REKLAMA

Przewóz osób, transport

Modo Krzysztof Pyś
Krajowy i miedzynarodowy przewóz osób - Wynajem busów. Solidnie i komfortowo. Szybko  i  przede wszystkim bezpiecznie.  
Oferta wyróżniona
rel="nofollow"Modo Krzysztof Pyś
ul. Prusa 66
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 502101606, 534500705

KK Trans Krzysztof Kwaśny - Przewóz Osób Bielsko i Wynajem Busów
Od konkurencji wyróżnia nas: solidność, punktualność, miła obsługa i atrakcyjne ceny! Tanie ceny przewozu osób.
KK Trans Krzysztof Kwaśny - Przewóz Osób Bielsko  i Wynajem Busów
ul. Kaniowa 744
43-374 Buczkowice
tel.: 668 304 131, 518 492 249

Modo Krzysztof Pyś
Krajowy i miedzynarodowy przewóz osób - Wynajem busów. Solidnie i komfortowo. Szybko  i  przede wszystkim bezpiecznie.  
Modo Krzysztof Pyś
ul. Prusa 66
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 502101606, 534500705

Leszekbus
Przewóz osób na trasach krajowych i międzynarodowych. Bezpiecznie i solidnie, ceny umowne, najwyższa jakość usług.  
Leszekbus
ul. Zielona 557
43-391 Bielsko Biała/ Mazańcowice
tel.: 603706352Porady związane z kategorią:
Przewóz osób, transport

Transport HDS – czym jest hydrauliczny dźwig samochodowy? Transport HDS – czym jest hydrauliczny dźwig samochodowy?

Pojazdy HDS służą do załadunku, rozładunku i transportu różnego rodzaju towarów. Wysokiej jakości usługi HDS w Bielsku-Białej oferuje PB Probis. Firma zajmuje się między innymi transportem maszyn i kontenerów, a także świadczy usługi dźwigowe.

Ile kosztują przesyłki do Stanów Zjednoczonych? Ile kosztują przesyłki do Stanów Zjednoczonych?

Cena przesyłki do USA z Polski w szczególny sposób uwzględnia kilka różnych czynników. Rozbieżności w wycenie paczki mogą sięgać nawet kilkuset zł. To efekt nie tylko gabarytów przesyłki, ale również typu frachtu czy sposobu, w jaki paczka dotrzeć ma do odbiorcy za oceanem.

Który kurier jest najlepszy dla małego sklepu internetowego? Który kurier jest najlepszy dla małego sklepu internetowego?

Niewielkie sklepy internetowe stają się codziennością. Handel przez internet stał się łatwiejszy, odbiorcy mają do zakupów większe zaufanie, a brak ograniczeń wpływa korzystnie m.in. na popularność produktów handmade. Rosnąca liczba zamówień powoduje, że pytanie o to, jaki kurier jest najlepszy dla małego e-commerce nie jest bezzasadne.

Jak wygląda proces transportu paczek do Polski? Jak wygląda proces transportu paczek do Polski?

Planujesz przesłać szybko paczki z UK do Polski? Potrzebujesz więc sprawdzonego i rzetelnego przewoźnika, który dostarczy Twoją przesyłkę pod drzwi – całą i bez uszkodzeń. To wszystko jest możliwe, jeśli zdecydujesz się na usługi kurierskie. Pośrednicy oferują atrakcyjne ceny na przewóz produktów przez różnych kurierów. Jesteś ciekawy, jak przebiega transport paczki do Polski? Sprawdź! 
 

Busy do Holandii - wygodnie i bezpiecznie przewozy osób i mienia Busy do Holandii - wygodnie i bezpiecznie przewozy osób i mienia

Holandia od wielu lat pozostaje krajem, do którego bardzo często podróżują Polacy, zarówno w celach zarobkowych, jak i turystycznych. Stosunkowo niewielka odległość, jaka dzieli ten kraj od Polski, sprawia, że często rezygnujemy z kosztownej podróży samolotem na rzecz pokonania trasy środkiem transportu drogowego.

Jak tanio i profesjonalnie zlecić przesyłkę kurierską do Warszawy? Jak tanio i profesjonalnie zlecić przesyłkę kurierską do Warszawy?

Według oficjalnych statystyk, mieszkańcy Polski zlecają setki tysięcy paczek oraz przesyłek kurierskich każdego dnia. Znaczna część tych wysyłek zlecanych jest do stolicy kraju, do której wielu z naszych krewnych pojechało w celach edukacyjnych lub zarobkowych.

Coraz więcej taksówek zamówisz przez aplikacje Coraz więcej taksówek zamówisz przez aplikacje

Większość klientów taksówek w Polsce zamawia transport telefonicznie. Z raportu przygotowanego przez Sieć Taxi 19 123 wynika, że nadal 70 procent kursów jest zlecanych właśnie w ten sposób. Jednocześnie cały czas zwiększa się liczba osób korzystających z aplikacji na smartfona do zamawiania taksówek.

O czym warto pamiętać szukając pracy w transporcie? O czym warto pamiętać szukając pracy w transporcie?

Szukanie pracy zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem czy niepewnością. Zmiana może wynikać z następujących czynników: potrzeby rozwoju, chęci podwyższenia kwalifikacji, zmiany środowiska, wyższego wynagrodzenia.

Mały magazyn, spore zalety Mały magazyn, spore zalety

Wynajmowanie magazynu w parku logistycznym ma bezsprzecznie wiele zalet. Począwszy od z reguły wysokich standardów, bo dobrą dostępność komunikacyjną. Jednak nosząc się z zamiarem wynajęcia tego rodzaju powierzchni warto wziąć pod uwagę sąsiedztwo. Zarówno to bliższe, jak i dalsze.

Profesjonalny transport drobiu Profesjonalny transport drobiu

W transporcie drobiu wykorzystuje się odpowiednie pojazdy ze specjalistycznym wyposażeniem. Samochody i naczepy wykorzystywane podczas przewozu drobiu muszą zapewniać bezpośredni dostęp do zwierząt, umożliwiając przy tym także zapewnienie im właściwej opieki oraz ich inspekcję.

REKLAMA
ŁADOWANIE..