REKLAMA

Fitness Kluby, Lokale Sportowe

MODELARNIA
Modelarnia to więcej niż fitness. To jedyne miejsce w Bielsku, gdzie oferujemy dla KOBIET kompleksową ofertę: siłownia dla kobiet, cardio, modelowanie sylwetki, dietetyka, fizjoterapia, masaże i ...
MODELARNIA
ul. 1 Maja 26
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33 497 50 33

Klub Sportów Azjatyckich ATEMI
Działalność naszego klubu w Bielsku-Białej, rozpoczęła się w roku 1984. Od 1985 roku należymy do Polskiego Związku Karate. Jesteśmy najdłużej działającym stowarzyszeniem w Bielsku-Białej, upowszechniającym karate SHOTOKAN.  
Klub Sportów Azjatyckich ATEMI
ul. Widok 12
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 607405747Porady związane z kategorią:
Fitness Kluby, Lokale Sportowe

Projektowanie siłowni: Jak się do tego zabrać? Projektowanie siłowni: Jak się do tego zabrać?

W Polsce nowe siłownie powstają jak grzyby po deszczu i nic dziwnego, skoro zapotrzebowanie na tego typu usługi jest coraz większe. Ludzie coraz bardziej dbają nie tylko o swój wygląd, ale też kondycję i zdrowie. Dlatego jeżeli myślisz o otworzeniu własnego klubu fitness, będziesz musiał przejść przez proces projektowania siłowni. W tym artykule znajdziesz wskazówki, jak się za to zabrać.

Czy warto ćwiczyć? Czy warto ćwiczyć?

Wszelkie rodzaje aktywności fizycznej od dawien dawna mają swoich zwolenników i przeciwników. Mają one niezliczoną ilość korzyści zdrowotnych i tych dotyczących urody, które wszyscy znają. Są jednak również inne zalety, o których warto jest wspomnieć i być ich świadomym. Jeśli chcesz zapoznać się z podstawowymi informacjami  na ten temat, to koniecznie przeczytaj ten artykuł, w którym staramy się pokrótce scharakteryzować benefity wynikające z aktywności fizycznej. Po specjalistyczne zgłębienie tematu warto jednak udać się do specjalistów.

Najlepsze analizy sportowe Najlepsze analizy sportowe

Sport jest obecny w życiu większości z nas. Uprawiamy sport, czytamy o sporcie w prasie i Internecie, śledzimy sportowe wydarzenia siedząc przed telewizorem bądź na stadionie. Codziennie miliony ludzi kibicuje swoim ulubionym sportowcom i czerpie radość z ich zwycięstw. Chcemy uczestniczyć w wydarzeniach sportowych, trzymać kciuki za wygrane, obstawiać wyniki spotkań.

Siłownia pod chmurką to zdrowy styl życia Siłownia pod chmurką to zdrowy styl życia

 

Siłownia na świeżym powietrzu to nowy trend w czasach współczesnych. Jeszcze kilka dziesięcioleci temu popularne były miejsca dla ćwiczeń wytrzymałościowych, składające się z najprostszych drążków.

Glutamina w diecie sportowca Glutamina w diecie sportowca

Każdy człowiek potrzebuje takich samych składników odżywczych do życia i prawidłowego funkcjonowania. Jednak dieta, dzięki której te składniki do organizmu dostarczamy musi różnić się w zależności od tego jaki tryb życia prowadzimy i jaki zawód wykonujemy.

15 sposobów na przyśpieszenie metabolizmu 15 sposobów na przyśpieszenie metabolizmu

Dobry metabolizm to nie tylko dar. Mamy na niego wpływ. Lepszy metabolizm to brak problemy z utrzymaniem prawidłowej wagi. Poniżej przedstawiamy najważniejsze czynniki wpływające na naszą przemianę materii.

REKLAMA
ŁADOWANIE..