Salony kosmetyczne

tel.: 730712233
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 730 900 125
43-300 Bielsko-Biała Straconka
tel.: 668 468 417, 668468417
43-384 Jaworze
tel.: 668 68 70 70
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 508 085 819
Choć trądzik to przypadłość powszechnie znana, to mało kto wie, że istnieje wiele różnych rodzajów trądziku, które charakteryzują się innymi objawami i wymagają innego leczenia.
Serum do twarzy to kosmetyczny fenomen! Nie bez powodu opisuje się je jako piękno zaklęte w butelce. Jest najsilniejszą formą pielęgnacji, która jest w stanie dać najlepsze rezultaty w jak najkrótszym czasie. Bywa, że efekty jego stosowania widać już po pierwszym użyciu! Jak wybrać dobre serum do twarzy? Kiedy powinnaś po nie sięgnąć?
Skóra twarzy narażona jest na działanie wielu negatywnych czynników, choćby z powietrza. Jednocześnie nieodpowiednia pielęgnacja czy stosowanie zbyt dużej ilości fluidu zatykającego pory może sprawiać, iż traci jędrność. Widoczne są na niej niedoskonałości, a jakby tego było mało staje się sucha i wrażliwa.
Piękna i promienna skóra dodaje pewności siebie, ale też sprawia, że czujemy się i wyglądamy młodziej. Niestety wiele osób zmaga się z jej nadmiernym przesuszeniem. Na szczęście i z tym problemem można sobie poradzić. Poznajcie najlepsze sposoby.
Nie od dziś wiadomo, że witamina C jest składnikiem wielu kosmetyków do pielęgnacji twarzy. Wykazuje ona dobroczynne działanie na cerę, które zaskakuje niejedną kobietę. Warto zatem wdrożyć witaminę C w codziennej pielęgnacji, tak aby zachować odświeżenie i blask skóry. Zadbana cera bardzo szybko staje się naszą wizytówką i sprawia, że nabieramy pewności siebie. Dlaczego witamina C do twarzy jest tak popularna na rynku? Jakie korzyści ma jej stosowanie?
Przebarwienia to niedoskonałości, które często pozostają po problemach skórnych. Najczęściej mówi się o przebarwieniach potrądzikowych, jednak te mogą pojawić się również przez alergie, złą pielęgnację skóry, atopię czy nawet stres. Ważne jest jednak, aby walczyć z nimi, gdy tylko się pojawią. Dzięki temu poprawia się kondycję skóry i przywraca się jej naturalne piękno.
Sprawdź, czy prawidłowo dbasz o skórę twarzy! Jakich kosmetyków powinnaś używać na co dzień, by jak najdłużej zachować jej młody wygląd? Co jeszcze możesz dla niej zrobić?
Krem nawilżający to podstawa codziennej pielęgnacji skóry. Jest to pierwszy wybór kobiet, jeśli chodzi o niezbędne kosmetyki. Skóra wymaga intensywnego nawilżenia, dlatego faktycznie jest to must have w zestawie kosmetyków do pielęgnacji.
Podstawą perfekcyjnego wyglądu cery jest codzienna pielęgnacja. Przygotowanie skóry do makijażu pozwala wydobyć efektywność działania kosmetyków. Zdarzają się jednak sytuacje, w których potrzebne jest mocne krycie. Wtedy niezbędny okazuje się korektor, który pozwala na ujednolicenie kolorytu skóry i nie tylko. Dowiedz się więcej.
Nos jest szczególnym miejscem ciała, które wielu miłośników piercingu wybiera, by dokonać jego przekłucia i ozdobić na przykład kolczykami. Jakie rodzaje tego typu kolczyków występują na rynku, czym się charakteryzują i odróżniają od innych typów. Jaka jest ich estetyka i czy dany rodzaj może być bardziej bolesny od innego? Sprawdź!
Skóra się starzeje i jest to całkowicie normalne, ale niestety odbija się niekorzystnie na wyglądzie. Zmarszczki nie dodają atrakcyjności, szczególnie na twarzy. Obecnie można liczyć na wiele skutecznych zabiegów, które pozwalają na pozbycie się oznak starzenia, nawet głębokich bruzd.
Lato to wymagający czas, jeśli chodzi o makijaż. Codzienny make-up powinien być lekki, naturalny, a jednocześnie podkreślający to, co najpiękniejsze. Bardzo modny jest make-up no make-up, który świetnie wpisuje się w te oczekiwania. A co z cieniami? Czy cienie do powiek są potrzebne latem? Oczywiście! Jak jednak wybrać odpowiednie, by idealnie komponowały się z letnim makijażem?
Twoja skóra wymaga szczególnej pielęgnacji? Wybierając odpowiednie kosmetyki do cery trądzikowej załagodzisz problemom skóry. Koniecznie zapoznaj się z naszym artykułem, w którym dowiesz się, jak najlepiej dbać o cerę trądzikową.
Zabiegi z wykorzystaniem lasera frakcyjnego cieszą się dużą popularnością w kosmetologii oraz dermatologii estetycznej. Skutecznie poprawiają wygląd naskórka oraz pomagają w jego rewitalizacji. Czym jest, jak działa i dla kogo przeznaczony jest laser frakcyjny?
Tkanka tłuszczowa stanowi 20-25% części ciała kobiet i 15-20% mężczyzn. Wyróżniamy brunatną i białą tkankę tłuszczową, które pełnią wiele ważnych funkcji w naszym organizmie, jak na przykład termoizolacja ciała, magazynowanie energii czy osłona narządów wewnętrznych przed wstrząsami i urazami.
Drenaż limfatyczny świetnie ujędrnia skórę, zmniejsza obrzęki, redukuje cellulit i oczyszcza organizm z toksyn. Same korzyści!
Gładka skóra bez zbędnego owłosienia - to marzenie każdej współczesnej kobiety. Nawet jeśli nie borykasz się z problemem nadmiernego owłosienia to i tak, regularnie musisz usuwać włoski na nogach, spod pach czy z okolic bikini. Coraz częściej na depilację decydują się także panowie.
Dla wielu osób, zarówno kobiet, jak i mężczyzn, depilacja to codzienność. Najpopularniejszymi metodami jest wciąż golenie maszynkami jednorazowymi oraz stosowanie depilatora lub ewentualnie depilacja plastrami. Jednakże jest nowoczesna alternatywa tych wszystkich zabiegów – depilacja laserowa.
Człowiek od zawsze dążył do piękna i harmonii ciała - wierząc, iż zagwarantuje mu to poczucie szczęścia i osiągnięcie sukcesu. Od czasów najdawniejszych dbałość o własne ciało jest jednym z wyznaczników kultury.
Zima to idealna pora roku, by zadbać o skórę twarzy i całego ciała. Promieniowanie UVA i UVB jest zdecydowanie słabsze, więc prawdopodobieństwo pojawienia się przebarwień po zastosowaniu kuracji z użyciem kwasów jest znacznie mniejsze.
Nowy rok to dobry czas na zmianę. Czasem wystarczy wizyta u dobrego fryzjera, albo wymiana garderoby. Coraz więcej kobiet decyduje się też na nieinwazyjne zabiegi kosmetyczne. Kwasy, mikrodermabrazja, czy inne działania na korzyść urody – pomogą nam zmienić nasz dotychczasowy image.
Niedoskonałości: wągry, czerwone plamki, pryszcze pojawiają się, gdy skóra wytwarza za dużo łoju. Jego produkcja jest obronnym odruchem skóry, reakcją na niektóre czynniki zewnętrzne i wewnętrzne, które zanieczyszczają i niszczą skórę.