REKLAMA

Usługi hydrauliczne

SolidMark Marek Papis rodzinna firma działająca w branży centralnego ogrzewania.
SolidMark Marek Papis rodzinna firma działająca w branży centralnego ogrzewania.
SolidMark Marek Papis rodzinna firma działająca w branży centralnego ogrzewania.
ul. Boczna 2
32-626 Jawiszowice
tel.: 600116259

INSTALZBYT
Firma świadczy usługi z zakresu wykonawstwa instalacji grzewczych, instalacji wodno - kanalizacyjnych i gazowych, sieci oraz przyłączy : kanalizacji, wody,  gazu.
INSTALZBYT
ul. Wspólna 46a
43-318 Bielsko-Biała
tel.: 0 602 23 99 85

Wod-Bud
Specjalistyczna hurtownia "Wod Bud" oferuje Klientom szeroki wybór materiałów do budowy sieci wodociągowych, kanalizacyjnych i gazowych a także wewnętrzne systemy instalacyjne oraz technikę sanitarną.
Wod-Bud
ul. Mazańcowice 57
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się


Porady związane z kategorią:
Usługi hydrauliczne

Co warto wiedzieć na temat uzdatniania wody w domu w Bielsku-Białej? 6 najczęściej zadawanych pytań. Co warto wiedzieć na temat uzdatniania wody w domu w Bielsku-Białej? 6 najczęściej zadawanych pytań.

Usługami związanymi z badaniem oraz uzdatnianiem wody jako firma Twoja Czysta Woda zajmujemy się od wielu lat. Chcielibyśmy pomóc Państwu w zrozumieniu tego, jak ważne jest korzystanie z czystej wody na co dzień. W tym celu przybliżmy bliżej temat uzdatniania wody w domu, odpowiadając na najczęściej zadawane pytania.

Jak znaleźć fachowca godnego zaufania? Jak znaleźć fachowca godnego zaufania?

Wiele prac remontowych, naprawczych czy też związanych ze składaniem mebli lub konserwacją sprzętów, wolimy zostawić fachowcom, ponieważ chcemy mieć pewność, że płacimy za dobre wykonanie zadania i nie musimy się o nic martwić.

Uważaj na twardą wodę w naszym mieście! Uważaj na twardą wodę w naszym mieście!

Bielsko-Biała niestety nie może pochwalić się wodą najwyższej jakości. Najczęściej występującym problemem jest wysoki stopień twardości wody. Jakie skutki mogą odczuwać mieszkańcy i jak najlepiej poradzić sobie z tym problemem?

Czym jest kamień w wodzie i jak się go pozbyć? Czym jest kamień w wodzie i jak się go pozbyć?

 

Kamień w wodzie to nic innego jak wytrącone związki wapnia i magnezu. W trakcie podgrzewania (np. w czajniku) tworzą wapienny osad. Po wyschnięciu na powierzchni zlewu, w kabinie prysznicowej lub w wannie zostawiają białe naloty i zacieki.

REKLAMA
ŁADOWANIE..