REKLAMA

Laboratoria

Laboratorium Analityczne Beskidzkie Centrum Medyczne
Posiadamy wykwalifikowany personel z zakresu medycznej diagnostyki laboratoryjnej: Wykonujemy szeroki zakres badań laboratoryjnych. Personel laboratorium prowadzony przez specjalistę z zakresu diagnostyki wykonuje, interpretuje i doradza w ...
Laboratorium Analityczne Beskidzkie Centrum Medyczne
ul. Młodzieżowa 21
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33 82 63 400
fax: 33 82 63 400

Laboratorium Medyczne Fryda
Laboratorium Fryda czołowe laboratorium medyczne na Podbeskidziu, które istnieje od 1998 roku i posiada wykwalifikowany personel.  
Laboratorium Medyczne Fryda
ul. Kresowa 3
Bielsko-Biała
tel.: (0-33) 812-47-72
fax: (0-33) 819-39-93

Laboratorium analityczne Factor
Naszą wysoką jakość usług zawdzięczamy nowościom technologicznym, systemowi zewnętrznej i  wewnętrznej kontroli jakości a także wiedzy i znakomitemu  doświadczeniu pracowników.
Laboratorium analityczne Factor
ul. Głęboka 12
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się


Porady związane z kategorią:
Laboratoria

Nie igraj z groźną trucizną! Nie igraj z groźną trucizną!

Nierzadko obcujemy na co dzień z czymś, co może nam w znacznym stopniu zaszkodzić. Dlatego warto poszerzyć w jakimś stopniu wiedzę na temat otaczającego nas świata roślin. Niektóre kwiaty porastające na łąkach nieopodal naszych miejsc zamieszkania mają niewiele wspólnego z leczniczymi ziołami i powinniśmy się ich wystrzegać w całkowitym stopniu.

Co zrobić po ukąszeniu kleszcza? Co zrobić po ukąszeniu kleszcza?

Wycieczka do lasu często jest kojarzona z przyjemnością i odcięciem się od problemów dzisiejszego świata. Niestety nawet tam musimy uważać na pewne rzeczy. Jedną z nich są kleszcze, które mogą przenosić groźne choroby. Czym grozi ukąszenie przez kleszcza? Gdzie najczęściej się znajdują oraz czym są te pajęczaki? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w dalszej części.

Akredytowane laboratorium badawcze – na czym polega jego praca i co bada? Akredytowane laboratorium badawcze – na czym polega jego praca i co bada?

Żeby przeprowadzać badanie i przyznać poszczególnym produktom certyfikat jakości, nie wystarczy posiadanie kierunkowego wykształcenia i własne laboratorium. Za wiarygodne wyniki uważa się te, które wykona akredytowane laboratorium badawcze. Jednostka, firma, która uzyskuje z określonego organu akredytację, jest upoważniona do kontroli jakości poprzez ciągłe monitorowanie wyników badań. Jaki jest obszar działalności tego rodzaju instytucji?

REKLAMA
ŁADOWANIE..