REKLAMA

Stylizacja paznokci

(brak wpisów)


Porady związane z kategorią:
Stylizacja paznokci

Zestaw do manicure hybrydowego — czego potrzebujesz? Zestaw do manicure hybrydowego — czego potrzebujesz?

Współczesne kobiety są zapracowane i zabiegane. Z tego względu cenią sobie najlepsze rozwiązania i wygodę. Nie mają czasu na malowanie paznokci w domu i nanoszenie poprawek oraz poprawianie odprysków. Manicure hybrydowy to idealne rozwiązanie, gdyż łączy w sobie trwałość żelu z delikatnością tradycyjnego lakieru do paznokci. A dodatkowo można go wykonać w salonie kosmetycznym lub w domu. Czego potrzebujesz do wykonania manicure hybrydowego? Podpowiadamy!

Przekonaj się, co potrafi wzmacniająca baza hybrydowa Przekonaj się, co potrafi wzmacniająca baza hybrydowa

Zima to okres osłabionej odporności, również dla naszych paznokci. Mróz, suche powietrze, klimatyzacja – to wszystko wpływa negatywnie na kondycję płytki. Dlatego też w trakcie zimowych miesięcy powinnyśmy zadbać o jej odpowiednie odżywienie i wzmocnienie. Dobra wiadomość jest taka, że nie musimy rezygnować z manicure’u hybrydowego. Producenci lakierów już dawno stworzyli produkty, dzięki którym malowanie będzie trwałe, a paznokcie w doskonałej formie.

Wiosenne wzorki na paznokcie. Najpiękniejsze motywy odpowiednie w każdym wieku Wiosenne wzorki na paznokcie. Najpiękniejsze motywy odpowiednie w każdym wieku

Wraz z nadejściem wiosny każda z nas nabiera ochoty na małą metamorfozę. Znacznie chętniej wybieramy barwne, pastelowe, a nawet neonowe outfity i odważne krótkie fryzury. W ślad za tymi zmianami idą zaś naturalnie nowe odsłony manicure. Odchodzimy od zimowej klasyki w postaci czerwonych paznokci czy klasycznego french’a w kierunku słodkich, dziewczęcych wzorów i barw, które oddadzą wiosenne przebudzenie i kumulującą się w nas energię. Jakie motywy pozwolą nam uwiecznić ten wyjątkowy stan na płytkach swoich paznokci? Przedstawiamy kilka z tych najbardziej uniwersalnych!

REKLAMA
ŁADOWANIE..