REKLAMA

Artykuły i urządzenia biurowe

(brak wpisów)


Porady związane z kategorią:
Artykuły i urządzenia biurowe

Maxibiuro.pl - artykuły papiernicze i biurowe Maxibiuro.pl - artykuły papiernicze i biurowe

Sklep maxibiuro.pl to miejsce, w którym znajdziemy wszystko, czego potrzebujemy do pracy w biurze lub szkole.

Jak wykorzystać karteczki samoprzylepne w domu, w biurze i w szkole? Jak wykorzystać karteczki samoprzylepne w domu, w biurze i w szkole?

Małe rzeczy, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie często są przez nas niezauważane. Dopiero gdy okazuje się, że nie ma do nich dostępu, zdajemy sobie sprawę jak ważne jest to akcesorium. Z pewnością nie będzie kłamstwem stwierdzenie, że do takich rzeczy zaliczają się karteczki samoprzylepne! Są to mali bohaterowie dobrze funkcjonujących biur. Dzięki odpowiedniemu stosowaniu karteczek jesteśmy w stanie lepiej organizować pracę, oraz naukę. W dzisiejszym artykule zagłębimy się nieco w świat kolorowych karteczek samoprzylepnych, rozważając nad ich zastosowaniem oraz popularnością. Zapraszamy do lektury!

Dlaczego kalendarze dla firm są nadal dobrym rozwiązaniem? Dlaczego kalendarze dla firm są nadal dobrym rozwiązaniem?

Chociaż sporą część naszych wszystkich notatek oraz przypomnień zapisujemy już w smartfonach i na komputerach, papierowe kalendarze nadal są nam potrzebne. Co ciekawe, w prawie każdym biurze natrafimy na wiszące, stojące oraz wszelkie inne rodzaje kalendarzy, które informują o dzisiejszej dacie, ale i nie tylko.

Pióro wieczne Parker – czy warto? Pióro wieczne Parker – czy warto?

Pióro wieczne to gadżet piśmienniczy, o którym wielu marzy. Elegancki, luksusowy, kojarzony z biznesem i klasą. Jeśli jesteś w gronie osób noszących się z zamiarem kupna pióra wiecznego Parker, ale w głowie wciąż kłębi Ci się pytanie – czy warto? Które wybrać? Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy! Czytaj dalej!

Skrzynie i pojemniki do przechowywania – rozwiązania dla firm Skrzynie i pojemniki do przechowywania – rozwiązania dla firm

Każda firma, nawet niewielka, potrzebuje sprawdzonych rozwiązań w zakresie przechowywania. Jest to niezbędne dla zapewnienia dobrej organizacji pracy, utrzymania porządku czy właściwego archiwizowania dokumentów. Zobacz skrzynie i pojemniki do przechowywania, które zdadzą egzamin w Twojej firmie.

Gdzie kupować artykuły biurowe? Gdzie kupować artykuły biurowe?

W każdej firmie i instytucji niezbędnych jest szereg drobiazgów umożliwiających pracę biurową. Za zaopatrzenie najczęściej odpowiadają osoby zatrudnione w sekretariacie lub recepcji firmy. Czasami zakupy wykonywane są przez asystentów zarządu czy samych właścicieli przedsiębiorstwa (w przypadku mniejszych zakładów). Gdzie kupować artykuły biurowe, aby sprawnie, szybko i niedrogo zadbać o prawidłowe zaopatrzenie firmy?Jakie artykuły są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania biura?

Regeneracja tonera i serwis drukarki vs nowe urządzenia Regeneracja tonera i serwis drukarki vs nowe urządzenia

Kiedy drukarka zaczyna nam szwankować - wydruki zaczynają być słabsze lub coś się zacina, bardzo często pojawia się myśl: oddać do naprawy czy kupić nowe? Kusząca jest propozycja nowego sprzętu, zwłaszcza, że wiele firm oferuje różne rabaty, urządzenia są coraz  bardziej wielofunkcyjne i atrkacyjne. Jednak, czy rzeczywiście trzeba wyrzucać starszy sprzęt, żeby od razu kupić nowy?

REKLAMA
ŁADOWANIE..