REKLAMA

Stylizacja paznokci

(brak wpisów)


Porady związane z kategorią:
Stylizacja paznokci

Przekonaj się, co potrafi wzmacniająca baza hybrydowa Przekonaj się, co potrafi wzmacniająca baza hybrydowa

Zima to okres osłabionej odporności, również dla naszych paznokci. Mróz, suche powietrze, klimatyzacja – to wszystko wpływa negatywnie na kondycję płytki. Dlatego też w trakcie zimowych miesięcy powinnyśmy zadbać o jej odpowiednie odżywienie i wzmocnienie. Dobra wiadomość jest taka, że nie musimy rezygnować z manicure’u hybrydowego. Producenci lakierów już dawno stworzyli produkty, dzięki którym malowanie będzie trwałe, a paznokcie w doskonałej formie.

Wiosenne wzorki na paznokcie. Najpiękniejsze motywy odpowiednie w każdym wieku Wiosenne wzorki na paznokcie. Najpiękniejsze motywy odpowiednie w każdym wieku

Wraz z nadejściem wiosny każda z nas nabiera ochoty na małą metamorfozę. Znacznie chętniej wybieramy barwne, pastelowe, a nawet neonowe outfity i odważne krótkie fryzury. W ślad za tymi zmianami idą zaś naturalnie nowe odsłony manicure. Odchodzimy od zimowej klasyki w postaci czerwonych paznokci czy klasycznego french’a w kierunku słodkich, dziewczęcych wzorów i barw, które oddadzą wiosenne przebudzenie i kumulującą się w nas energię. Jakie motywy pozwolą nam uwiecznić ten wyjątkowy stan na płytkach swoich paznokci? Przedstawiamy kilka z tych najbardziej uniwersalnych!

REKLAMA
ŁADOWANIE..