REKLAMA

Ginekolodzy

Beskidzkie Centrum Medyczne
Beskidzkie Centrum Medyczne to nowoczesna placówka medyczna, na którą składa się szpital i dwie przychodnie specjalistyczne. Tutaj znajdziesz znakomite warunki lokalowe, wysokiej klasy sprzęt, kompleksowe usługi ...
Beskidzkie Centrum Medyczne
ul. Młodzieżowa 21
43-300 Bielsko-Biała
tel.: +48 33 82 63 400
fax: +48 33 82 63 400

Prywatne gabinety lekarskie Wojnowscy
Prywatne gabinety lekarskie Wojnowscy czynne od 14 do 17 w poniedziałki, wtorki i czwartki. Zapraszamy serdecznie wszystkie panie!  
Prywatne gabinety lekarskie Wojnowscy
ul. Sobieskiego 66
Bielsko-Biała
tel.: 608 630 668
Supra-med
Centrum medyczne Supra-Med zaprasza od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 19.
Supra-med
ul. Olszówki 10A
Bielsko-Biała
Skontaktuj się


Porady związane z kategorią:
Ginekolodzy

Krążek antykoncepcyjny - Jak działa? Czy jest bezpieczny? Krążek antykoncepcyjny - Jak działa? Czy jest bezpieczny?

Współczesna medycyna oferuje kilka nowoczesnych metod antykoncepcji długoterminowej dla kobiet, wśród których jednym z najpopularniejszych rozwiązań jest krążek dopochwowy. W jaki sposób działa krążek ? Jaką charakteryzuje się skutecznością?

Badania prenatalne - dlaczego są tak ważne dla zdrowia dziecka? Badania prenatalne - dlaczego są tak ważne dla zdrowia dziecka?

Nie ma nic ważniejszego dla rodziców oczekujących dziecka, niż bieżące kontrolowanie stanu zdrowia nienarodzonego jeszcze maluszka. Sprawdzenie prawidłowości rozwoju płodu możliwe jest dzięki przeprowadzeniu odpowiednich badań prenatalnych. To właśnie przez taką diagnostykę można bowiem odpowiednio wcześnie wykryć wszelkie wady wrodzone lub choroby genetyczne oraz rozpocząć ich efektywne leczenie już w początkowym etapie ciąży. Na czym dokładnie polegają więc badania prenatalne i dlaczego są tak ważne dla zdrowia dziecka?

Jak sobie radzić z opuchniętymi wargami sromowymi? Jak sobie radzić z opuchniętymi wargami sromowymi?

Srom składa się z warg sromowych większych i mniejszych. Pierwsze z nich otaczają szparę sromową, drugie zaś przedsionek pochwy, a tym samym wejście do niej oraz zewnętrzne ujście cewki moczowej. Biorąc pod uwagę chociażby położenie opisywanych tu narządów, narażone są one na rozwój wielu chorób, których objawem mogą być właśnie opuchnięte wargi sromowe - jakie są ewentualne przyczyny tego typu problemów i jak sobie z nimi radzić?

REKLAMA
ŁADOWANIE..