REKLAMA

Jubilerzy, biżuteria

Nowak Zbigniew. Pracownia złotnicza
Działalność w Bielsku-Białej od roku 1980. W tym miejscu młodzi, starsi i jeszcze trochę starsi mogą kupić, naprawić, wycenić oddać do komisu, uzyskać poradę - opinię ...
Nowak Zbigniew. Pracownia złotnicza
ul. Barlickiego 1
43-300 Bielsko-Biała
tel.: (033) 822 16 30, 503081061

Firma Jubilerska
Biżuteria dla najbardziej wymagających. U nas bransolety, pierścionki, naszyjniki i wiele innych.
Firma Jubilerska
ul. 11 listopada 51
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się
TAXOR - pierścionki, obrączki, biżuteria
Zapaszmy do naszych oddziałów w Bielsku oraz Żywcu
TAXOR - pierścionki, obrączki, biżuteria
ul. Kościuszki 20
34-300 Żywiec
Skontaktuj się
Firma Jubilerska Kozłowski
Piękno jest w naturze i należy mu się oprawa...
Firma Jubilerska Kozłowski
ul. Barlickiego 2
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się
Karat
Najnowsze wzornictwo, najwyższa jakość, atrakcyjna cena.
Karat
ul. Mostowa 5
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się


Porady związane z kategorią:
Jubilerzy, biżuteria

Łańcuszki celebrytki - co oznaczają i jak je nosić? Łańcuszki celebrytki - co oznaczają i jak je nosić?

Nie ma chyba bardziej uniwersalnej biżuterii niż klasyczny złoty łańcuszek. To idealny wybór na każdą okazję! Nic więc dziwnego, że łańcuszki celebrytki cieszą się tak dużą popularnością. I to już od wielu sezonów. Jak i do czego nosić celebrytki? Jak wybrać idealny naszyjnik dla siebie? 
 

Meccaniche Veneziane - odmierzaj czas we włoskim stylu Meccaniche Veneziane - odmierzaj czas we włoskim stylu

Czas towarzyszy nam na każdym kroku. Jest symbolem przemijania i nieskończoności, wyznacza cykl życia. Choć od początku, człowiek potrafił go określać, pierwszy zegarek powstał dopiero w 1504 roku. Petera Henleina, jego twórca, jako pierwszy ujarzmił czas, zamykając go w małym pudełku. Na przestrzeni wieków wygląd zegarków zmieniał się, wraz z panującą modą. W obecnym, cyfrowym świecie, wybór nowoczesnych zegarków, jest ogromny, jednak wielu z Was, pozostaje wiernych, ponadczasowej klasyce. Dla takich miłośników, istnieje włoska firma Meccaniche Veneziane, tworząca wyjątkowe zegarki dla prawdziwych koneserów.

Najbardziej cenione modele zegarków Tissot Swiss Made Najbardziej cenione modele zegarków Tissot Swiss Made

Tissot to firma, jaką swobodnie możemy zdefiniować jako kultową. Niezwykłe złączenie bardzo dokładnej techniki oraz współczesnego projektu powoduje, iż prawie każdy chce mieć zegarek Tissot we własnej kolekcji. Na szczęście dla klientów, zegary Tissot wyszły spoza obszaru dóbr luksusowych dostępnych tylko dla wybranej, małej grupy osób. 

Argentum Biżuteria już ONLINE! Argentum Biżuteria już ONLINE!

Niezwykle atrakcyjne produkty w wyjątkowych cenach dostępne są już w sklepie internetowym.

Jaki zegarek wybrać? Jaki zegarek wybrać?

Zegarki osobiste pełnią nie tylko funkcjonalną rolę, ale są również świetnym dodatkiem do codziennego i wieczorowego stroju. Szeroki wybór wzorów umożliwia dobór odpowiedniego czasomierza do każdej stylizacji. Dowiedz się, jak wybrać funkcjonalny i jednocześnie modny zegarek męski i damski.
 

Czyszczenie srebrnej i złotej biżuterii – nic prostszego! Czyszczenie srebrnej i złotej biżuterii – nic prostszego!

Zapewne wiele z nas ma w swoich szkatułkach i szufladach pochowaną całkiem sporą ilość błyskotek. Część z nich jest przez nas używana codziennie, inne leżą zakurzone w kącie. Do momentu, w którym uznamy, że czas, by wyszły na światło dzienne. Wtedy może się okazać, że srebro ściemniało lub jest pokryte nalotem. Zamiast wybuchnąć płaczem i rozłożyć ręce nad kolczykami, czy pierścionkami, warto podnieść głowę do góry i wziąć się za czyszczenie. A jest to możliwe również domowymi sposobami.

Jakie kamienie szlachetne są najczęściej stosowane w biżuterii? Jakie kamienie szlachetne są najczęściej stosowane w biżuterii?

Kamienie szlachetne są dziś często stosowane w biżuterii. Ze względu na swój niezwykły charakter, stanowią niesamowity dodatek do dekoracji. Obecnie szeroki wybór tego rodzaju produktów pozwala na dobór modelu idealnie pasującego do naszego gustu. Warto więc wziąć to pod uwagę wybierając biżuterię np. na prezent dla naszej ukochanej osoby.

Udany prezent dla dziewczyny Udany prezent dla dziewczyny

 

 

Każdy mężczyzna cierpliwie zabiegający o uwagę kobiety na pewno przekonał się, że do jej serca wiedzie wiele, często krętych dróg. Nie sposób określić tu jednej strategii skutecznej w stu procentach niezależnie od sytuacji czy łączących Was więzi. 

REKLAMA
ŁADOWANIE..