REKLAMA

Sprzęt komputerowy

Laurem.pl - laptopy poleasingowe, komputery biznesowe
Zajmujemy się dystrybucją komputerów i laptopów poleasingowych najwyższej klasy. Nasze sprzęty są starannie sprawdzane zanim trafią do sprzedaży, a na półkach mamy jedynie wyselekcjonowane sztuki. Oferujemy ...
Laurem.pl - laptopy poleasingowe, komputery biznesowe
ul. 3 Maja 25
43-300 Bielsko-Biała
tel.: (33) 400 00 61

Centrum Komputerowe Microman
Centrum Komputerowe ?Microman? Bielsko-Biała  jest jedną z najstarszych firm istniejących na bielskim rynku branży IT, zarejestrowana w sierpniu 1996roku, nieprzerwanie działającą w handlu i usługach sprzętu ...
Centrum Komputerowe Microman
ul. Jesionowa 13
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się


Porady związane z kategorią:
Sprzęt komputerowy

Zalety i wady MacBooków Zalety i wady MacBooków

MacBooki z oferty firmy Apple są jednymi z najbardziej pożądanych laptopów dostępnych na rynku. Użytkownicy z różnych grup wiekowych cenią sobie korzystanie z tych produktów, a atrakcyjne parametry techniczne i nowoczesny design sprawiają, że MacBooki są często kupowane. Jakie są najważniejsze wady i zalety tych urządzeń?

Jaki tusz do drukarki wybrać - oryginalny czy zamiennik? Jaki tusz do drukarki wybrać - oryginalny czy zamiennik?

Drukarka jest niezbędnym urządzeniem nie tylko w pracy, ale również w wielu domach. Sprzęt, jakim jest drukarka znajduje się w każdej firmie niezależnie od jej wielkości, ponieważ mimo tego, że coraz większe znaczenie ma forma elektroniczna różnego rodzaju dokumentów, to forma drukowana nadal jest niezwykle popularna.

Zalany laptop - co mogło zostać uszkodzone i ile kosztuje naprawa? Zalany laptop - co mogło zostać uszkodzone i ile kosztuje naprawa?

Zalanie laptopa to jedna z częściej występujących awarii. Zasadnicze znaczenie w przypadku zalania laptopa ma szybka reakcja użytkownika. Natychmiastowe odłączenie zasilania oraz wyjecie baterii ma w takich przypadkach duże znaczenie.

Komputer gamingowy dla twojego dziecka. Jak wybrać, aby było zadowolone? Komputer gamingowy dla twojego dziecka. Jak wybrać, aby było zadowolone?

Dzieci chętnie grają w gry komputerowe. Różne tytuły dostarczają im mnóstwo rozrywki i pozwalają oderwać się od szkolnych obowiązków. Dzięki grom dzieci przestają się nudzić, gdy pogoda nie dopisuje, a kontakt z językiem obcym ułatwia sprawne przyswajanie nowych słówek i zwrotów. Komputer gamingowy jest zatem dobrym pomysłem na prezent dla Twojej pociechy. Sprawdź, jak go wybrać, by posłużył przez długi czas.

Czy gry komputerowe rzeczywiście szkodzą dzieciom? Czy gry komputerowe rzeczywiście szkodzą dzieciom?

Temat gier komputerowych i ich wpływu na dzieci nieustannie poruszany jest na forach, na Facebooku, w gazetach i telewizji. Duża część osób przekonuje, że ta forma rozgrywki może powodować poważne problemy w życiu młodego gracza. Warto mieć na uwadze, że te informacje przeważnie przekazywane są przez starsze pokolenie lub osoby, które nie mają żadnego doświadczenia z wirtualnym światem. Jak jest naprawdę?

Leasing i wynajem urządzeń biurowych na pomoc w dobie kryzysu Leasing i wynajem urządzeń biurowych na pomoc w dobie kryzysu

Rok 2020 zdecydowanie zapisze się na kartach historii bardzo dużymi, wyraźnymi literami, a głównym tego powodem jest pandemia koronawirusa. Aby walczyć z niewidzialnym wrogiem życie codzienne musiało zostać przeorganizowane.

Jaki fotel biurowy wybrać dla programisty? Jaki fotel biurowy wybrać dla programisty?

Wielogodzinne siedzenie przed ekranem komputera potrafi dać się we znaki. Przewlekłe bóle kręgosłupa, ale również pojawiające się dolegliwości w klatce piersiowej, wywołane długotrwałym uciskiem, skłaniają do tego, aby rozejrzeć się wreszcie za porządnym fotelem biurowym. Zobacz, jakie krzesło sprawdzi się w przypadku programisty.

 

Tonery do drukarek – o czym warto wiedzieć? Tonery do drukarek – o czym warto wiedzieć?

Drukarki laserowe są o wiele tańsze niż jeszcze kilka lat temu, co sprawia, że są stosowane już nie tylko w biurach, ale również w domach. Zapewniają wysoką jakość i trwałość wydruku, ale trzeba pamiętać, że tonery wymagają wymiany co pewien czas, a dokładnie, co ile, to zależy od intensywności użytkowania drukarki. O czym należy pamiętać przy wyborze tonera?

Czym charakteryzuje się kolorowa drukarka laserowa? Czym charakteryzuje się kolorowa drukarka laserowa?

Jeszcze do niedawna urządzenia wykorzystujące zamiast tuszu specjalny proszek były używane głównie przez instytucje oraz firmy. Obecnie równie często kupują je użytkownicy prywatni, którzy cenią wydajność oraz szybkość druku. Największą przewagą laserowych drukarek kolorowych nad urządzeniami wykorzystującymi atrament jest niższy koszt wydruku jednej strony. Jeżeli sprzęt jest używany sporadycznie, nie ma to zbyt dużego znaczenia, jednak w przypadku intensywnej eksploatacji, oszczędnością są znaczące.

Jak raz na zawsze uporządkować kable? Jak raz na zawsze uporządkować kable?

We współczesnym domu przybywa kabli, ładowarek i przewodów. Ich zwoje nie wyglądają zbyt estetycznie i trudno się wśród nich zorientować. Sprytne sprzęty, jak ładowarka czy ekran z USB i tych kilka prostych sposobów sprawią, że w domu zapanuje większy ład.

REKLAMA
ŁADOWANIE..