REKLAMA

Zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży

PRYWATNE STUDIUM ARTYSTYCZNE ANSAMBL
Fortepian-śpiew-emisja głosu-gitara-akordeon-flet-plastyka  
PRYWATNE STUDIUM ARTYSTYCZNE ANSAMBL
ul. Stojałowskiego 17
43-300 Bielsk-Biała
tel.: 509 497 433

Spółdzielcze Centrum Kultury BEST
Spółdzielcze Centrum Kultury Best oferuje zajęcia dla dzieci i dorosłych. Od Dziecięcej Grupy Twórczej dla najmłodszych do Klubu Seniora.
Spółdzielcze Centrum Kultury BEST
ul. Jutrzenki 18
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33 499 08 13 (33)Porady związane z kategorią:
Zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży

Nowoczesne mikroskopy dla pracowni przyrodniczej klas 1-3 Nowoczesne mikroskopy dla pracowni przyrodniczej klas 1-3

Uczniowie, uczęszczający do klas 1-3, nadal w dużej mierze powinni przyswajać wiedzę poprzez połączenie tradycyjnej nauki z zabawą. Szczególnie należy o tym pamiętać w przypadku przedmiotów, takich jak np. przyroda. Lekcje te pozwalają dzieciom poznawać otaczający ich świat, wprowadzają w zagadnienia geograficzne, chemiczne czy biologiczne. Świetnym sprzętem na początek, który pozwoli im pogłębiać wiedzę z tych dziedzin, jest wysokiej jakości mikroskop. Urządzenie to sprawdzi się w każdej, szkolnej pracowni. Jakie mikroskopy kupić? Zachęcamy do lektury.

Stań się prawdziwym artystą z krwi i kości! Stań się prawdziwym artystą z krwi i kości!

Świat stoi przed nami otworem, tylko często tego nie dostrzegamy. Jeśli naszą skrywaną pasją jest rysowanie, to zróbmy coś, by uczynić je jeszcze doskonalszym. Pierwszym krokiem w takiej sytuacji jest udanie się na stosowny kurs. Zdobędziemy na nim nie tylko wiedzę teoretyczną, ale dowiemy się także wiele o wykorzystywaniu określonych technik w praktyce.

Jak zaszczepić w dzieciach chęć programowania i kodowania? Jak zaszczepić w dzieciach chęć programowania i kodowania?

Programiści są jednymi z najbardziej pożądanych profesjonalistów na rynku pracy. Pracodawcy prześcigają się w oferowaniu im coraz to bardziej atrakcyjnych warunków. Jednak osób, które chcą zostać fachowcami w tej dziedzinie ciągle jest zbyt mało. Warto jest już od najmłodszych lat zaszczepić w dzieciach chęć do programowania i kodowania. Tylko jak to zrobić? Dzieci mogą rozwijać się umiejętności poprzez branie udziału w kursach organizowanych przez doświadczone firmy.

Efektywna nauka z korepetycjami Efektywna nauka z korepetycjami

Korepetycje z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Jest to niewątpliwie biznes, który raczej nie jest skazany na porażkę. Parcie na wiedzę ciągle wzrasta i dotyczy młodzieży niemalże w każdym wieku- od podstawówki, po studia. Nawet dojrzałe już osoby chcące poszerzyć swoje horyzonty, również często decydują się na tę formę nauki. Pojawiło się przekonanie, iż korepetycje dają znacznie lepsze efekty, aniżeli standardowe lekcje w szkole.

7 odlotowych atrakcji na Dzień Dziecka 2016 w Krakowie 7 odlotowych atrakcji na Dzień Dziecka 2016 w Krakowie

Dzień Dziecka to wyjątkowa okazja, by prócz standardowego i – nie ukrywajmy – oczekiwanego przez każde dziecko prezentu, czas ten spędzić ze swymi pociechami w ciekawy, niebanalny i kreatywny sposób. Wbrew pozorom, nawet gdy brak czasu, a pogoda upalna, nie musimy wyjeżdżać z miasta, by zafundować naszym pociechom moc niezapomnianych wrażeń, które zostaną w pamięci nas wszystkich na długie lata.

Dzieci znikają na naszych oczach! Dzieci znikają na naszych oczach!

Tylko teraz aż milion dzieci zaginęło na terenie USA i Wielkiej Brytanii! Tak przerażające dane zebrała fundacja Missing People Worldwide. To więcej niż jest mieszkańców w całym Krakowie!  Z kolei w  Polsce, według informacji policji, rocznie ucieka z domu 18000 dzieci. Większość z nich w wieku 14-16 lat. Podejmują tak dramatyczną w ich młodym życiu decyzję, bo w ich poczuciu nie mają innego wyjścia.

REKLAMA
ŁADOWANIE..