REKLAMA

Pediatrzy

Pediatryczne Centrum Zabiegowe
Zapraszamy na konsultację medyczną do Pediatrycznego Centrum Zabiegowego
Pediatryczne Centrum Zabiegowe
ul. Cyniarska 24
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się


Porady związane z kategorią:
Pediatrzy

Kosze na zużyte pieluchy - jaki wybrać i jak z nich korzystać? Kosze na zużyte pieluchy - jaki wybrać i jak z nich korzystać?

Kosze na zużyte pieluchy to nieodzowny element wyposażenia każdego domu z małym dzieckiem. Ich zadaniem jest skuteczne przechowywanie zużytych pieluch do czasu ich wyrzucenia, a także zapobieganie nieprzyjemnym zapachom.

Sapka u noworodka – przyczyny, objawy, zapobieganie i leczenie Sapka u noworodka – przyczyny, objawy, zapobieganie i leczenie

Sapka u najmłodszych dzieci jest często powodem do niepokoju. Rodzice martwią się, że przez nią ich pociechy mają trudności ze spaniem i jedzeniem. Czym dokładnie jest sapka? Jakie są jej przyczyny, objawy, a także jak jej zapobiegać? W poniższym artykule znajdziesz najważniejsze informacje na temat tej dolegliwości.

Jeden na trzech facetów po czterdzieste ma problemy z potencją. I można to (skutecznie) leczyć Jeden na trzech facetów po czterdzieste ma problemy z potencją. I można to (skutecznie) leczyć

Szacuje się, że problemy z potencją dotyczą przeszło 3 mln Polaków. Wstydliwe dolegliwości nasilają się zazwyczaj po czterdzieste, a statystki mówią, że zmaga się z nimi jeden na trzech mężczyzn w tym wieku. Ich skutkiem jest zazwyczaj brak satysfakcji z pożycia i spadek samooceny, który może prowadzić do rozpadu związku. Z czego one wynikają? Co może pomóc?

Chrypka u niemowląt - kiedy iść do lekarza? Chrypka u niemowląt - kiedy iść do lekarza?

Chrypka u niemowlaka (z łac. dysphonia, raucitas) to problem, z którym zmaga się wielu rodziców. To charakterystyczna zmiana brzmienia głosu, która może być manifestacją stanu chorobowego lub symptomem samym w sobie. Jakie są najczęstsze przyczyny chrypki u niemowląt? Czy warto próbować domowych sposobów leczenia? Kiedy wskazana jest konsultacja lekarsk

Astma w Polsce. Sprawdź gdzie choruje się najczęściej Astma w Polsce. Sprawdź gdzie choruje się najczęściej

Na astmę cierpią w Polsce aż 4 mln osób. Mówi się o niej wprost jako o chorobie cywilizacyjnej XX w, która zatacza wciąż coraz szersze kręgi. Niedawno obchodziliśmy Światowe Dni Spirometrii, mające na celu zwiększenie świadomości społecznej i zachęcenie Polaków do wykonywania badań. Za pomocą spirometrii możemy bowiem szybko, bezboleśnie i nieinwazyjne zdiagnozować astmę. A biorąc pod uwagę zatrważające statystyki mówiące o, bagatela, połowie chorych niemających ustalonego rozpoznania, akcje uświadamiające zdają się być w naszym kraju wyjątkowo potrzebne.

REKLAMA
ŁADOWANIE..