REKLAMA

Pizzerie

Rock Pizzeria
ul. Rynek 4
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 667 776 782


Porady związane z kategorią:
Pizzerie

Pusta lodówka, noc, – co zrobić, aby zjeść ciepły posiłek? Pusta lodówka, noc, – co zrobić, aby zjeść ciepły posiłek?

Arcydzieła kuchni włoskiej to ulubiona przez wszystkich pizza z mięsem, serem, warzywami, otoczona bujnym rumianym ciastem. Nocna pizzeria oferuje zamówienie pizzy na dowóz, która pewnie podbija świat kulinarny we Wrocławiu. Nietypowe połączenia smakowe mogą zaspokoić najbardziej wyszukane wymagania. Dla wygody klientów zorganizowało usługę dostawy w godzinach nocnych, tak, aby kulinarne nowości były dostępne dla każdego.

Światowa kariera pizzy Światowa kariera pizzy

Mało jest dań, które są znane dosłownie wszędzie na świecie. Pizza to jedno z nich a w zasadzie chyba jedyne popularne na taką skalę. Nic, więc dziwnego, że i w Polsce jest najczęściej zamawianym daniem nie tylko z kuchni włoskiej, ale ogólnie ze wszystkich. Jeżeli chodzi o rodzaje to zazwyczaj wybieramy te najprostsze pozycje z 2 lub 3 dodatkami. Podobnie jest we Włoszech gdzie stawia się na prostotę dania i maksimum przyjemności z jedzenia. Jakie rodzaje pizzy są tam najpopularniejsze?

Spotkanie biznesowe poza firmą Spotkanie biznesowe poza firmą

Spotkania biznesowe organizowane są najczęściej w siedzibie firmy. Zdarzają się jednak sytuacje, kiedy sprawy z kontrahentami omawiane są poza jej drzwiami – zwykle w lokalu gastronomicznym. Gdzie zarezerwować stolik i jakie dania zamówić?

Dlaczego Polacy kochają włoską kuchnię? Dlaczego Polacy kochają włoską kuchnię?

Włoska kuchnia od lat cieszy się niemalejącą popularnością wśród Polaków. W każdym małym miasteczku w Polsce znajduje się włoska restauracja czy pizzeria. Co tak fascynuje Polaków i ludzi na całym świecie we włoskiej kuchni? Co sprawia, że tak chętnie zajadamy się spaghetti i pizzą?

Zamów pizzę przez... Twittera! Zamów pizzę przez... Twittera!

Niewątpliwie pizza to ulubione danie wielu z nas, dlatego Polacy bardzo często korzystają z opcji zamawiania jej przez telefon. Obecnie jednak na rynku pojawia się coraz więcej nowatorskich sposobów, które mają ułatwić nam zamówienie. Każdy miłośnik nie tylko jedzenia, ale także mediów społecznościowych może bowiem teraz wysłać „tweeta” do pizzerii i oczekiwać na dostawę ulubionej pizzy do domu. Wystarczy kilka prostych kroków. Jeśli jesteś ciekawy, jak składać zamówienia przez Twittera, koniecznie zapoznaj się z naszym materiałem.

REKLAMA
ŁADOWANIE..