REKLAMA

Sklepy mięsne, spożywcze

Wiarus Gunia M. i Gunia L. Sp.J.
Sklep spożywczy z produktami delikatesowymi, posiadający wygodny parking, obok znajduje się apteka, kwiaciarnia, salon fryzjerski oraz salon mody damskiej.
Wiarus Gunia M. i Gunia L. Sp.J.
ul. Bielska 576
43-374 Jaworze
tel.: 33/8173787
fax: 33/8172506



Porady związane z kategorią:
Sklepy mięsne, spożywcze

Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie spożywczym? Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie spożywczym?

Właściciel każdego sklepu chciałby osiągnąć jak największe zainteresowanie klientów oraz najlepsze wyniki sprzedaży. Okazjonalne promocje niestety nie docierają do wszystkich potencjalnych kupujących. W obecnych czasach istnieje jednak metoda, która umożliwi dotarcie do szerokiego grona konsumentów. Co więcej taka, która proponuje dostęp do aktualnych promocji w sklepie, w zasadzie natychmiast po aktualizacji promocji przez właściciela sklepu. Mowa o najnowszej aplikacji Drinco, dzięki której kupony rabatowe na napoje będą dostępne w każdym miejscu i czasie.

Jaki olej powinna wybrać mądra Polka? Jaki olej powinna wybrać mądra Polka?

Rozmowa z prof. dr hab. Krzysztofem Krygierem, byłym Kierownikiem Zakładu Technologii Tłuszczów i Koncentratów Spożywczych na Wydziale Nauk o Żywności SGGW w Warszawie.

Straciłeś koncesję na alkohol? Sprawdź, co możesz zrobić! Straciłeś koncesję na alkohol? Sprawdź, co możesz zrobić!

Zezwolenie na sprzedaż alkoholu, które tak powszechnie nazywamy koncesją, to nie tylko uprawnienia, ale również szereg zobowiązań, których musisz restrykcyjnie przestrzegać. Wszelkiego rodzaju złamanie obowiązujących przepisów może bowiem zakończyć się dla Ciebie cofnięciem zezwolenia lub też jego wygaśnięciem.

REKLAMA
ŁADOWANIE..