w w pełnym materiale ( gdzie nie było wcześniej otworu ) jak i w otworze wcześniej wywierconym mniejszym wiertłem do metalu, za pomocą wiertarki, tokarki oraz frezarki. Wiertła otrzymujemy za pomocą trzech metod: walcowania, toczenia i szlifowania. Wiertła otrzymane za pomocą metody walcowania są to wiertła z chwytem walcowym oraz są one wyższej jakości lecz również o wyższej cenie.

Dźwigi Bielsko – wynajem 24 h/7 dni w tygodniu Dźwigi Bielsko – wynajem 24 h/7 dni w tygodniu

Chcesz wynająć dźwig w Bielsku - Białej lub okolicach? Potrzebujesz rzetelną i fachową firmę, która zna się na swojej robocie? Realizacja wydaje się bardzo trudna do zrealizowania? Doskonale trafiłeś!

Jak utrzymać maszynę budowlaną w dobrej kondycji? Jak utrzymać maszynę budowlaną w dobrej kondycji?

O maszyny budowlane należy dbać bardzo podobnie jak dba się o samochody, oczywiście mając na myśli osoby, które troszczą się o dobrą kondycję auta a nie te, którym kompletnie na tej kwestii nie zależy. Aby zachować maszynę budowlaną w dobrej kondycji niezbędne jest przeprowadzanie jej konserwacji i dbałość o wszystkie elementy tak, jak zaleca producent. Jedną z najbardziej istotnych kwestii jest prawidłowe postępowanie ze środkami smarującymi...

REKLAMA
ŁADOWANIE..