REKLAMA

Laboratoria

Laboratorium Analityczne Beskidzkie Centrum Medyczne
Posiadamy wykwalifikowany personel z zakresu medycznej diagnostyki laboratoryjnej: Wykonujemy szeroki zakres badań laboratoryjnych. Personel laboratorium prowadzony przez specjalistę z zakresu diagnostyki wykonuje, interpretuje i doradza w ...
Laboratorium Analityczne Beskidzkie Centrum Medyczne
ul. Młodzieżowa 21
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33 82 63 400
fax: 33 82 63 400Porady związane z kategorią:
Laboratoria

Pakiet badań w kierunku Hashimoto – jakie objawy mogą być wskazaniem do diagnostyki tej choroby? Pakiet badań w kierunku Hashimoto – jakie objawy mogą być wskazaniem do diagnostyki tej choroby?

Hashimoto to coraz częściej występująca choroba autoimmunologiczna tarczycy. Dowiedz się, jakie objawy mogą wskazywać na to, że rozwija się w Twoim organizmie. Sprawdź, jakie badania pozwalają rozpoznać chorobę Hashimoto i gdzie można je wykonać.

Nie igraj z groźną trucizną! Nie igraj z groźną trucizną!

Nierzadko obcujemy na co dzień z czymś, co może nam w znacznym stopniu zaszkodzić. Dlatego warto poszerzyć w jakimś stopniu wiedzę na temat otaczającego nas świata roślin. Niektóre kwiaty porastające na łąkach nieopodal naszych miejsc zamieszkania mają niewiele wspólnego z leczniczymi ziołami i powinniśmy się ich wystrzegać w całkowitym stopniu.

Co zrobić po ukąszeniu kleszcza? Co zrobić po ukąszeniu kleszcza?

Wycieczka do lasu często jest kojarzona z przyjemnością i odcięciem się od problemów dzisiejszego świata. Niestety nawet tam musimy uważać na pewne rzeczy. Jedną z nich są kleszcze, które mogą przenosić groźne choroby. Czym grozi ukąszenie przez kleszcza? Gdzie najczęściej się znajdują oraz czym są te pajęczaki? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w dalszej części.

Akredytowane laboratorium badawcze – na czym polega jego praca i co bada? Akredytowane laboratorium badawcze – na czym polega jego praca i co bada?

Żeby przeprowadzać badanie i przyznać poszczególnym produktom certyfikat jakości, nie wystarczy posiadanie kierunkowego wykształcenia i własne laboratorium. Za wiarygodne wyniki uważa się te, które wykona akredytowane laboratorium badawcze. Jednostka, firma, która uzyskuje z określonego organu akredytację, jest upoważniona do kontroli jakości poprzez ciągłe monitorowanie wyników badań. Jaki jest obszar działalności tego rodzaju instytucji?

REKLAMA
ŁADOWANIE..