REKLAMA

Firmy doradcze

Dawidez Perspektywy Sp. z o.o.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kompleksowo wykonujemy Instalacje Fotowoltaiczne, Audyty Energetyczne, Świadectwa Charakterystyki Energetycznej, Termowizję, pomożemy w pozyskaniu Dotacji Rządowych.
Dawidez Perspektywy Sp. z o.o.
ul. Zielona 17A
43-200 Pszczyna
tel.: 885790916

EM PARTNER
EM PARTNER - Centrum ochrony pracy. nadzór bhp, obsługa kadrowo-płacowa, doradztwo oraz obsługa prawna przedsiębiorstw (radca prawny).
EM PARTNER
ul. Gałczyńskiego 6
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33 496 35 55; 504 554 575

Bielskie Centrum Przedsiebiorczości
Stowarzyszenie "Bielskie Centrum Przedsiębiorczości to organizacja pozarządowa typu non-profit, która działa od kwietnia 1994r.  
Bielskie Centrum Przedsiebiorczości
ul. Cieszyńska 367
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się
Torus Grupa sp. z o.o. Obrót udziałami w spółkach kapitałowych
Torus Grupa sp. z o.o. Obrót udziałami w spółkach kapitałowych
Torus Grupa sp. z o.o. Obrót udziałami w spółkach kapitałowych
ul. Lwowska 17
00-660 Warszawa
Skontaktuj się


Porady związane z kategorią:
Firmy doradcze

Bezpieczna utylizacja dokumentów — jak pozbyć się starych plików? Bezpieczna utylizacja dokumentów — jak pozbyć się starych plików?

Prowadzenie firmy wiąże się między innymi z koniecznością przechowywania i utylizacji dokumentacji. Kwestie te regulowane są przepisami prawa, dlatego nie można ich lekceważyć. Często jednak przedsiębiorcy nie posiadają odpowiednich kwalifikacji, ani przeszkolonego w zakresie prowadzenia archiwum personelu, dlatego decydują się na zamówienie usług związanych z archiwizacją i utylizacją akt. To duże ułatwienie, które pozwala usprawnić działanie firmy.

Nowe technologie w samochodach - w co zainwestujemy? Nowe technologie w samochodach - w co zainwestujemy?

Już od dziecka widzieliśmy niesamowite wizje nowoczesnych samochodów w filmach sci-fi, również tych dotyczących bliskiej przyszłości. Ile z filmowych pomysłów faktycznie zostało wprowadzonych na rynek? Na co jeszcze możemy liczyć?

Co warto sprawdzić, zanim zdecydujesz się na nazwę i logo firmy? Co warto sprawdzić, zanim zdecydujesz się na nazwę i logo firmy?

Każdy przedsiębiorca, który rozpoczyna swoją drogę, chce zaprezentować się jak najlepiej i wycisnąć ze swoich towarów oraz usług jak najwięcej. Najwyższa jakość, profesjonalizm, a do tego chwytliwe logo czy nietuzinkowe zestawienie słów. Warto wiedzieć, że nie każde logo może zostać zarejestrowane jako znak towarowy, przez co Twoja marka może pożegnać się z odpowiednią ochroną już na samym początku działalności. Dlatego nie decyduj w ciemno — sprawdź, gdzie zweryfikować zastrzeżone loga i nazwy firm, aby wystartować godnie na każdym rynku!

Mieszkańcy chcą odwoływać lokalne władze! Co z in vitro i spalarniami śmieci? Mieszkańcy chcą odwoływać lokalne władze! Co z in vitro i spalarniami śmieci?

Polacy są zdecydowanie za możliwością podejmowania decyzji w lokalnych referendach – wynika z sondażu LubBezpośrednio.pl – Instytut Demokracji Bezpośredniej. Aż 92% badanych uważa, że powinni mieć prawo odwołać w głosowaniu wójta, burmistrza albo prezydenta, gdy nie są zadowoleni z jego pracy. 86% deklaruje, że wzięłoby udział w referendum ws. inwestycji takiej jak spalarnia śmieci, a 85% – w kontrowersyjnej sprawie takiej jak dofinansowanie in vitro z pieniędzy samorządu. 

Szukasz pracy tymczasowej? Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z usług agencji pracy! Szukasz pracy tymczasowej? Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z usług agencji pracy!

Agencje pracy tymczasowej to rozwiązanie nie tylko dla pracowników, którzy szukają zatrudnienia na kilka miesięcy, ale także dla osób, które chcą dłużej pozostać u jednego pracodawcy, gdy już poznają firmę i kulturę organizacji. To też bardzo częsty wybór pracowników sezonowych i specjalistów, którzy są przyjmowani na zastępstwo. Dlaczego warto skorzystać z usług agencji pracy? Odpowiadamy.

Jak mądrze inwestować? Praktyczne wskazówki dotyczące długoterminowych strategii inwestycyjnych Jak mądrze inwestować? Praktyczne wskazówki dotyczące długoterminowych strategii inwestycyjnych

Długoterminowe strategie inwestycyjne sprawdzają się w różnych sytuacjach, ponieważ horyzont inwestycyjny może wynieść zarówno klika, jak i kilkanaście, czy kilkadziesiąt lat. Jak zatem mądrze inwestować? Praktyczne wskazówki w tym zakresie znajdują się w niniejszym artykule.

Jak rozwijać firmę - 6 kluczowych kwestii Jak rozwijać firmę - 6 kluczowych kwestii

Jako właściciel firmy chcesz, aby Twój biznes się rozwijał i odnosił sukcesy. Ale jak to zrobić? Rozwijanie biznesu może być wyzwaniem, ale nie jest niemożliwe. Oto sześć wskazówek, które pomogą Ci rozpocząć drogę do sukcesu.

Czym jest giełda? Co warto wiedzieć? Czym jest giełda? Co warto wiedzieć?

Giełda papierów wartościowych obejmuje inwestorów detalicznych, handlowców, brokerów, inwestorów instytucjonalnych, naukowców, doradców i organy regulacyjne. Czym jest giełda? Co warto o niej wiedzieć?

Bielsko-Biała: Doradca finansowy i księgowy z wiedzą i doświadczeniem Bielsko-Biała: Doradca finansowy i księgowy z wiedzą i doświadczeniem

Biorąc pod uwagę dynamikę zmian zachodzących w dzisiejszym świecie, także w kwestiach finansowych – wsparcie doradcy finansowego i księgowego to klucz do bezpiecznego zarządzania kapitałem. Zawiłość i częste modyfikacje przepisów prawa podatkowego często prowadzą do dezorientacji, zwłaszcza że każde uchybienie rodzi zagrożenie dotkliwych sankcji. Jak więc znaleźć doradcę finansowego i księgowego, któremu będzie można zaufać?

Handel akcjami - od czego zacząć i jak inwestować? Handel akcjami - od czego zacząć i jak inwestować?

Rynek finansowy daje coraz większe możliwości jeśli chodzi o inwestowanie. Mowa tutaj zarówno o mniejszych, jak i większych inwestorach, niezależnie od celu, jaki sobie stawiają. Jednym z najpopularniejszych sposobów inwestowania pozostaje oczywiście giełda, a konkretnie handel akcjami. Na czym polega i jak można zainwestować w akcje giełdowe?

Jak ochronić majątek w obliczu bankructwa przedsiębiorstwa? Jak ochronić majątek w obliczu bankructwa przedsiębiorstwa?

W ubiegłym roku swoją upadłość ogłosiło niemal 600 firm. Lwia część z nich doświadczyła zjawiska bankructwa, które postawiło przedsiębiorstwa pod ścianą, nie dając im innego wyboru. Specjaliści donoszą, że problemy finansowe firm to sytuacje, którym można było zapobiec. W jaki sposób? Tylko w porę podjęta restrukturyzacja firmy jest w stanie skutecznie ochronić jej majątek.

Firma windykacyjna - partner każdego przedsiębiorcy Firma windykacyjna - partner każdego przedsiębiorcy

Żyjemy w cieniu nadchodzącego kryzysu. Możemy tego nie dostrzegać, ponieważ przedłużający się okres bardzo niskich lub zerowych stóp procentowych dał gospodarkom świata zachodniego impuls rozwojowy. Niestety na horyzoncie gromadzą się chmury. Dlatego warto przygotować się na gwałtowniejsze zawirowania.     To już nie jest Kansas

6 powodów, dlaczego elektroniczny obieg dokumentów przyniesie zyski w Twojej firmie 6 powodów, dlaczego elektroniczny obieg dokumentów przyniesie zyski w Twojej firmie

Fundamentalnym elementem działania każdej firmy jest obieg danych w postaci dokumentów. Jakkolwiek tradycyjne metody ich przekazywania, magazynowania i wyszukiwania, powoli przechodzą do przeszłości. Zastępują je elektroniczne rozwiązania, w postaci systemów do automatyzacji procesów w firmach. Grupę tego typu procesów obejmuje wspomniany obieg dokumentów. 

Co musisz wiedzieć zanim zarejestrujesz firmę? Co musisz wiedzieć zanim zarejestrujesz firmę?

Rejestracja firmy to ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka, który chce prowadzić własną działalność gospodarczą. Zanim zapiszesz swoją firmę w urzędowym rejestrze, musisz wiedzieć, jakie działania się z tym wiążą. Pochopne decyzje mogą przedłużać cały proces rejestracji biznesu. Przeczytaj, co musisz wiedzieć przed rejestracją firmy w urzędzie.

Dlaczego Bitcoin nie wszędzie jest zabroniony? Dlaczego Bitcoin nie wszędzie jest zabroniony?

Raz na jakiś czas z różnych zakątków świata dobiega informacja o zakazie korzystania z Bitcoina. Rekordzistami w tego typu informacjach są Chiny, które już kilkakrotnie zabraniały, a następnie pozwalały swoim obywatelom na korzystanie z cyfrowych walut.

Zabezpieczenie majątku w czasie kryzysu - jak do tego mądrze podejść? Zabezpieczenie majątku w czasie kryzysu - jak do tego mądrze podejść?

Ostatnie zawirowania na rynkach finansowych wraz z rosnącą inflacją sprawiły, że coraz więcej osób zaczęło zastanawiać się nad tym, jak w praktyczny sposób można zabezpieczyć swoje oszczędności, lub odkładać na przyszłość - np. z myślą o emeryturze. Inwestycje do tej pory uchodzące za bezpieczne - jak lokaty bankowe, czy większość obligacji nie chronią przed inflacją, a te pozwalające na większe zyski - jak np. akcje czy ETF'y przyniosły ogromne spadki. W co inwestować, by zabezpieczyć się na przyszłość? Jak sprawdzać notowania giełdowe i nabrać w nich rozeznania, niezbędnego do inwestowania własnych środków?

Czy pracownik może odmówić pracy przez upały? Czy pracownik może odmówić pracy przez upały?

Wielu pracowników już teraz odczuwa dyskomfort wynikający z pracy w wysokich temperaturach. Biura czy hale produkcyjnie nie zawsze wyposażone są w klimatyzację, a co za tym idzie temperatura może być naprawdę wysoka. Czy istnieją zatem jakieś przepisy prawa pracy pozwalające pracownikowi odmówić pracy kiedy jest gorąco? Zapraszam do lektury!

Które fundusze miały najlepszy wynik? Które fundusze miały najlepszy wynik?

Inwestowanie ma opinię bardzo skomplikowanej sprawy dostępnej jedynie dla zamkniętej kasty kapłanów wolnego rynku, posiadających w dodatku spore środki. Nic bardziej mylnego – inwestowanie przynosi korzyści wszystkim, którzy potrafią to robić z głową. Niezależnie od tego, jakie kwoty inwestują.

Jak wybrać lokatę lub konto oszczędnościowe? Jak wybrać lokatę lub konto oszczędnościowe?

By wybrać najlepsze lokaty, musimy poświęcić mnóstwo czasu. Sporo go jednak zaoszczędzimy, korzystając z takich narzędzi jak porównywarki i ranking kont oszczędnościowych.

Silni razem - czyli dlaczego warto integrować system? Silni razem - czyli dlaczego warto integrować system?

Znaczenie terminu „analiza finansowa” w nowoczesnym biznesie znacznie różni się od tego, co jeszcze kilka lat temu myśleliśmy o tym procesie. Kwestie finansów w dobrze zarządzanym przedsiębiorstwie powinny być przejrzyste, raportowanie zautomatyzowane, źródła łatwe do ustalenia, a systemy wspomagające powinny ułatwiać pracę ludzi i funkcjonowanie całego biznesu. Dzięki nowoczesnym technologiom te wszystkie cele są realne do osiągnięcia, wdrażane i świetnie prosperujące.

Rynek i praca w Katowicach Rynek i praca w Katowicach

Katowice są centralnym ośrodkiem Aglomeracji Śląskiej, a co za tym idzie tutejszy rynek pracy stwarza potencjalnie duże możliwości znalezienia pracy, w dodatku niemal we wszystkich branżach gospodarki narodowej.

Praca i rynek w Gliwicach Praca i rynek w Gliwicach

Do niedawna jeszcze kojarzące się głównie z przemysłem ciężkim Gliwice stały się dzisiaj najważniejszym ośrodkiem naukowym w województwie śląskim przyciągając kadrę naukową i zapewniając możliwość pracy osobom kreatywnym, twórczym i skrzącym pomysłami na rozwój nowych technologii. Tutejszy rynek pracy jest więc pod tym względem wyjątkowy.

Praca i rynek pracy w Tychach Praca i rynek pracy w Tychach

Nawet w takim mieście jak Tychy, gdzie poziom bezrobocia ledwo przekracza 2 procent istnieją zawody, w których trudno znaleźć zajęcie. I odwrotnie, są też takie, gdzie mimo starań wciąż brakuje chętnych do pracy.

Praca i rynek pracy w Sosnowcu Praca i rynek pracy w Sosnowcu

Skoro Sosnowiec leży w województwie śląskim, to poszukując w nim pracy wiele osób będzie jeszcze sądzić, że najszybciej znajdą ją w firmach przemysłu wydobywczego. To jednak już nieaktualny stereotyp. Dzisiaj w mieście tym króluje handel i usługi, a coraz śmielej wkracza też inwestor z Japonii.

Praca i rynek pracy w Żywcu Praca i rynek pracy w Żywcu

Jest jeden zawód, który jeśli się go posiada, pracę w Żywcu otrzyma się niemal z dnia na dzień. No… może nie jest to jeden zawód, ale… dwa. Ale jest i taki, o który w mieście tym piekielnie trudno.

Praca i rynek pracy w Krakowie Praca i rynek pracy w Krakowie

Drugie co do wielkości pod względem liczby mieszkańców miasto w Polsce, czyli Kraków, oferuje swoim mieszkańcom i tysiącom osób spoza własnych granic administracyjnych niezliczoną ilość miejsc pracy. Przemysł, kultura, nauka i turystyka zapewnia niemal każdemu to, co jest dla niego najodpowiedniejsze. Ale czy wszystkim?

Praca i rynek pracy w Wadowicach Praca i rynek pracy w Wadowicach

W Wadowicach wszystko ponoć kojarzy się z Janem Pawłem II. Nawet tutejszy rynek pracy. I jest to prawda, bo właśnie papież Polak sprawił, że w jego rodzinnym mieście w sposób istotny rozwinęła się tak zwana turystyka pielgrzymkowa.

Praca i rynek pracy w Oświęcimiu Praca i rynek pracy w Oświęcimiu

Położony w Małopolsce niewielki pod względem liczebności Oświęcim znany jest na świecie za sprawą tragicznych losów więźniów hitlerowskiego obozu zagłady Auschwitz – Birkenau. Obecność tego muzeum sprawia jednak, że każdego roku do Oświęcimia zjeżdża blisko milion turystów, dzięki czemu w mieście jedną z ważniejszych gałęzi lokalnej gospodarki jest właśnie turystyka.

Praca i rynek pracy w Warszawie Praca i rynek pracy w Warszawie

Jest to jeszcze dalsza niż bliższa przyszłość, ale wiele wskazuje na to, że warszawski rynek pracy może się nieco, a może nawet znacznie skurczyć. Wszystko za sprawą pomysłów na tak zwaną deglomerację. O co tu właściwie chodzi?

Praca i rynek pracy w Czechowicach - Dziedzicach Praca i rynek pracy w Czechowicach - Dziedzicach

Małe miasto na południu Polski jakim są Czechowice - Dziedzice daje pracę nie tylko swoim mieszkańcom, ale też okolicznym gminom wyrastając powoli na centrum transportowe tej części kraju. W połączeniu z przemysłem rafineryjnym i zapałczanym daje to prężnie rozwijający się rynek pracy.

Czy można podzielić zamówienie na części po publikacji zamówienia Czy można podzielić zamówienie na części po publikacji zamówienia

Choć krajowe i unijne przepisy nie sprzeciwiają się modyfikacji zamówienia, w tym również o istotnym charakterze, to czy w trybie sprostowania można podzielić zamówienie na części?

Nowy sposób   aby znaleźć fachowca?  portal StarOfService Nowy sposób aby znaleźć fachowca? portal StarOfService

Szukanie usług, podobnie jak robienie zakupów przenosi się do ogólnoświatowej sieci internetowej.  Szybkie tempo życia powoduje, że wolny czas chce się spożytkować jak najlepiej, nie tracąc go na czynności, które mogą zająć tylko tyle ile trwa kliknięcie myszką. Minęły już czasy, kiedy szukając fachowca lub danej usługi do dyspozycji był jedynie gruba książka telefoniczna. Dziś szukając hydraulika, malarza, stolarza, opiekunki do dziecka można to zrobić szybko i wygodnie za pomocą komputera lub smartfona.

RODO - 10 rzeczy, o których powinien pamiętać każdy przedsiębiorca RODO - 10 rzeczy, o których powinien pamiętać każdy przedsiębiorca

RODO, czyli Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, odnoszące się do UODO (ustawa ochrony danych osobowych), to unijny akt prawny z 24 maja 2016, a który obowiązywać jednak będzie dopiero od 25 maja 2018 roku. Nowe dyrektywy będą w taki sam sposób odnosić się do wielkich korporacji, jak i do małych, nawet jednoosobowych firm, które w swojej działalności wykorzystują dane osób fizycznych. Nowe przepisy mają obowiązywać wszystkie 28 państw członkowskich Unii Europejskiej i wprowadzają wiele obowiązków dla przedsiębiorców. Za niesubordynację grożą naprawdę wysokie kary finansowe.

Optymalizacja procesów zakupowych w firmie Optymalizacja procesów zakupowych w firmie

Optymalizacja procesów zakupowych to nic innego, jak opracowanie i późniejsze wdrażanie zmian w zakresie przyjętych dotychczas praktyk w poszczególnych działach przedsiębiorstwa czy też jednostki samorządu terytorialnego. Dzięki temu koszty zostają obniżone w sposób zauważalny, a sam proces zakupowy ulega znaczącemu uproszczeniu.

Praca za granicą – gdzie jej szukać? Praca za granicą – gdzie jej szukać?

W przypadku poszukiwania pracy w kraju sprawa zazwyczaj jest prosta – wchodzimy na strony internetowe zawierające interesujące nas ogłoszenia i odpowiadamy na te najciekawsze. W przypadku poszukiwania zatrudnienia w obcym kraju problemem bywa bariera językowa oraz nieznajomość lokalnego rynku. Na co zwracać uwagę szukając pracy za granicą?

O bankowości piszą dla ludzi – blog FinAi.pl O bankowości piszą dla ludzi – blog FinAi.pl

W ostatnich miesiącach w internecie pojawił się blog FinAi – startupu, który ma na celu uprościć świat finansów!

Jak pozyskać dofinansowanie? Jak pozyskać dofinansowanie?

Szukasz dofinansowań dla technologii informacyjno-komunikacyjnych w twoim przedsiębiorstwie? Podpowiadamy, na jakie projekty zwrócić uwagę.

Odliczenia od dochodu w PIT 37 Odliczenia od dochodu w PIT 37

Odliczenia od dochodu wpisujemy na formularzu PIT 37 w części D. Odliczeniu podlegają składki na ubezpieczenie społeczne określone w przepisach ustawy z dnia 13 października 1998 r. o systemie ubezpieczeń społecznych oraz ulgi wykazane w załącznikach PIT/O i PIT/D.

7 zasad inwestowania w fundusze z korzyścią 7 zasad inwestowania w fundusze z korzyścią

Inwestowanie w fundusze inwestycyjne wydaje się nietrudne. Niczym scenariusz z filmu – wystarczy kilka razy zadzwonić, trochę pokrzyczeć „kupuję”, trochę „sprzedaję”. Ale taka lekka nerwówka to nic wielkiego, skoro już wieczorem można wsiadać w prywatny odrzutowiec i lecieć na Fidżi czy Barbados. Niestety, ale taki przebieg spraw jest zarezerwowany dla nielicznych. Sprawdź, jak zarabiać na funduszach inwestycyjnych.

6 kroków do otworzenia swojego biznesu 6 kroków do otworzenia swojego biznesu

Prowadzenie własnej firmy to sposób na uniezależnienie się od pracodawcy i etatu, szansa na realizację swojego wymarzonego zawodu. Założenie własnego biznesu nie jest trudne, wystarczy tylko podążać zgodnie z wytyczoną sobie ścieżką.

Praca - jak jej szukać? Praca - jak jej szukać?

Polski rynek pracy nie dla każdego wydaje się być wystarczająco rozwinięty. Wszystko zależy od tego jaki zawód i kwalifikacje posiadamy, oraz w jakim województwie czy też mieście mieszkamy. Biorąc pod uwagę różne branże mogłoby się wydawać, iż wolnych etatów nie powinno brakować. Niemniej w wielu regionach ludzie spotykają się z dużym problemem w tej kwestii.

Relacje twojej firmy z otoczeniem, a zysk Relacje twojej firmy z otoczeniem, a zysk

Jak budować związki twojej firmy z otoczeniem? Wiesz przecież, że oprócz twojej firmy, działają również inne, niekoniecznie wielkie firmy. I tutaj kłania się lekcja fizyki, przecież każde ciało na siebie oddziałuje prawda? W biznesie jest tak samo...

Finanse w rękach doradcy Finanse w rękach doradcy

Finanse to świat pełen zakamarków, którego nie zawsze jesteśmy w stanie odkryć i prawidłowo zinterpretować. Nieopatrzne rozporządzenie budżetem, zaciągnięcie zbyt wysokiego w rzeczywistości kredytu czy ulokowanie pieniędzy na pierwszej lepszej lokacie może być katastrofalne w skutkach. Jak uniknąć drogich pomyłek finansowych, które przewrócą nasz bezpieczny świat do góry nogami? Ważne sprawy należy bezspornie powierzyć specjalistom, dokładnie tak samo, jak swoje zdrowie.

Inspiracje biznesowe Inspiracje biznesowe

Sukcesy dużych i znanych marek zachęcają wiele osób do tego, by założyć biznes i żyć w końcu na własny rachunek, z poczuciem pełnej odpowiedzialności za swoje firmowe decyzje, ale też w towarzystwie ogromnej satysfakcji, nie tylko w wymiarze finansowym, ale przede wszystkim osobistym. Warto zaznaczyć, że innowacyjne pomysły na biznes często rodzą się zupełnie przypadkowo i są skutkiem nieplanowanych działań. Większość jednak jest efektem pracy i testowania różnego rodzaju rozwiązań na danym rynku czy też w branży. 

Zrównoważony rozwój w firmach Zrównoważony rozwój w firmach

Pojęcie zrównoważonego rozwoju pierwotnie odnosiło się do leśnictwa. Była to idea w imię której wycinało się tyle drzew, ile mogło w tym miejscu urosnąć. Las miał tym samym samoistnie odbudowywać się. Z czasem określenie to ewoluowało do całej działalności człowieka.

Praca, do której jesteś przygotowany Praca, do której jesteś przygotowany

Jak będzie wyglądać moja ścieżka kariery zawodowej? Na to pytanie odpowiadamy już podczas wyboru studiów. To właśnie wtedy decydujemy, w jakiej branży chcemy pracować i czemu na co dzień się poświęcać. Bo przecież pięć lat studiów to czas, w którym możemy naprawdę doskonale przygotować się do wykonywania konkretnego zawodu. To czas zdobywania wiedzy teoretycznej, poszerzania kompetencji, zdobywania nowych umiejętności. Gdy mijają, jesteśmy w pełni przygotowani, aby zacząć wspinać się po kolejnych szczeblach kariery.

Krajowy Program Rozwoju Ekonomii Społecznej Krajowy Program Rozwoju Ekonomii Społecznej

W ostatnim czasie rząd przyjął Krajowy Program Rozwoju Ekonomii Społecznej (KPRES), którego celem ma być stworzenie ok 35 tysięcy nowych miejsc pracy oraz wsparcie inicjatyw lokalnych. Rząd w latach 2014-2020 na ten cel ma przeznaczyć blisko 3 miliardy złotych pozyskane z budżetu państwa oraz dotacji unijnych.

Kto przygotuje Ci CV i co może z tego wyniknąć? Kto przygotuje Ci CV i co może z tego wyniknąć?

Napisanie profesjonalnego CV wymaga wiedzy i umiejętności. Kto może nam w tym pomóc i jakie możliwościa ma osoba, która się za to zabiera?

REKLAMA
ŁADOWANIE..