REKLAMA

Oprogramowanie

Szansa
Zajmujemy się oprogramowaniem wspomagającym projektowanie CAD i aplikacjami branżowymi dla profesjonalistów.
Szansa
ul. Chryzantemowa 5
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33 307 01 96, 33 488 07 20

NAV24 Sp. z o.o.
Jeden z wiodących partnerów wdrożeniowych oprogramowania biznesowego Microsoft w Polsce. Od ponad 15 lat zajmuje się dostarczaniem i integracją kompleksowego oprogramowania klasy ERP dla przedsiębiorstw. Tworzy ...
NAV24 Sp. z o.o.
ul. ul. Gen. Maczka 9
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33 821 02 46Porady związane z kategorią:
Oprogramowanie

Czym powinien się wyróżniać program ERP dla firmy produkcyjnej? Czym powinien się wyróżniać program ERP dla firmy produkcyjnej?

 Funkcjonalne oprogramowania ERP wspierają szereg procesów zachodzących w obrębie działalności, pomagając pracownikom w skutecznym osiąganiu kolejnych celów biznesowych. Szukasz aplikacji, która usprawni wydajność Twojej firmy? Przeczytaj poniższy artykuł i poznaj kluczowe zalety programu ERP dla branży produkcyjnej.

Etapy i proces tworzenia aplikacji mobilnych Etapy i proces tworzenia aplikacji mobilnych

Aplikacja mobilna to w przypadku wielu firm jeden z najważniejszych czynników wpływający na dalszy rozwój marki. Z czego składa się tworzenie aplikacji mobilnych? Jakie etapy wchodzą w skład wytwarzania gotowego oprogramowania?

Jak wybrać dobry kurs MS Office? Jak wybrać dobry kurs MS Office?

Znajomość pakietu biurowego MS Office to umiejętność, która wbrew pozorom przydaje się nie tylko w pracy biurowej. Skorzystają z niego również właściciele własnych firm z różnego sektora, nauczyciele, lekarze, osoby prowadzące biznes online, fryzjerzy i mnóstwo innych zawodów. Niemniej przydatny okazuje się do użytku prywatnego – czy to do stworzenia profesjonalnego CV, czy napisania ważnego pisma urzędowego. Ale jak wybrać kurs MS Office w taki sposób, by nie uczyć się jego obsługi przez bardzo długi czas i poznać wszystkie programy? Podpowiadamy!

Platforma do elektronicznego podpisywania dokumentów online - jakie funkcjonalności powinna zawierać? Platforma do elektronicznego podpisywania dokumentów online - jakie funkcjonalności powinna zawierać?

Elektroniczne podpisywanie dokumentów stało się rzeczywistością wielu przedsiębiorstw – szczególnie w okresie pandemii, gdy spotkania face to face przeniosły się online. Elektroniczne podpisy to nie tylko prosty sposób na złożenie parafki pod ważną umową, fakturą lub rachunkiem. To także oszczędność – średni czas od wysłania do podpisania pliku to 15 minut! Które funkcjonalności platformy do podpisywania dokumentów online są najważniejsze? Sprawdź, jakie możliwości daje Autenti.

Zestaw gamingowy dla początkującego gracza - czego nie może w nim zabraknąć? Zestaw gamingowy dla początkującego gracza - czego nie może w nim zabraknąć?

Granie w gry komputerowe staje się coraz bardziej popularną rozrywką zarezerwowaną nie tylko dla młodszych użytkowników, ale również tych starszych. Wzrastające zainteresowanie gamingiem w formie amatorskiej w dużej mierze wynika z coraz większej różnorodności tytułów pojawiających się na rynku, jak również ich bardzo dobrych parametrów. Pragnąc rozpocząć przygodę z grami należy jednak pamiętać, że zwykły komputer może nie wystarczyć. Warto zatem zaopatrzyć się w sprzęt gamignowy, który powinien zawierać kilka ważnych komponentów.

Czy istnieje w pełni uniwersalny program antywirusowy? Czy istnieje w pełni uniwersalny program antywirusowy?

Niemal każdy posiada więcej niż jedno urządzenie elektroniczne. Bez smartfona ciężko wyobrazić sobie życie, z kolei komputer czy laptop mają swoje miejsce w niejednym domu. Niektórzy z kolei preferują urządzenia od Apple, które operują na innych systemach. Czy da się je wszystkie zabezpieczyć jednym, uniwersalnym programem antywirusowym? Niestety nie jest to takie proste. Dowiedz się jakimi antywirusami najlepiej chronić swoje urządzenia w zależności od ich typu.

Dlaczego BTGaurd VPN to bezpieczeństwo? Dlaczego BTGaurd VPN to bezpieczeństwo?

W dzisiejszym świecie często nie zdajemy sobie sprawy z tego jakie zagrożenia czekają na nas w sieci. Nie mamy czasu zadbać o to, aby czuć się w niej bezpiecznie. Często też zapominamy o naszej prywatności. Korzystamy w publicznych miejscach z sieci Wi-Fi, która tak naprawdę może mieć w sobie bardzo dużo zagrożeń. Czy jest jakaś możliwość, aby zadbać o swoje bezpieczeństwo w internecie? Istnieje coś takiego jak połączenie zaszyfrowane, dzięki, któremu możemy bezpiecznie korzystać z wyszukiwarki, a także połączeń dostępnych w miejscach publicznych.

PrestaShop - nowoczesna platforma dla sklepów internetowych PrestaShop - nowoczesna platforma dla sklepów internetowych

Współczesny sklep internetowy, który nie oferuje swoim klientom licznych ułatwień w dokonywaniu zakupów, szybko zakończy swoją działalność. Obecnie nie wystarczy jedynie prosta witryna i wystawienie dostępnego asortymentu. Konsumenci oczekują znacznie więcej, a dla sprzedawców oznacza to konieczność wybrania platformy, która zapewnia ciągły rozwój. Do takich należy PrestaShop.
 

Recenzje gier, problem z uruchomieniem? Recenzje gier, problem z uruchomieniem?

Na rynku pojawia się bardzo wiele różnego rodzaju gier, jest to branża która bardzo dynamicznie się rozwija. Niestety czasem po zakupie gry na komputer PC pojawiają się problemu z jej instalacją, mimo iż komputer spełnia wszystkie wymagania sprzętowe.

Program HR - sprawdzony system kadrowo-płacowy Program HR - sprawdzony system kadrowo-płacowy

Program HR o nazwie iPersonel to spore ułatwienie w zarządzaniu własną firmą. Od tej pory właściciele małych firm oraz dużych przedsiębiorstw nie będą musieli martwić się tym, że obsługa kadrowo-płacowa na terenie ich placówki będzie w jakikolwiek sposób kuleć. Program informatyczny wyręczy zainteresowanych w realizowaniu wielu codziennych obowiązków. Tym samym właściciele firm będą mogli poświęcać więcej czasu na spotkania biznesowe, kampanie reklamowe oraz reprezentowanie interesów przedsiębiorstwa na zewnątrz.

mobiDziennik - aplikacja mobilna dla rodziców mobiDziennik - aplikacja mobilna dla rodziców

Dzienniki papierowe powoli odchodzą do lamusa. Technologia, która towarzyszy nam w codziennym życiu dotarła także do szkół. Coraz więcej placówek oświaty zastępuje klasyczny dzienniczek dziennikiem elektronicznym. Poznaj jeden z nich – mobiDziennik. Z pomocą e-dziennika będziesz zawsze na bieżąco ze szkolnymi informacjami.

Czym jest język SQL oraz jak się go skutecznie nauczyć? Czym jest język SQL oraz jak się go skutecznie nauczyć?

Język SQL (Structured Query Language) jest jednym jednym z najbardziej popularnych języków wśród programistów, a bazy danych oparte na SQL należą do najczęściej używanych. Język SQL jest standardem od ponad 40 lat. Warto więc go bliżej poznać i nauczyć się. Jak to skutecznie zrobić - oto kilka możliwości.

Zintegrowane systemy informatyczne – jak wykorzystać je w firmie? Zintegrowane systemy informatyczne – jak wykorzystać je w firmie?

Systemy ERP cieszą się coraz większą popularnością w wielu firmach z różnych branż. To nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu będziesz mógł usprawnić funkcjonowanie poszczególnych działów i zwiększyć efektywność pracy w Twojej firmie. Jeśli wciąż zastanawiasz się, czy warto inwestować w to oprogramowanie – zapoznaj się z naszym materiałem i poznaj odpowiedź na wszystkie pytania, które kłębią się w Twojej głowie.

REKLAMA
ŁADOWANIE..