REKLAMA

Prezenty ślubne

Sklep Decorto
Decorto zapewnia  Klientom elskluzywną jakość usług oferujac najwyższej jakości dodatki do wnętrz.
Sklep Decorto
ul. Pocztowa 14
43-500 Czechowice-Dziedzice
tel.: (032) 215 23 40
fax: (032) 215 67 53Porady związane z kategorią:
Prezenty ślubne

Prezenty na wesele - co kupić młodej parze? Prezenty na wesele - co kupić młodej parze?

Wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu młodej pary. Nic dziwnego, że każdy z gości chce podarować bliskim z tej okazji coś wyjątkowego. Często obawiamy się jednak, że wybrany prezent okaże się niepotrzebny lub się powtórzy.

Klasycznie czy nowocześnie? Klasycznie czy nowocześnie?

Wkrótce zacznie się gorący okres komunijny. Ci, którzy zostali zaproszeni na przyjęcia komunijne, mają w związku z tym niełatwe zadanie przed sobą. Do dyspozycji mamy szeroką gamę propozycji – zarówno tych klasycznych, jak i bardziej nowoczesnych. Zapraszamy do sprawdzenia naszych pomysłów!

Życzenia ślubne – kolejność obowiązkowa Życzenia ślubne – kolejność obowiązkowa

Życzenia ślubne to szczególnie wzruszający moment, w którym Para Młoda rozmawia z osobna z każdym zaproszonym gościem w sposób bezpośredni i jak najbardziej szczery.

Oryginalny pomysł na prezent ślubny – personalizowane czekoladki Oryginalny pomysł na prezent ślubny – personalizowane czekoladki

Znalezienie ciekawego pomysłu na prezent ślubny może być wyzwaniem, chociaż obecnie narzeczeni najczęściej wyręczają w tym swoich gości, prosząc o pieniądze lub przygotowując listę upominków. Jeżeli jednak chcesz podarować też coś od siebie, pomyśl o personalizowanych czekoladkach – nie tylko są pyszne, ale również będą wyjątkową pamiątką.

REKLAMA
ŁADOWANIE..