REKLAMA

Zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży

PRYWATNE STUDIUM ARTYSTYCZNE ANSAMBL
Fortepian-śpiew-emisja głosu-gitara-akordeon-flet-plastyka  
PRYWATNE STUDIUM ARTYSTYCZNE ANSAMBL
ul. Stojałowskiego 17
43-300 Bielsk-Biała
tel.: 509 497 433

Spółdzielcze Centrum Kultury BEST
Spółdzielcze Centrum Kultury Best oferuje zajęcia dla dzieci i dorosłych. Od Dziecięcej Grupy Twórczej dla najmłodszych do Klubu Seniora.
Spółdzielcze Centrum Kultury BEST
ul. Jutrzenki 18
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33 499 08 13 (33)Porady związane z kategorią:
Zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży

Półkolonie – czym są i dla dzieci, w jakim wieku są przeznaczone? Półkolonie – czym są i dla dzieci, w jakim wieku są przeznaczone?

Z każdym rokiem coraz więcej rodziców wysyła dzieci na półkolonie. Obozy te są atrakcyjne, ponieważ od rana do późnego popołudnia oferują uczestnikom różnego rodzaju zajęcia. Niemal do wieczora zatem podopieczni są pod opieką wychowawców i mają zapewnione wyżywienie, a na noc natomiast wracają do domów. Na czym dokładnie polegają półkolonie? W jakim wieku dziecko można na nie zapisać?

Nowoczesne mikroskopy dla pracowni przyrodniczej klas 1-3 Nowoczesne mikroskopy dla pracowni przyrodniczej klas 1-3

Uczniowie, uczęszczający do klas 1-3, nadal w dużej mierze powinni przyswajać wiedzę poprzez połączenie tradycyjnej nauki z zabawą. Szczególnie należy o tym pamiętać w przypadku przedmiotów, takich jak np. przyroda. Lekcje te pozwalają dzieciom poznawać otaczający ich świat, wprowadzają w zagadnienia geograficzne, chemiczne czy biologiczne. Świetnym sprzętem na początek, który pozwoli im pogłębiać wiedzę z tych dziedzin, jest wysokiej jakości mikroskop. Urządzenie to sprawdzi się w każdej, szkolnej pracowni. Jakie mikroskopy kupić? Zachęcamy do lektury.

Stań się prawdziwym artystą z krwi i kości! Stań się prawdziwym artystą z krwi i kości!

Świat stoi przed nami otworem, tylko często tego nie dostrzegamy. Jeśli naszą skrywaną pasją jest rysowanie, to zróbmy coś, by uczynić je jeszcze doskonalszym. Pierwszym krokiem w takiej sytuacji jest udanie się na stosowny kurs. Zdobędziemy na nim nie tylko wiedzę teoretyczną, ale dowiemy się także wiele o wykorzystywaniu określonych technik w praktyce.

Jak zaszczepić w dzieciach chęć programowania i kodowania? Jak zaszczepić w dzieciach chęć programowania i kodowania?

Programiści są jednymi z najbardziej pożądanych profesjonalistów na rynku pracy. Pracodawcy prześcigają się w oferowaniu im coraz to bardziej atrakcyjnych warunków. Jednak osób, które chcą zostać fachowcami w tej dziedzinie ciągle jest zbyt mało. Warto jest już od najmłodszych lat zaszczepić w dzieciach chęć do programowania i kodowania. Tylko jak to zrobić? Dzieci mogą rozwijać się umiejętności poprzez branie udziału w kursach organizowanych przez doświadczone firmy.

Efektywna nauka z korepetycjami Efektywna nauka z korepetycjami

Korepetycje z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Jest to niewątpliwie biznes, który raczej nie jest skazany na porażkę. Parcie na wiedzę ciągle wzrasta i dotyczy młodzieży niemalże w każdym wieku- od podstawówki, po studia. Nawet dojrzałe już osoby chcące poszerzyć swoje horyzonty, również często decydują się na tę formę nauki. Pojawiło się przekonanie, iż korepetycje dają znacznie lepsze efekty, aniżeli standardowe lekcje w szkole.

7 odlotowych atrakcji na Dzień Dziecka 2016 w Krakowie 7 odlotowych atrakcji na Dzień Dziecka 2016 w Krakowie

Dzień Dziecka to wyjątkowa okazja, by prócz standardowego i – nie ukrywajmy – oczekiwanego przez każde dziecko prezentu, czas ten spędzić ze swymi pociechami w ciekawy, niebanalny i kreatywny sposób. Wbrew pozorom, nawet gdy brak czasu, a pogoda upalna, nie musimy wyjeżdżać z miasta, by zafundować naszym pociechom moc niezapomnianych wrażeń, które zostaną w pamięci nas wszystkich na długie lata.

Dzieci znikają na naszych oczach! Dzieci znikają na naszych oczach!

Tylko teraz aż milion dzieci zaginęło na terenie USA i Wielkiej Brytanii! Tak przerażające dane zebrała fundacja Missing People Worldwide. To więcej niż jest mieszkańców w całym Krakowie!  Z kolei w  Polsce, według informacji policji, rocznie ucieka z domu 18000 dzieci. Większość z nich w wieku 14-16 lat. Podejmują tak dramatyczną w ich młodym życiu decyzję, bo w ich poczuciu nie mają innego wyjścia.

REKLAMA
ŁADOWANIE..