REKLAMA

Kliniki, Szpitale

Dr Sirek MedCosmetic Klinika Chirurgii Plastycznej
Zapraszamy do korzystania z usług najlepszej kliniki chirurgii plastycznej na Podbeskidziu!
Dr Sirek MedCosmetic Klinika Chirurgii Plastycznej
ul. al. Armii Krajowej 180
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33 816 33 02

CMR Szpital Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej w Bielsku-Białej
Szpital CMR to nowoczesny wielospecjalistyczny ośrodek medyczny. Szpital świadczy szeroki zakres usług diagnostycznych i zabiegowych w ramach kontraktu z NFZ oraz prywatnie.
CMR Szpital Chirurgii Małoinwazyjnej i Rekonstrukcyjnej w Bielsku-Białej
ul. Aleja Armii Krajowej 180
43-316 Bielsko-Biała
tel.: 33 816 33 00-01, 33 488 50 55, 668 550 185

Beskidzkie Centrum Onkologii – Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej
W Szpitalu udziela się świadczeń zdrowotnych w medycznych komórkach organizacyjnych m
Beskidzkie Centrum Onkologii – Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej
ul. Wyzwolenia 18
43-300 Bielsko-Biała
tel.: (33) 498 40 01

Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej
Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej jest specjalistycznym ośrodkiem leczniczym realizującym świadczenia zdrowotne w zakresie schorzeń układu oddechowego.
Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej
ul. Fałata 2
43-360 Bystra Śląska
tel.: 33 4991 801
fax: (33) 4991 901

Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej
Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej jest obecnie największym i najbardziej nowoczesnym szpitalem w południowym regionie Polski. 
Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej
ul. al. Armii Krajowej 101
43-316 Bielsko-Biała
tel.: 33 810 20 00
fax: 33 810 21 01

Pediatryczne Centrum Zabiegowe
Pediatryczne Centrum Zabiegowe z Bielska-Białej prowadzi swoją działalność od 1998 roku.Systematycznie podnosi jakość oferowanych zabiegów, usług, opieki medycznej zarówno małych pacjentów jak i dorosłych.
Pediatryczne Centrum Zabiegowe
ul. Cyniarska 24
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33 816 44 44, 33 816 44 45

Szpital Pediatryczny
Oddziały: Pediatryczny I, Pediatryczny II, Niemowlęcy, Laryngologii Dziec., Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Chirurgii Dziec.
Szpital Pediatryczny
ul. Sobieskiego 83
43-300 Bielsko-Biała
tel.: (033) 812 50 04 - 09
fax: (033) 815 16 30

Centrum Lekarskie Alfa
Centrum Lekarskie Alfa ma dwa oddziały w Skoczowie i Bielsku-Białej. Pracownicy Centrum to fachowcy z wielu dziedzin medycznych. Zapewniają zarówno podstawową opiekę medyczną, jak i specjalistyczną. ...
Centrum Lekarskie Alfa
ul. ul. Grażyny 9
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się


Porady związane z kategorią:
Kliniki, Szpitale

Przewlekła obturacyjna choroba płuc - czym jest, co prowadzi do jej rozwoju? Przewlekła obturacyjna choroba płuc - czym jest, co prowadzi do jej rozwoju?

Przewlekła obturacyjna choroba płuc to nieuleczalne, przewlekłe i postępujące schorzenie dotykające układ oddechowy. Co ważne, to właśnie POChP jest 4 najczęstszą przyczyną zgonów na świecie. W samej Polsce choruje na nią aż 2 mln osób, a na całym świecie ich liczba przekracza 250 mln. Za rozwój przewlekłej obturacyjnej choroby płuc odpowiada przede wszystkim palenie papierosów. W grupie ryzyka znajdują się też osoby mające kontrakt z czynnikami drażniącymi, takimi jak chemikalia i pyły. Czym objawia się ta choroba i co trzeba o niej wiedzieć?

Esperal Katowice – skuteczne wsparcie w leczeniu alkoholizmu Esperal Katowice – skuteczne wsparcie w leczeniu alkoholizmu

Wszywka alkoholowa (Esperal) należy do popularnych środków wspomagających leczenie choroby alkoholowej. Ma formę jałowych tabletek, które chirurg umieszcza wewnątrz organizmu pacjenta. Stamtąd substancja czynna leku uwalnia się do krwiobiegu chorego, pełniąc rolę „straszaka”. Jego działanie polega na wsparciu nałogowca w długotrwałym utrzymaniu abstynencji od substancji odurzającej. 

Powracające zapalenie pęcherza Powracające zapalenie pęcherza

Powracające zapalenie pęcherza moczowego jest problemem, który może mocno uprzykrzyć życie. Wiąże się głównie z dyskomfortem podczas oddawania moczu. Czasem może również być objawem poważniejszych stanów chorobowych. Na dzień dzisiejszy medycyna dostarcza rozwiązań do radzenia sobie z takimi problemami. Przed sięgnięciem po leki warto jest zastosować kilka domowych sposobów. Zwykle są one związane ze wzmocnieniem organizmu oraz poprawieniem sprawności układu moczowo-płciowego.

Czy zawód Opiekunki osób starszych w Niemczech to stabilna praca? Czy zawód Opiekunki osób starszych w Niemczech to stabilna praca?

Stabilna praca kojarzy się z bezpieczeństwem. Trudna sytuacja ekonomiczna sprawia, że coraz więcej osób poszukuje nowych zawodów, które zapewnią bezpieczną im i ich rodzinom przyszłość. Jednym z takich zawodów jest opieka nad osobami starszymi w Niemczech. Ze względu na szybkie starzenie się niemieckiego społeczeństwa na rynku pojawia się coraz więcej ofert związanych z opieką. Czy warto zdecydować się na wyjazd do pracy w Niemczech?

Kiedy okazjonalne picie przeobraża się w chorobę alkoholową? Kiedy okazjonalne picie przeobraża się w chorobę alkoholową?

Choroba alkoholowa może prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych i społecznych. Badania dowodzą, że w XXI wieku alkoholizm jest jednym z najpowszechniejszych uzależnień, obok nikotynizmu, narkomanii i zaburzeń odżywiania. Jednak nie każda osoba wie, że już okazjonalne picie alkoholu może zmienić się w chorobę alkoholową.

Esperal Bielsko-Biała – jak awersja leczy alkoholizm? Esperal Bielsko-Biała – jak awersja leczy alkoholizm?

Zaburzenia spożywania alkoholu corocznie dotyczą coraz większej liczby osób. Alkoholizm jest chorobą podstępną, rozwijającą się długotrwale w ukryciu, a przez to niezwykle niebezpieczną. Podjęte na czas reakcje i oddziaływania terapeutyczne pozwalają skutecznie przerwać ciąg alkoholowy i zadbać o utrzymanie abstynencji przez uzależnionego. Istnieje wiele metod leczenia tego schorzenia, żadna z nich nie powinna jednak być stosowana samodzielnie. 

Jak wybrać dobry ośrodek uzależnień? Jak wybrać dobry ośrodek uzależnień?

Ośrodek uzależnień to miejsce, w którym pomoc znajdą osoby zmagające się z różnego rodzaju uzależnieniami. Warto mieć świadomość tego, że pomoc świadczona jest zarówno w warunkach ambulatoryjnych, jak i w warunkach oddziału. Jeżeli problem związany z uzależnieniem jest naprawdę poważny, lepszym rozwiązaniem będzie ośrodek zamknięty. Jak jednak wybrać dobry ośrodek?

Tlenoterapia, czyli co to jest i jakie efekty może przynieść Tlenoterapia, czyli co to jest i jakie efekty może przynieść

Cierpisz na bezdech? Masz bardzo poważne trudności z oddychaniem? Jeśli tak nie lekceważ tego, ponieważ długotrwały problem tego typu może doprowadzić do niewydolności oddechowej. Jak sobie z nią radzić? Na to oraz na wiele innych ważnych pytań, postaramy się odpowiedzieć w tym artykule. Jeśli zatem jesteś zainteresowany, zachęcamy do dalszej lektury. 
 

Esperal Kraków – na którą placówkę się zdecydować? Esperal Kraków – na którą placówkę się zdecydować?

Esperal często wybierany jest przez alkoholików jako wspomagająca metoda terapii choroby alkoholowej. Jak się okazuje, całkiem słusznie. Wszywka alkoholowa to odpowiednie rozwiązanie da tych, którzy nie potrafią bez motywacji porzucić niszczącego nałogu. Disulfiram, aktywna substancja Esperalu, działa bowiem jak straszak stojący na straży trzeźwości alkoholika. 

Gdzie do ginekologa w Bielsku? 10 polecanych poradni ginekologicznych w Bielsku-Białej Gdzie do ginekologa w Bielsku? 10 polecanych poradni ginekologicznych w Bielsku-Białej

Każda kobieta powinna dbać o zdrowie, szczególnie w zakresie zdrowia intymnego. W tym przypadku konieczne są wizyty w poradni ginekologicznej i to nie tylko w momencie, gdy mamy do czynienia z ciążą. Którą jednak poradnię warto wybrać? Oto lista dziesięciu poradni ginekologicznych w Bielsku-Białej.

REKLAMA
ŁADOWANIE..