REKLAMA

Balustrady, schody, ogrodzenia

FELLO
Produkcja balustrad balkonowych i francuskich oraz ogrodzeń palisadowych, pergoli, a także profili wykonanych z aluminium. Posiadamy swoją lakiernię proszkową, dzięki której dopasujemy kolor wybranego produktu do ...
FELLO
ul. ul. Spokojna 61A
43-229 Ćwiklice
tel.: kom. +48 797 902 068

Buzer Krzysztof Sroka
Nasza firma specjalizuje się w produkcji oraz montażu : balustrad, barierek, poręczy. 
Buzer Krzysztof Sroka
ul. ul. Cyniarska 10/2
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się


Porady związane z kategorią:
Balustrady, schody, ogrodzenia

Czy warto zdecydować się na ogrodzenie z blachy trapezowej? Czy warto zdecydować się na ogrodzenie z blachy trapezowej?

Planujesz stworzyć ogrodzenie pasujące do Twojej posesji? Zastanawiasz się, czy wybór ogrodzenia z blachy trapezowej będzie trafny? Jakimi wadami i zaletami charakteryzuje się to ogrodzenie? Sprawdź, czy ogrodzenie z blachy trapezowej warto brać w ogóle pod uwagę!

Ogród zimowy – najlepsze rozwiązanie na niepogodę! Ogród zimowy – najlepsze rozwiązanie na niepogodę!

Sezon wiosenno-letni zachęca nas do częstszego przebywania na świeżym powietrzu, a także organizacji plenerowych posiedzeń przy bogato zastawionym stole i kiełbaskach skwierczących na grillu. Pogoda w tych miesiącach bywa jednak przewrotna; pierwsze krople zwiastujące deszcz mogą popsuć niejedną dobrą imprezę. Skutecznym rozwiązaniem sytuacji, a jednocześnie zapewnieniem sobie bliskiego kontaktu z naturą przez cały rok jest dobudowa ogrodu zimowego. Ogrody te na nowo przechodzą swój renesans, kusząc walorami praktycznymi i estetyką. Zewsząd pokryty przeźroczystymi płytami, przypomina swoim wyglądem dawne oranżerie, w których zarówno domownicy jak i goście mogli zaznać relaksu, niezależnie od pory dnia czy pogody panującej na zewnątrz. Na budowę tego rodzaju konstrukcji nie potrzeba pozwolenia, o ile jego powierzchnia nie przekracza 35m2 - nic nie stoi więc na przeszkodzie, by stworzyć tego typu przestrzeń dla siebie.

Fello - aluminiowe ogrodzenia i balustrady najwyższej jakości Fello - aluminiowe ogrodzenia i balustrady najwyższej jakości

Fello to polski producent ogrodzeń palisadowych, balustrad zewnętrznych i pergoli wykonanych z aluminium. Oferujemy także balustrady francuskie. Od 10 lat zajmujemy się produkcją asortymentu dla bardzo wymagających Klientów, którym zależy na najlepszej jakości wykorzystanego materiału oraz doskonałym designie. Wszystkie nasze produkty wykonane są z połączenia aluminium oraz stali nierdzewnej — gwarancja trwałości i niezmiennego wyglądu przez długi czas. To prawdziwa inwestycja na lata!

Ogrodzenia aluminiowe drewnopodobne na wymiar Ogrodzenia aluminiowe drewnopodobne na wymiar

Na rynku pojawia się coraz więcej propozycji gotowych systemów ogrodzeniowych. Do tych najpopularniejszych, czyli przemysłowych ogrodzeń panelowych oraz ogrodzeń z siatki plecionej, dołączyły również aluminiowe ogrodzenia drewnopodobne na wymiar. Co to takiego i dlaczego system budzi duże zainteresowanie klientów?

Jakie płoty drewniane do ogrodu w 2020? Jakie płoty drewniane do ogrodu w 2020?

Zaczynasz rozglądać się za drewnianym ogrodzeniem? Zima i wczesna wiosna to dobry moment na zakupy – wielu producentów i dystrybutorów obniża wtedy ceny i można trafić na niezłe okazje. Tylko jakie płoty ogrodowe będą modne w tym roku, które wybrać, by cieszyć się ciekawą stylistyką w tym i kolejnych sezonach? Odpowiedź nie jest taka łatwa, z pomocą idzie nam sklep produktyogrodowe.pl, który od lat dostarcza na polski rynek drewniane płoty ogrodowe.

Budowa domu i projektowanie schodów – betonowe czy drewniane? Budowa domu i projektowanie schodów – betonowe czy drewniane?

Budowa własnego domu to dla wielu z nas jedno z największych marzeń spełnianych w przeciągu całego życia. Gdy w ostatecznym projekcie chcemy zawrzeć co najmniej dwie kondygnacje, trzeba będzie podjąć równie ważną decyzję dotyczącą schodów, które znajdą się wewnątrz niego. Powinny one być nie tylko atrakcyjne wizualne, ale jednocześnie stać się integralną częścią wystroju naszego wnętrza. Czas zadać sobie pytanie: czy lepiej postawić na schody betonowe a może drewniane? Co przemawia za obiema opcjami?

REKLAMA
ŁADOWANIE..