REKLAMA

Mechanika pojazdowa, elektromechanika

Auto-Serwis Wisła
Profesjonalna i szybka obsługa klienta
Auto-Serwis Wisła
ul. Ostrewy 24
43-303 Bielsko-Biała
tel.: (033) 811 3690

Alwi L.Wieja Mechanika Diesel DPF ADBlue repair
Alwi L.Wieja Mechanika serwis opon geometria klimatyzacja serwis pojazdów Czyszczenie DPF naprawa Adblue Cp4 regeneracja Alwi Auto Majster Diesel Serwis Centrum Diesel Bosch Delphi VDO Denso ...
Alwi L.Wieja Mechanika Diesel DPF ADBlue repair
ul. Stefana Batorego 27
43-300 Bielsko-Biała
tel.: (033) 811 64 86 - 692287183
fax: 693287750

Gama
ALTERNATORY, ROZRUSZNIKI - osobowe, ciężarowe, autobusy    REGENERACJA, SPRZEDAŻ.
Gama
ul. Mazańcowice 57
43-391 Mazańcowice
tel.: 0 602 358310, 0 660 708 506

Mechanika, Elektromechanika FITI - CAR
Warsztat świadczy usługi w zakresie pełnej mechaniki i elektromechaniki samochów oraz motocykli.    
Mechanika, Elektromechanika  FITI - CAR
ul. Prosta 19
43-365 Wilkowice
tel.: 607 409 581

Auto-Gaz Beskid
Profesjonalny montaż instalacji gazwych LPG i wodorotlenwych HHO. Mechanika samochodowa.
Auto-Gaz Beskid
ul. T.T.Jeża 11
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 508 872 228

MRM Trade
Drukujemy na UV Docan H3000 Panele szklane w : kuchni, łazience, pokoju, firmie, w meblach, szafie w suficie. Wysoka jakość wydruku Wydruki na innych materiałach .
MRM Trade
ul. Cechowa 25 2
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się
RADNET
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego warsztatu samochodowego.
RADNET
ul. Cieszyńska 336
43-382 Bielsko Biała
Skontaktuj się


Porady związane z kategorią:
Mechanika pojazdowa, elektromechanika

Odgrzybianie klimatyzacji samochodowej i domowej - co warto wiedzieć? Odgrzybianie klimatyzacji samochodowej i domowej - co warto wiedzieć?

Klimatyzacja zapewnia nam wiele komfortu w letnie dni. Zarówno w samochodzie, jak i domu dzięki niej jesteśmy w stanie wypoczywać oraz podróżować bez męczącego gorąca. Niestety system ten charakteryzuje się jedną wadą. W kanałach wentylacyjnych pojawia się dużo wilgoci, która bardzo negatywnie oddziałuje na nasze zdrowie. Właśnie dlatego tak istotne jest odgrzybianie klimatyzacji. Co warto wiedzieć na ten temat?

3 rzeczy, które poprawią stan Twojego samochodu po zimie 3 rzeczy, które poprawią stan Twojego samochodu po zimie

Rychły koniec zimy zwiastuje wiosenne porządki. Chętnie sprzątamy nie tylko szafy i wnętrza domów lub mieszkań, ale również ogrody i samochody. Nie można zapomnieć szczególnie o tych ostatnich, ponieważ to na nich zima może odznaczyć się szczególnie negatywnie.
 

Auto w pewnych rękach Auto w pewnych rękach

Nowe auto oraz to z historią potrzebuje opieki specjalistów nie tylko wtedy, gdy coś się popsuje, ale także wówczas, gdy chcemy temu zapobiegać. Same przeglądy są oczywiście w pewien sposób związane z sezonowością oraz czasem eksploatacji danych części lub płynów, a tym samym są podstawą na przykład przedłużenia lub utrzymania gwarancji i sprawiają, że auto ma przejrzystą historię. To przydaje się w momencie, gdy chcemy je sprzedać.

Wiesz, że wysoka temperatura psuje samochody? Wiesz, że wysoka temperatura psuje samochody?

Wydawać by się mogło, że upały nie są krytycznie szkodliwe dla naszych samochodów. Tymczasem należy pamiętać, że auto garażuje pod tzw. “chmurką” narażone jest na ekstremalnie wysokie temperatury i ich szkodliwe działanie, które nie pozostaje obojętne dla samochodu. Podpowiadamy, o co zadbać, aby upały nie zaszkodziły czułym elementom twojego samochodu.

Jak można zmniejszyć zużycie paliwa w samochodzie? Jak można zmniejszyć zużycie paliwa w samochodzie?

Nowoczesne samochody wyróżniają się nie tylko efektownym designem, ale również bezpieczeństwem i oszczędnością paliwa. Jeżeli zależy ci na tym, aby płacić za nie niewiele, sprawdź nasze porady, które podpowiedzą ci, co zrobić, aby twoje auto spalało mniej.

Jak zadbać o auto Jak zadbać o auto

Własny samochód może bardzo ułatwić codzienne życie. Pod warunkiem oczywiście, że będzie sprawny. O to zaś coraz trudniej, zwłaszcza jeśli korzysta się z samochodu często, tygodniowo przejeżdża się wiele kilometrów, a w dodatku auta nie ma się od nowości. Co zrobić, żeby samochód dobrze nam służył co najmniej przez kilka kolejnych lat i nie spłatał żadnego nieoczekiwanego i kosztownego figla?

REKLAMA
ŁADOWANIE..