REKLAMA

Usługi porządkowe, pranie dywanów

Usługi porządkowe CLS - Sylwia Kryńska
Oferujemy szeroki zakres usług w zakresie sprzatania: utrzymanie czystości w biurach, firmach, domwach, mycie okien witryn, czyszczenie dywanów, tapicerek w samochodach,sprzatanie po remontach i wiele innych. ...
Usługi porządkowe CLS - Sylwia Kryńska
43-300 Bielkso-Biała
tel.: 509-573-234

Pralnia dywanów Delfinek
Od 2007 roku oferujemy Państwu najwyższy standard prania dywanów.
Pralnia dywanów Delfinek
ul. Wesoła 6
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 791-296-393Porady związane z kategorią:
Usługi porządkowe, pranie dywanów

Ekologiczne preparaty czyszczące Ekologiczne preparaty czyszczące

Zawodowo zajmujesz się utrzymaniem czystości w obiektach komercyjnych lub prowadzisz jedną z takich firm lub wynajmujesz nieruchomość na ten cel? Jeżeli tak, na pewno wiesz jak ważna jest higiena i czystość. To ona jest wizytówką miejsca i jedną z rzeczy, która może przyciągać lub odstraszać klientów. W dzisiejszych czasach nie można narzekać na brak profesjonalnej chemii czyszczącej. Bez trudu kupimy ją w detalicznych sklepach stacjonarnych, przez internet oraz w specjalistycznych hurtowniach. Problem pojawia się wtedy, kiedy musimy wybrać odpowiedni produkt spośród kilkunastu lub kilkudziesięciu. Czym się kierować?

Najlepsze maszyny do mycia podłóg. Efektywne czyszczenie! Najlepsze maszyny do mycia podłóg. Efektywne czyszczenie!

Czyszczenie podłogi czy posadzki na dużych powierzchniach nie należy do procesów najłatwiejszych. Proces ten wymaga połączenia wysokiej skuteczności usuwania zabrudzeń, jak również zadbania o bezpieczeństwo podłogi, nie niszczenia nawierzchni. Z tego powodu, maszyny czyszczące do podłóg zjednują sobie coraz większą popularność. Firma oferuje różnego rodzaju urządzenia, które dopasowane są do rozmaitych warunków.

I Ty możesz wygrać walkę z kurzem! I Ty możesz wygrać walkę z kurzem!

Kurz jest to bardzo podstępny wróg, ponieważ pojawia się we wszelkich szczelinach naszego domu. Nie ma sprawdzonego sposobu na wygranie takiej wojny, jednak podczas poszczególnych bitew możemy zatryumfować. Jak? Wystarczy regularnie usuwać kurz z powietrza i innych powierzchni w naszym domu. W ten sposób znacznie ograniczymy pojawianie się tego niechcianego gościa.

Profesjonalne czyszczenie = profesjonalna firma Profesjonalne czyszczenie = profesjonalna firma

 

Jeżeli masz w domu zabrudzoną kanapę, dywan czy wykładzinę, możesz spróbować poradzić sobie z problemem sam, jednak przy użyciu dostępnych na rynku środków, nie posiadając odpowiedniego sprzętu i doświadczenie trzeba się liczyć z tym, że efekt może nie być tak spektakularny jak ten, których chcielibyśmy uzyskać. Jeżeli naszym celem jest prawdziwa czystość — warto zdecydować się na profesjonalne firmy, które oferują tego typu usługi.

Firma sprzątająca, czy własna sprzątaczka? Firma sprzątająca, czy własna sprzątaczka?

Nowocześnie prowadzone firmy coraz częściej wynajmują do prac sprzątających firmy zewnętrzne, trudniące się oraz specjalizujące w tego typu zadaniach i pracach. Dzieje się to przy likwidowaniu stanowisk pracy sprzątaczek, które przestają być zatrudniane na etat. Jakie są tego przyczyny oraz czy jest to opłacalne? Spróbujemy odpowiedzieć na wasze pytania.

Firma sprzątająca czy działanie na własną rękę? Firma sprzątająca czy działanie na własną rękę?

Być może nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale aranżacja przestrzeni biurowej ma kluczowy wpływ na efektywność pracy. Ponieważ w biurze spędzamy większość swojego czasu, przestrzeń powinna być czysta, a wystrój estetyczny i funkcjonalny.

Postaw na profesjonalistów - zalety firm sprzątających Postaw na profesjonalistów - zalety firm sprzątających

W dzisiejszych czasach jesteśmy bardzo zapracowani. Z tego powodu nie mamy zbyt wiele wolnego czasu. Jeżeli wracamy późno z pracy, marzymy tylko i wyłącznie o odpoczynku. Jednak bardzo ciężko jest się zrelaksować w nieposprzątanym mieszkaniu. Czy istnieje jakieś rozwiązanie w tej sytuacji?

Segregacja śmieci - mały krok, wielka zmiana. Segregacja śmieci - mały krok, wielka zmiana.

 

Ze śmieciami mamy do czynienia każdego dnia, mimo to nie poświęcamy im wiele uwagi. A szkoda... Zwracając uwagę na to, gdzie je wyrzucamy i co zrobić, by było ich mniej w obiegu, przyczynilibyśmy się w dużym stopniu do ochrony naszego środowiska.

Zadbaj o czystość w domu i w firmie Zadbaj o czystość w domu i w firmie

 

Dziś profesjonalne firmy oferują nam całe zestawy sprzętów, które mają nam ułatwić sprzątanie - zarówno w domu jak i w pracy.

Papier czy bawełna. Jakie są zalety używania czyściw papierowych? Papier czy bawełna. Jakie są zalety używania czyściw papierowych?

Względy ekonomiczne często decydują o wyborze rodzaju czyściw. Przedsiębiorcy stoją przed decyzją związaną z wyborem papieru lub bawełny, z jakich wykonane są współczesne materiały przeznaczone do czyszczenia powierzchni. Czego użyć aby zminimalizować koszta, a przede wszystkim jakiego dokonać wyboru aby zagwarantować odpowiednio wysoki poziom świadczonych usług i wymaganą bezwzględną czystość?

Urządzenia czyszczące – specjaliści od czystej podłogi Urządzenia czyszczące – specjaliści od czystej podłogi

 

Usuwanie zabrudzeń z średnich i dużych powierzchni wymaga profesjonalnego sprzętu, który zapewni szybkie i efektywne sprzątanie. Aby kompleksowo i dokładnie wyczyścić podłogi w halach produkcyjnych, biurach, magazynach, szkołach czy hipermarketach należy stosować wysokiej klasy urządzenia czyszczące. Jakie to urządzenia? Czy się różnią? Gdzie można je kupić?

REKLAMA
ŁADOWANIE..