REKLAMA

Ortopedzi

Beskidzkie Centrum Medyczne
Beskidzkie Centrum Medyczne to nowoczesna placówka medyczna, na którą składa się szpital i dwie przychodnie specjalistyczne. Tutaj znajdziesz znakomite warunki lokalowe, wysokiej klasy sprzęt, kompleksowe usługi ...
Beskidzkie Centrum Medyczne
ul. Mlodzieżowa 21
43-300 Bielsko-Biala
tel.: +48 33 82 63 400
fax: +48 33 82 63 400

Ultramedic Centrum Medyczne
Pragniemy przedsawtić Państwu ofertę usług medycznych świadczonych przez Ultramedic Centrum Medyczne. Działalność  została rozpoczeta w 1997 roku
Ultramedic Centrum Medyczne
ul. Broniewskiego 48
Bielsko-Biała
Skontaktuj się
Klinika św. Łukasza
Od początku naszej działalności współpracujemy z najlepszymi specjalistami w kraju, a nasze gabinety są nieustannie modernizowane by sprostać oczekiwaniom naszych pacjentów.
Klinika św. Łukasza
ul. Żółkiewskiego 40
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się


Porady związane z kategorią:
Ortopedzi

Co zrobić w sytuacji, gdy dziecko złamie nogę albo rękę? Co zrobić w sytuacji, gdy dziecko złamie nogę albo rękę?

Złamania rąk i nóg u dzieci zdarzają się stosunkowo często. Jeśli dojdzie do takiego urazu, należy szybko zareagować i udzielić maluchowi pierwszej pomocy. Następnie trzeba zabrać dziecko do szpitala, gdzie zajmą się nim specjaliści.

Poduszki ortopedyczne do spania Poduszki ortopedyczne do spania

Dawniej schorzenia kręgosłupa były najczęściej spotykane wśród osób starszych. Aktualnie z dolegliwościami kręgosłupa zmagają się coraz młodsi pacjenci. Szacuje się, że na problemy z kręgosłupem skarży się ok. 80% społeczeństwa w wieku 25-60 lat. Powodów może być wiele.

REKLAMA
ŁADOWANIE..