REKLAMA

Tłumaczenia

Biuro Tłumaczeń i Wydawnictw
Działamy już od ponad 20 lat. Współpracujemy z doświadczonymi tłumaczami przysięgłymi i tłumaczami specjalistami określonych dziedzin. Oferujemy tłumaczenia pisemne i ustne w ponad 30 językach.
Biuro Tłumaczeń i Wydawnictw
ul. Barlickiego 19/1
43-300 Bielsko-Biała
tel.: (0 33) 829 61 60 do 61, 0 604 25 68 91
fax: (0 33) 815 05 85

Biuro Tłumaczeń Języka Angielskiego - Zbigniew Hryculak
Zależy Ci na czasie? Tłumaczenia ekspresowe bez dodatkowych opłat. Czynne całą dobę.
Biuro Tłumaczeń Języka Angielskiego - Zbigniew Hryculak
ul. Ciżemki 24
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 501 449 418Porady związane z kategorią:
Tłumaczenia

Język szwedzki i tłumaczenia są trudne czy łatwe? Odpowiada zawodowy tłumacz Język szwedzki i tłumaczenia są trudne czy łatwe? Odpowiada zawodowy tłumacz

"Ursäkta” („przepraszam”), czy szwedzki i tłumaczenia są trudne, czy łatwe? Każdy, kto choć raz w życiu słyszał rozmowę Szwedów, zapewne myśli, że to dziwny i wymagający język. Są tacy, którzy uważają, że poziom jego trudności można porównać z chińskim. Sprawdźmy, czy to prawda! 

Dobry tłumacz – jak go znaleźć? Dobry tłumacz – jak go znaleźć?

Dobry tłumacz, czyli taki, który potrafi perfekcyjnie przetłumaczyć różne teksty (od tych beletrystycznych po oficjalne dokumenty) to skarb, którego znalezienie nie jest takie proste. Najbardziej cenieni tłumacze poza tym, że bezbłędnie operują językiem obcym, znają także kulturę i obyczajowość kraju posługującego się danym językiem.
 

Co należy wiedzieć o tłumaczeniu dokumentów? Co należy wiedzieć o tłumaczeniu dokumentów?

Tłumaczenie dokumentów można podzielić na kilka grup: przysięgłe, techniczne, samochodowe czy biznesowe. Niezależnie od rodzaju powinna być to usługa wykonana rzetelnie i profesjonalnie.

Jak zdobyć uprawnienia tłumacza przysięgłego Jak zdobyć uprawnienia tłumacza przysięgłego

Tłumacz przysięgły  to osoba, która ma prawo tłumaczyć dokumenty sądowe, pisma urzędowe, ale także może potwierdzać autentyczność obcojęzycznych kopii takich dokumentów. Może również potwierdzać odpisy i tłumaczenia, które wykonywały inne osoby. Opisujemy w jaki sposób można uzyskać takie uprawnienia.

REKLAMA
ŁADOWANIE..