REKLAMA

Rehabilitacja

(brak wpisów)


Porady związane z kategorią:
Rehabilitacja

Fizjoterapia w Bielsku-Białej - warto o tym wiedzieć Fizjoterapia w Bielsku-Białej - warto o tym wiedzieć

Dbanie o własne ciało jest równie istotne, jak dbanie o naszą równowagę psychiczną. Z pewnością warto obserwować wszelkie zmiany, które zachodzą w naszych komórkach, bo mają one bezpośredni wpływ na jakość naszego codziennego życia. 

Ćwiczenia na brzuch a kręgosłup lędźwiowy - o czym trzeba pamiętać? Ćwiczenia na brzuch a kręgosłup lędźwiowy - o czym trzeba pamiętać?

Około 80 proc. dorosłych będzie doświadczać bólu pleców w ciągu życia. Niestety, gdy ból nasila się przy każdym ruchu i nie można się go pozbyć metodami niechirurgicznymi, wskazana jest operacja. Warto więc prowadzić aktywny tryb życia, by uniknąć kłopotów z kręgosłupem. Sprawdź, które ćwiczenia na brzuch przynoszą najlepsze efekty.
 

Dla kogo koncentrator tlenu? Dla kogo koncentrator tlenu?

Cierpisz na astmę? Ze względu na przebyte do tej pory choroby lub z powodu podeszłego wieku zmagasz się z problemami krążeniowymi? Leczysz się na poważne schorzenia typu włókniak płuc, czy mukowiscydoza? Sprzętem, który obowiązkowo powinien znaleźć się w wyposażeniu standardowym Twego domowego lokum okazuje się koncentrator tlenu. Czym jest to urządzenie i jak ono służy pacjentowi? O tym dowiesz się poniżej.

REKLAMA
ŁADOWANIE..