REKLAMA

Okuliści

Poradnia okulistyczna - Beskidzkie Centrum Medyczne
Beskidzkie Centrum Medyczne to nowoczesna placówka medyczna, na którą składa się szpital i dwie przychodnie specjalistyczne.  certyfikat ISO 9001
Poradnia okulistyczna - Beskidzkie Centrum Medyczne
ul. Młodzieżowa 21
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33 82 63 400
fax: 33 82 63 400

Klepacki Okulistyka
Gabinet Okulistyka Klepacki oferuje szeroki zakres usług okulistycznych ambulatoryjnych
Klepacki Okulistyka
ul. Górska 66
43-300 Bielsko-Biała
tel.: (033) 812 37 47Porady związane z kategorią:
Okuliści

Soczewki - jak wybrać najlepsze? Soczewki - jak wybrać najlepsze?

Soczewki kontaktowe to coraz chętniej stosowana alternatywa dla tradycyjnych okularów. Są one wręcz niezauważalne, co sprawia, że zapewniają o wiele większą swobodę i komfort. Ich wybór powinien być zindywidualizowany i odbywać się pod nadzorem specjalisty. Jak wybrać najlepsze? Podpowiadamy. 

Zaćma a jaskra - czym się różnią? Zaćma a jaskra - czym się różnią?

Zaćma i jaskra to dwie różne choroby oczu, które mają pewien wspólny pierwiastek - nieleczone mogą doprowadzić do całkowitej utraty wzroku. Mają różne podłoże, a na wczesnym etapie mogą nie dawać praktycznie żadnych objawów. W ich leczeniu kluczowe jest jednak jak najszybsze postawienie diagnozy. Czym różni się zaćma od jaskry i jak przebiega ich leczenie? 
 

Okulista - jakie choroby leczy i czym się one charakteryzują? Okulista - jakie choroby leczy i czym się one charakteryzują?

Niektóre choroby narządu wzroku przez wiele lat mogą nie dawać żadnych objawów. Dlatego ważne jest to, żeby regularnie odwiedzać okulistę. Okulista zadba o Twój wzrok i pomoże Ci zdiagnozować wszelkie dolegliwości.

Okulary czarne Okulary czarne

O tym, jakie mają zalety czarne okulary nie trzeba nikogo przekonywać. Ale warto wiedzieć również to, że wiele modeli tego typu cechują także inne właściwości. Nie tylko pozwalają na osłonięcie wzroku przed ostrym światłem, ale mogą równocześnie chronić przed promieniowaniem słonecznym, lekko korygować wzrok, a także mieć powłokę antyrefleksyjną. Dowiedz się, jak okulary czarne mogą pomóc Ci w życiu codziennym.

Jak wygląda prawidłowa pielęgnacja soczewek kontaktowych? Jak wygląda prawidłowa pielęgnacja soczewek kontaktowych?

Prawidłowa pielęgnacja soczewek kontaktowych jest bardzo ważna. Dzięki niej nie tylko zmniejsza się ryzyko infekcji oka. Wpływa ona także na komfort użytkowania soczewek. Sprawdź, jak należy pielęgnować szkła kontaktowe.

Czy soczewki kolorowe można nosić na stałe? Czy soczewki kolorowe można nosić na stałe?

Kolorowe soczewki kontaktowe, choć od wielu lat dostępne na polskim rynku, wciąż często są traktowane jako nowość. Większość osób utożsamia je z rozmaitymi, awangardowymi wzorami, które zwykle noszone są podczas różnego rodzaju eventów czy sesji fotograficznych. Niewielu zdaje sobie sprawę, że soczewki kolorowe mogą być noszone na stałe. Co powinniśmy o nich wiedzieć?

Laserowa korekcja wzroku – wady i zalety Laserowa korekcja wzroku – wady i zalety

Laserowa korekcja wzroku to zabieg, dzięki któremu możemy odzyskać pełną sprawność wiedzenia. Cieszy się dużą popularnością głównie ze względu na to, że efekty widoczne są od razu i na zawsze można zapomnieć o noszeniu okularów czy soczewek.

Kolorowe soczewki kontaktowe - jak wybrać i gdzie kupić? Kolorowe soczewki kontaktowe - jak wybrać i gdzie kupić?

Kolorowe szkła kontaktowe wciąż intrygują. Zapewniają coraz większą gamę możliwości i coraz wyższy komfort noszenia. Stosować może je niemal każdy, pod warunkiem uzyskania pozytywnej opinii lekarza specjalisty i przestrzegania zasad higieny. Dowiedz się, w jakich kolorach dostępne są soczewki, jakie pozwalają osiągnąć efekty oraz gdzie można je kupić.

 

REKLAMA
ŁADOWANIE..