REKLAMA

Dekoracje

TOGET - Rękodzieło, Ozdoby, Dekoracje
Portal z ogłoszeniami stworzony dla osób z pasją w kategoriach: rękodzieło, ozdoby, dekoracje, rzemiosło, sztuka czy malarstwo. Możesz sprawnie i szybko kupić lub sprzedać swoje prace ...
TOGET - Rękodzieło, Ozdoby, Dekoracje
ul. Rycerska 24
43-246 Zbytków
tel.: 508 253 465

"Wióry i Chmury" Michalina Pączek-Kukla
ul. Jodłowa 2
43-502 Czechowice-Dziedzice
tel.: 517470362Porady związane z kategorią:
Dekoracje

Jaki kinkiet nowoczesny? Nowoczesne oświetlenie ścienne Jaki kinkiet nowoczesny? Nowoczesne oświetlenie ścienne

Jaki kinkiet nowoczesny? Nowoczesne oświetlenie ścienne

Kinkiety są rodzajem oświetlenia ściennego, które nadaje pomieszczeniu szczególnego charakteru. Jeszcze do niedawna kinkiety były raczej kojarzone ze starymi korytarzami oraz rustykalnym wystrojem, jednak obraz ten szybko się zmienia. Dzisiaj nowoczesny kinkiet może stanowić idealny dodatek do wystroju wnętrza wykończonego praktycznie w każdym stylu. Dobrze dobrane kinkiety stanowią najlepsze dopełnienie „dużego” światła górnego, włączane same nadają pomieszczeniu intymnego, lekko przyciemnionego klimatu. W dzisiejszym artykule postaramy się napisać trochę o kinkietach nowoczesnych oraz ich zastosowaniu. Zapraszamy do lektury!

Rodzaje tub strzelających na wesele Rodzaje tub strzelających na wesele

Atrakcji, które urozmaicą wesele jest od groma i coraz to słychać o kolejnych, nowych sposobach na zaskoczenie zarówno gości jak i samej pary młodej. Jedne są bardziej tradycyjne, inne szalone. Jedne dość drogie, drugie przystępne cenowo dla każdego.

REKLAMA
ŁADOWANIE..