REKLAMA

Kempingi

Ondraszek
Kemping Ondraszek zlokalizowany jest w pięknej, pełnej zieleni okolicy bielskich Błoni. Kemping należy do Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu.
Ondraszek
ul. Pocztowa 43
43-309 Bielsko-Biała
tel.: (033) 814 64 25
fax: (033) 814 36 01Porady związane z kategorią:
Kempingi

Odkryj współczesne pole kempingowe - idealny sposób na relaks w naturze Odkryj współczesne pole kempingowe - idealny sposób na relaks w naturze

Dzisiejsze pola kempingowe już dawno przestały być jedynie miejscami pod namiot czy przyczepy z podstawowym zapleczem. Teraz to prawdziwe oazy wypoczynku pośród natury, oferujące różnorodne formy zakwaterowania i urozmaicone atrakcje. Sprawdź, jakie wyjątkowe obiekty możesz odwiedzić i jak przygotować się do takiej podróży.

Kalendarz brań ryb - kiedy wybrać się na ryby Kalendarz brań ryb - kiedy wybrać się na ryby

Kalendarz brań to prognoza aktywności ryb na konkretny dzień lub okres. Opracowywany jest na podstawie wielu czynników, które w przekonaniu wielu wędkarzy mogą mieć wpływ na aktywność ryb, tym samym brania. Dla wielu wędkarzy jest doskonałym uzupełnieniem przygotowań do wyprawy na ryby. Jest również duża grupa osób, która z dość dużym dystansem podchodzi do tego typu prognoz, uważając że trudno przewidzieć z wyprzedzeniem czy danego dnia ryba będzie aktywnie żerować czy też nie. Co więcej na aktywność ryb wpływ ma bardzo wiele czynników, a przecież każde łowisko jest inne.

REKLAMA
ŁADOWANIE..