REKLAMA

Księgarnie

(brak wpisów)


Porady związane z kategorią:
Księgarnie

Olga Tokarczuk – za jaką książkę otrzymała Nagrodę Nobla? Olga Tokarczuk – za jaką książkę otrzymała Nagrodę Nobla?

2018 rok to przełomowa data dla polskiej sceny literackiej. Pierwszy raz od 18 lat kapituła noblowska wybrała polską twórczynię na laureatkę Nagrody Nobla. Tą postacią była Olga Tokarczuk. Za jaką powieść otrzymała wyróżnienie? Czym charakteryzuje się jej twórczość? I na jakie inne tytuły warto zwrócić uwagę? Podpowiadamy poniżej.

Gdzie najlepiej kupować książki? Gdzie najlepiej kupować książki?

Jak cieszyć się nowymi książkami, nie wydając kroci? Tanie księgarnie internetowe przyciągają klientów szerokim asortymentem i przystępnymi cenami. Sprawdź, jak to możliwe!

Komiksy - dlaczego wciąż są tak popularne? Komiksy - dlaczego wciąż są tak popularne?

Niektórym wydawać się może, że komiks to relikt przeszłości. Nic bardziej mylnego. Komiksy nadal cieszą się dużą popularnością wśród fanów i nie tylko. Jak wyglądała droga, którą przeszła ta forma literacka od powstania do czasów współczesnych? Dlaczego warto czytać komiksy? Odpowiadamy.

Gdzie tanio kupić podręczniki w Bielsku-Białej? Gdzie tanio kupić podręczniki w Bielsku-Białej?

Start roku szkolnego to moment, w którym uczniowie rozpaczają nad tym, że muszą wrócić do nauki, a rodzice dokupują ostatnie podręczniki i przybory szkolne. Zwłaszcza pierwszy rok szkolny po pandemii może być dużym wyzwaniem dla portfela. Sprawdź, jak w Bielsko-Białej zdobyć książki do nauki tanio i szybko.

Nóż Jo Nesbo i inne kryminały - sprawdź, co czytać w wakacje! Nóż Jo Nesbo i inne kryminały - sprawdź, co czytać w wakacje!

Latem w czasie urlopu wielu miłośników książek poświęca wolny czas na odrabianie zaległości w lekturach. Jeżeli i Ty jesteś molem książkowym, sprawdź, jakie bestsellery czekają na Ciebie w nadchodzących miesiącach. Poznaj najlepsze książki na lato o tematyce kryminalnej!

REKLAMA
ŁADOWANIE..