REKLAMA

Szkoły rodzenia

NZOZ SZKOŁA RODZENIA Marek Chrzanowski
Zajęcia pomagaja mamie zrozumieć fizjologię organizmu maluszka, naucza w jaki sposób pielęgnować dziecko i dbać o jego prawidłowy rozwój fizyczny podaruj swojemu dziecku wspaniały start pamiętając,że ...
NZOZ SZKOŁA RODZENIA Marek Chrzanowski
ul. Grunwaldzka
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się
Szkoła rodzenia "pod Szyndzielnią"
Prowadzimy praktyczne kursy grupowe przygotowujące do porodu oraz warsztaty psychologiczne, pomagające w bardziej świadomy sposób przeżyć ciążę i przygotować się do macierzyństwa.
Szkoła rodzenia "pod Szyndzielnią"
ul. Al. Armii Krajowej 101
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się


Porady związane z kategorią:
Szkoły rodzenia

Jak wybrać dobry kocyk dla niemowlaka? Zwróć uwagę na te 4 rzeczy Jak wybrać dobry kocyk dla niemowlaka? Zwróć uwagę na te 4 rzeczy

Dobry kocyk gwarantuje niemowlakowi komfort termiczny, a jednocześnie wywołuje poczucie bezpieczeństwa. Jaki kocyk dla niemowlaka wybrać? Dopasowując idealny wariant, miej na uwadze kilka istotnych aspektów.

Jak pielęgnować skórę niemowlaka? Jak pielęgnować skórę niemowlaka?

Skóra niemowląt i małych dzieci potrzebuje szczególnej troski. Ma ona zupełnie inne potrzeby, niż cera dorosłych. Kosmetyki używane do mycia i nawilżania powinny chronić ją przed czynnikami zewnętrznymi. Muszą być one dobrze dopasowane, aby nie powodować podrażnień i alergii.

Jak NIE nosić dzieci w chuście? Jak NIE nosić dzieci w chuście?

Chustowanie, czyli noszenie dzieci w chustach cieszy się coraz większym powodzeniem. Decydują się na nie młode i aktywne mamy, które zamiast dużego i ciężkiego wózka chcą mieć dziecko jak najbliżej siebie.

REKLAMA
ŁADOWANIE..