REKLAMA

Sklepy medyczne, apteki

(brak wpisów)


Porady związane z kategorią:
Sklepy medyczne, apteki

Spadek nastroju – jak mu przeciwdziałać? Spadek nastroju – jak mu przeciwdziałać?

Spadek nastroju może nastąpić bez żadnej konkretnej przyczyny. Niekiedy wystarczy niesprzyjająca aura za oknem, aby stracić dobry humor i energię do działania. Bardzo ważne jest, aby nie poddać się złym emocjom. Zobacz, jak przeciwdziałać spadkowi nastroju.

Kosmetyki konopne - po co warto sięgnąć? Kosmetyki konopne - po co warto sięgnąć?

Konopie już dawno przestały być kojarzone ze środkami o działaniu odurzającym. Właściwości tej rośliny doceniają producenci kosmetyków, suplementów oraz innych przydatnych codziennym funkcjonowaniu rzeczy. Coraz częściej pojawią się oferty produktów z mniejszą lub większą zawartością różnych postaci konopi siewnych. Odwiedzając miejsca takie jak konopny sklep można czuć się nieco zagubionym. Przybliżymy zatem po co warto sięgnąć i jakie właściwości mają poszczególne produkty.

Tabletki na przeziębienie - kiedy i jakie stosować? Tabletki na przeziębienie - kiedy i jakie stosować?

Przeziębienie to choroba przenoszona przez wirusy, która dotyka najczęściej dzieci. Szacuje się, że najmłodsi zapadają na nią od 6 do 12 razy w ciągu roku. To skutek niedojrzałości układu odpornościowego, który kształtuje się w pełni dopiero około 12. roku życia. Nie oznacza to jednak, że przeziębienie jest wyłącznie domeną najmłodszych. Osoby dorosłe borykają się z infekcją zwykle 2-3 razy w roku. 

Jak radzić sobie ze skurczami mięśni? Mamy na to sposoby! Jak radzić sobie ze skurczami mięśni? Mamy na to sposoby!

Skurcze nóg mogą być bardzo dokuczliwe. Zwykle przytrafiają się nad ranem lub przy próbie wstania z łóżka. Z częstymi skurczami mięśni bardzo często borykają się sportowcy. Przyczyn takiego stanu rzeczy może być wiele - począwszy do przemęczenia nóg po niedobory ważnych witamin i składników odżywczych. W artykule podpowiadamy, jak skutecznie radzić sobie z nagłymi skurczami mięśni.

Leki na przeziębienie i grypę, czyli jak skutecznie radzić sobie z infekcją? Leki na przeziębienie i grypę, czyli jak skutecznie radzić sobie z infekcją?

Przeziębienie to nic innego jak swoistego rodzaju choroba wirusowa, z którą miał do czynienia każdy. Ból gardła, kaszel, gorączka czy nieżyt nosa to jedynie wierzchołek góry lodowej symptomów, które mówią, że masz do czynienia z właśnie takim stanem. Nie ma w tym nic przyjemnego, dlatego większość osób stara się walczyć z uciążliwym przeziębieniem. Nasze babcie polecają domowe sposoby, jednak medycyna poszła do przodu, dlatego w wielu wypadkach znacznie lepiej postawić na różnego rodzaju medykamenty. Sprawdź sam, w jaki sposób warto leczyć przeziębienie!

Apteka internetowa – czy to się opłaca? Apteka internetowa – czy to się opłaca?

Jednym z najbardziej popularnych trendów w ostatnich latach są zakupy online. W dużej mierze jest to spowodowane naszym gorączkowym harmonogramem, ponieważ mamy mniej czasu niż kiedykolwiek wcześniej na wszystko! 

Ketonal, jak długo można bezpiecznie stosować? Ketonal, jak długo można bezpiecznie stosować?

Ketonal jest lekiem przeciwbólowym, który można stosować na lekki i umiarkowany ból. Ze względów bezpieczeństwa konieczne jest przestrzeganie zaleceń producenta, które są dokładnie opisane w ulotce dołączonej do opakowania. Dotyczą one nie tylko dawkowania, ale także czasu stosowania. Zobacz, jak długo można przyjmować Ketonal.

Czym jest colostrum i w jakich sytuacjach się je stosuje? Czym jest colostrum i w jakich sytuacjach się je stosuje?

Osoby, które zmagają się z różnego rodzaju schorzeniami lub osłabieniem organizmu, chętnie sięgają po metody naturalne. Są one nie tylko skuteczne, ale także wysoce bezpieczne. Jedną z nich jest colostrum. Zobacz, czym jest ta substancja, jakie ma właściwości i kto może ją stosować.

Jak pozbyć się kleszczy i komarów? Jak pozbyć się kleszczy i komarów?

Sezon wiosenno-letni zagościł u nas na dobre. Grille, imprezy w ogródku, zabawy z dziećmi na wolnym powietrzu wydają się sielanką. Niestety, w ostatnich latach zmagamy się z coraz większymi plagami kleszczy i komarów. Jest to o tyle niekomfortowe, co bardzo niebezpieczne. Przenoszona przez kleszcze borelioza zatruła już przecież życie tysiącom ludzi.

Jak skutecznie powiększyć swoją męskość ? Jak skutecznie powiększyć swoją męskość ?

Niesatysfakcjonujący rozmiar penisa może być dla mężczyzny źródłem kompleksów. Oczywiście istnieją pewne sposoby, dzięki którym można powiększyć swojego członka. Przydatne będą w tej sytuacji różnorodne ćwiczenia czy też preparaty. Jeśli penis nie ulegnie zwiększeniu, warto zdecydować się na konsultację ze specjalistą, dzięki któremu będzie można rozwiać swoje wątpliwości i przekonać się do tych rozwiązań, których wcześniej nie brało się w ogóle pod uwagę.

Aspiratory elektryczne dla dzieci - czym kierować się przy wyborze? Aspiratory elektryczne dla dzieci - czym kierować się przy wyborze?

Aspirator do nosa to urządzenie, w które prędzej czy później będą musieli się zaopatrzyć wszyscy rodzice. Tradycyjne aspiratory nie zawsze były najbardziej poręczne i miały wiele wad. Współcześnie najlepszym rozwiązaniem jest zdecydowanie wybór aspiratora elektrycznego. Jednakże na rynku dostępnych jest wiele modeli tego rodzaju urządzeń. Czy kierować się przy wyborze?

Zakażenie układu moczowego – przyczyny, objawy, leczenie Zakażenie układu moczowego – przyczyny, objawy, leczenie

Zakażenie układu moczowego jest przykrą dolegliwością występującą zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Może skutkować bólem i pieczeniem podczas oddawania moczu oraz koniecznością częstego wychodzenia do toalety. Dowiedz się, jakie mogą być przyczyny i objawy zapalenia pęcherza oraz jak sobie z nimi radzić.

 

Dlaczego przeziębiłem się latem?! Sprawdź, jak możesz sobie z tym poradzić Dlaczego przeziębiłem się latem?! Sprawdź, jak możesz sobie z tym poradzić

Owszem, latem także może złapać nas przeziębienie. Rzeczywiście okresami sprzyjającymi infekcjom są przede wszystkim sezony jesienny i zimowy, jednak nie wyklucza to zakażenia także i w każdym innym momencie roku. Tym bardziej, że jeśli chodzi o porę wakacji, nieraz sami narażamy się na ryzyko zachorowania - na co warto uważać i jak poradzić sobie z letnim przeziębieniem?

Colostrum – co warto wiedzieć? Colostrum – co warto wiedzieć?

Colostrum to wydzielina gruczołów mlekowych ssaków, której produkcja rozpoczyna się niedługo przed porodem i trwa do kilkudziesięciu godzin po nim. Jest substancją przekształcającą się stopniowo w mleko. Zawiera pełno cennych substancji aktywnych, ale pod warunkiem, że zostanie odpowiednio pobrana i przetworzona. Jak powinien wyglądać proces produkcji?

Apteka internetowa a stacjonarna – podstawowe różnice Apteka internetowa a stacjonarna – podstawowe różnice

Kiedy apteki internetowe wchodziły na polski rynek, budziły wiele wątpliwości. Pacjenci nie byli przekonani co do uczciwości i bezpieczeństwa. W tej chwili rośnie grupa osób, które korzystają głównie z aptek internetowych. Czym się wyróżniają?

Spirulina – zastosowanie i właściwości Spirulina – zastosowanie i właściwości

Miniaturowa alga należąca do gromady sinic, jaka mieści w sobie mnóstwo cennych właściwości zdrowotnych to spirulina – znana prawdopodobnie jeszcze wśród Azteków. Co takiego potrafi zdziałać w naszym organizmie?

Lek na zgagę – czyli jak sobie pomóc? Lek na zgagę – czyli jak sobie pomóc?

Czy znasz to okropne uczucie palenia w przełyku? To właśnie zgaga. Pojawia się zazwyczaj u osób cierpiących na refluks żołądkowy i osób otyłych. Nie musisz jednak uczyć się z nią żyć. Istnieją bowiem skuteczne leki na zgagę i nadkwasotę. Zobacz, po co sięgnąć, kiedy dopada Cię uczucie pieczenia w przełyku.

Leki na potencję Leki na potencję

Problemy z potencją mogą pojawić się w każdym wieku mężczyzny. Mogą one być wynikiem przepracowania, nadmiernego stresu, problemów w związku czy symptomem rozwoju groźnych chorób w organizmie. Dlatego bardzo ważne jest by już na początku reagować nawet na te najmniejsze problemy męskości i sięgnąć po odpowiednie leki na potencję z apteki.

Rodzaje konopi i ich charakterystyka Rodzaje konopi i ich charakterystyka

Zasadniczo można wyróżnić trzy rodzaje konopi, które różnią się między sobą miejscem pochodzenia, składem i sposobem działania na organizm. Najwyżej cenione są Cannabis sativa (konopie siewne), które wykazują działanie prozdrowotne. Jak wygląda podział konopi i jakie są ich właściwości?

Pięć wynalazków które odmieniły życie mężczyzny Pięć wynalazków które odmieniły życie mężczyzny

Życie mężczyzny nie byłoby tak fascynujące, gdyby nie pięć wynalazków, które całkowicie zmieniło ich sposób postępowania. Dodają im dzisiaj więcej animuszu, pozwalają lepiej dbać o wygląd, a także o sprawność seksualną.

Pomiar poziomu tlenku azotu przy astmie Pomiar poziomu tlenku azotu przy astmie

 

Astma jest powszechnym schorzeniem dróg oddechowych, które diagnozowane jest przez pulmonologów i alergologów, w zależności od przyczyn występowania choroby. Prostym testem pomagającym w trafnym zdiagnozowaniu astmy u pacjenta jest pomiar tlenku azotu.

REKLAMA
ŁADOWANIE..