REKLAMA

Fitness Kluby, Lokale Sportowe

MODELARNIA
Modelarnia to więcej niż fitness. To jedyne miejsce w Bielsku, gdzie oferujemy dla KOBIET kompleksową ofertę: siłownia dla kobiet, cardio, modelowanie sylwetki, dietetyka, fizjoterapia, masaże i ...
MODELARNIA
ul. 1 Maja 26
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33 497 50 33

Klub Sportów Azjatyckich ATEMI
Działalność naszego klubu w Bielsku-Białej, rozpoczęła się w roku 1984. Od 1985 roku należymy do Polskiego Związku Karate. Jesteśmy najdłużej działającym stowarzyszeniem w Bielsku-Białej, upowszechniającym karate SHOTOKAN.  
Klub Sportów Azjatyckich ATEMI
ul. Widok 12
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 607405747Porady związane z kategorią:
Fitness Kluby, Lokale Sportowe

Ćwiczenia na brzuch w domowych warunkach. Układanie najskuteczniejszych treningów do różnych celów Ćwiczenia na brzuch w domowych warunkach. Układanie najskuteczniejszych treningów do różnych celów

O tym, jak ważną rolę w estetyce ciała pełni brzuch, nie trzeba nikomu tłumaczyć. „Krata” zyskała już tak ogromną sławę, że każdy podświadomie wprowadził ją już do swojego kanonu. Oczywiście nie musi być to porażający efekt, ale nawet lekko zarysowane mięśnie potrafią zrobić swoje, a do tego dochodzą jeszcze aspekty zdrowotne i sportowe. Jak więc wytrenować mocny i ładny brzuch?

Czy można trenować pole dance bez wcześniejszego przygotowania? Czy można trenować pole dance bez wcześniejszego przygotowania?

Coraz więcej osób interesuje się pole dance. Jedni widzą w tej dyscyplinie szansę na uzyskanie smukłej sylwetki, drudzy są zachwyceni estetyką tego sportu, inni po prostu lubią akrobatykę powietrzną. Planując pierwszy trening na rurze, warto dowiedzieć się, czy konieczne są dodatkowe przygotowania. Odpowiadamy.

Projektowanie siłowni: Jak się do tego zabrać? Projektowanie siłowni: Jak się do tego zabrać?

W Polsce nowe siłownie powstają jak grzyby po deszczu i nic dziwnego, skoro zapotrzebowanie na tego typu usługi jest coraz większe. Ludzie coraz bardziej dbają nie tylko o swój wygląd, ale też kondycję i zdrowie. Dlatego jeżeli myślisz o otworzeniu własnego klubu fitness, będziesz musiał przejść przez proces projektowania siłowni. W tym artykule znajdziesz wskazówki, jak się za to zabrać.

Czy warto ćwiczyć? Czy warto ćwiczyć?

Wszelkie rodzaje aktywności fizycznej od dawien dawna mają swoich zwolenników i przeciwników. Mają one niezliczoną ilość korzyści zdrowotnych i tych dotyczących urody, które wszyscy znają. Są jednak również inne zalety, o których warto jest wspomnieć i być ich świadomym. Jeśli chcesz zapoznać się z podstawowymi informacjami  na ten temat, to koniecznie przeczytaj ten artykuł, w którym staramy się pokrótce scharakteryzować benefity wynikające z aktywności fizycznej. Po specjalistyczne zgłębienie tematu warto jednak udać się do specjalistów.

Najlepsze analizy sportowe Najlepsze analizy sportowe

Sport jest obecny w życiu większości z nas. Uprawiamy sport, czytamy o sporcie w prasie i Internecie, śledzimy sportowe wydarzenia siedząc przed telewizorem bądź na stadionie. Codziennie miliony ludzi kibicuje swoim ulubionym sportowcom i czerpie radość z ich zwycięstw. Chcemy uczestniczyć w wydarzeniach sportowych, trzymać kciuki za wygrane, obstawiać wyniki spotkań.

Siłownia pod chmurką to zdrowy styl życia Siłownia pod chmurką to zdrowy styl życia

 

Siłownia na świeżym powietrzu to nowy trend w czasach współczesnych. Jeszcze kilka dziesięcioleci temu popularne były miejsca dla ćwiczeń wytrzymałościowych, składające się z najprostszych drążków.

Glutamina w diecie sportowca Glutamina w diecie sportowca

Każdy człowiek potrzebuje takich samych składników odżywczych do życia i prawidłowego funkcjonowania. Jednak dieta, dzięki której te składniki do organizmu dostarczamy musi różnić się w zależności od tego jaki tryb życia prowadzimy i jaki zawód wykonujemy.

15 sposobów na przyśpieszenie metabolizmu 15 sposobów na przyśpieszenie metabolizmu

Dobry metabolizm to nie tylko dar. Mamy na niego wpływ. Lepszy metabolizm to brak problemy z utrzymaniem prawidłowej wagi. Poniżej przedstawiamy najważniejsze czynniki wpływające na naszą przemianę materii.

REKLAMA
ŁADOWANIE..