REKLAMA

Balustrady, schody, ogrodzenia

FELLO
Produkcja balustrad balkonowych i francuskich oraz ogrodzeń palisadowych, pergoli, a także profili wykonanych z aluminium. Posiadamy swoją lakiernię proszkową, dzięki której dopasujemy kolor wybranego produktu do ...
FELLO
ul. ul. Spokojna 61A
43-229 Ćwiklice
tel.: kom. +48 792 805 036 kom. +48 697 536 034

Buzer Krzysztof Sroka
Nasza firma specjalizuje się w produkcji oraz montażu : balustrad, barierek, poręczy. 
Buzer Krzysztof Sroka
ul. ul. Cyniarska 10/2
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się


Porady związane z kategorią:
Balustrady, schody, ogrodzenia

Ogrodzenia aluminiowe drewnopodobne na wymiar Ogrodzenia aluminiowe drewnopodobne na wymiar

Na rynku pojawia się coraz więcej propozycji gotowych systemów ogrodzeniowych. Do tych najpopularniejszych, czyli przemysłowych ogrodzeń panelowych oraz ogrodzeń z siatki plecionej, dołączyły również aluminiowe ogrodzenia drewnopodobne na wymiar. Co to takiego i dlaczego system budzi duże zainteresowanie klientów?

Jakie płoty drewniane do ogrodu w 2020? Jakie płoty drewniane do ogrodu w 2020?

Zaczynasz rozglądać się za drewnianym ogrodzeniem? Zima i wczesna wiosna to dobry moment na zakupy – wielu producentów i dystrybutorów obniża wtedy ceny i można trafić na niezłe okazje. Tylko jakie płoty ogrodowe będą modne w tym roku, które wybrać, by cieszyć się ciekawą stylistyką w tym i kolejnych sezonach? Odpowiedź nie jest taka łatwa, z pomocą idzie nam sklep produktyogrodowe.pl, który od lat dostarcza na polski rynek drewniane płoty ogrodowe.

Budowa domu i projektowanie schodów – betonowe czy drewniane? Budowa domu i projektowanie schodów – betonowe czy drewniane?

Budowa własnego domu to dla wielu z nas jedno z największych marzeń spełnianych w przeciągu całego życia. Gdy w ostatecznym projekcie chcemy zawrzeć co najmniej dwie kondygnacje, trzeba będzie podjąć równie ważną decyzję dotyczącą schodów, które znajdą się wewnątrz niego. Powinny one być nie tylko atrakcyjne wizualne, ale jednocześnie stać się integralną częścią wystroju naszego wnętrza. Czas zadać sobie pytanie: czy lepiej postawić na schody betonowe a może drewniane? Co przemawia za obiema opcjami?

REKLAMA
ŁADOWANIE..