REKLAMA

Neurolodzy

dr n.med. Sławomir Graff specjalista neurolog – Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Porady neurologiczne w gabinecie i na wizytach domowych dla dorosłych i dzieci powyżej 5 roku życia od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-18.00 po rejestracji on-line w ...
dr n.med. Sławomir Graff specjalista neurolog – Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Bohaterów Warszawy 9 / 1
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 607529037Porady związane z kategorią:
Neurolodzy

Precyzyjna diagnostyka: MRI w Żywcu Precyzyjna diagnostyka: MRI w Żywcu

Już drugi miesiąc mieszkańcy regionu Żywiecczyzny korzystają z nowoczesnej pracowni rezonansu magnetycznego HELIMED. Zlokalizowana przy ul. Henryka Sienkiewicza 52 w Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Żywcu, zapewnia zaawansowaną diagnostykę obrazową dla pacjentów szpitala oraz okolicznych mieszkańców, bez potrzeby transportu do innych, oddalonych od miasta placówek.

Badanie ABR - to warto wiedzieć. Badanie ABR - to warto wiedzieć.

Badanie ABR (Auditory Brainsterm Response) to inaczej rejestracja słuchowych potencjałów wywołanych pnia mózgu. Pozwala ono na wykrycie uszkodzeń słuchu, zarówno tych powstałych w uchu środkowym, ślimaku, jak i nerwie słuchowym oraz pniu mózgu. Kiedy należy wykonać takie badanie, jak można się do niego przygotować i jak wygląda jego przebieg?

Rezonans magnetyczny głowy - co to za badanie Rezonans magnetyczny głowy - co to za badanie

Rezonans magnetyczny (MR), to obecnie najlepsze i najdokładniejsze narzędzie diagnostyki obrazowej. Aparat umożliwia nie tylko zobaczenie struktur wewnętrznych organizmu, ale również pozwala na poznanie ich funkcji oraz składu chemicznego.

REKLAMA
ŁADOWANIE..