REKLAMA

Deweloperzy

Modulatio Sp. z o.o.
Tworzymy funkcjonalne przestrzenie z zachowaniem najwyższych standardów deweloperskich, przy wykorzystaniu sprawdzonych materiałów oraz pracy doświadczonych specjalistów. Każdy prowadzony przez nas projekt ma gwarantować przyszłym mieszkańcom satysfakcję ...
Modulatio Sp. z o.o.
ul. Romualda Traugutta 10/14
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 784 53 52 52

GRUPA INBUD
  GRUPA INBUD BIELSKO działa w branży budowlanej od 1980 roku. Początkowo firma specjalizowała się w wykonawstwie robót budowlanych, zarówno z zakresu budownictwa przemysłowego jak i mieszkaniowego ...
GRUPA INBUD
ul. Piekarska 57
43-300 Bielsko-Biała
tel.: (033) 814 82 17

Bud-Max Development
Specjalizujemy się w przygotowaniu i sprzedaży budynków mieszkalnych – zarówno apartamentowców i budynków wielomieszkaniowych, jak i domów jednorodzinnych. Mamy także doświadczenie w przygotowaniu obiektów biurowo-usługowych. Każda ...
Bud-Max Development
ul. Krakowska 60
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 888 15 15 15
IMOBI
Brzozowe Zacisze to nowe mieszkania z garażami.Bielsko-Biała ,Straconka ul. Skromna 7a.
IMOBI
ul. Grażyny 15
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się
MURAPOL
"Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kompleksowej realizacji osiedli w zabudowie jedno i wielorodzinnej. Realizujemy również inwestycje komercyjne.
MURAPOL
ul. Partyzantów 49
43-300 Bielsko - Biała
Skontaktuj się


Porady związane z kategorią:
Deweloperzy

Apartamenty przy Parku Szczytnickim we Wrocławiu Apartamenty przy Parku Szczytnickim we Wrocławiu

Apartamenty przy Parku Szczytnickim we Wrocławiu to doskonałe miejsce do życia dla rodzin z dziećmi oraz dla wszystkich osób, które chcą zamieszkać w atrakcyjnej lokalizacji i w otoczeniu zielni. Nowoczesna architektura mieszkalna, przemyślane rozkłady mieszkań i rozwiązania opracowane z myślą o wygodzie mieszkańców – sprawdź ofertę i znajdź mieszkanie na miarę swoich potrzeb!

Salon z kominkiem – o czym należy pamiętać? Salon z kominkiem – o czym należy pamiętać?

Marzy Ci się salon jak z okładki? Współczesne inspiracje salonu prześcigają się w pomysłach na aranżację tego pomieszczenia w taki sposób, by zapewnić maksymalny komfort użytkowania i wysokie walory estetyczne. A czy istnieje coś bardziej efektownego niż domowy kominek, który ogrzewa nas w chłodne wieczory i stwarza przytulną, romantyczną atmosferę? Gotowy na wstawienie do salonu kominka?

Nowe mieszkania w stolicy Polski Nowe mieszkania w stolicy Polski

Nowe mieszkania w Warszawie rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Duży popyt starają się zaspokoić deweloperzy, którzy regularnie planują i realizują nowe inwestycje mieszkaniowe w stolicy. Są zlokalizowane w praktycznie każdej części miasta i kuszą różnymi nowoczesnymi rozwiązaniami. Jak zatem wybrać najlepszą ofertę? Na co zwrócić uwagę kupując mieszkanie z rynku pierwotnego? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdują się w niniejszym artykule.

Apartamenty Bielsko-Biała W Dolinie Luizy – inwestycja inna niż wszystkie Apartamenty Bielsko-Biała W Dolinie Luizy – inwestycja inna niż wszystkie

Ogromną zaletą każdej inwestycji jest patrzenie w przyszłość – tworzone projekty domów nie mogą ograniczać się do TU i TERAZ, lecz wyprzedzać aktualne trendy oraz wspierając takie wartości jak: przyjazność środowisku, a także rodzinnym finansom. Te wyznaczniki były podstawą do stworzenia innowacyjnych apartamentów W Dolinie Luizy, które powstają w Bielsku-Białej.

Sprzedaż mieszkań w Markach – czy warto zamieszkać pod stolicą? Sprzedaż mieszkań w Markach – czy warto zamieszkać pod stolicą?

W Markach pod Warszawą powstają nowe mieszkania, osadzone w spokojnej i bezpiecznej okolicy z dostępem do infrastruktury. Deweloper planuje stworzyć aż 400 lokali o zróżnicowanym metrażu, by zaproponować wygodną i odpowiadającą wymaganiom opcję dla każdego klienta. Jakie są zalety lokalizacji nieruchomości?

Najważniejsze informacje na temat programu: Mieszkanie dla Młodych Najważniejsze informacje na temat programu: Mieszkanie dla Młodych

Program Mieszkanie dla Młodych, przygotowany z myślą o wszystkich osobach które mają w planach zakup pierwszej nieruchomości, realizowany jest od roku 2014. Jego zasadniczym celem jest pomoc państwa dla wszystkich tych którzy nie byliby samodzielnie sprostać zakupowi nowemu lokum albo po prostu bez odpowiedniego wsparcia nie odważyli by się na zobowiązania kredytowe. Oczywiście mamy tutaj do czynienia z licznymi zasadami, obostrzeniami w ramach realizacji tego programu. Nie każdy może liczyć na otrzymanie pomocy w jego ramach. Jakie są najważniejsze założenia programu Mieszkanie dla Młodych?

Są środki w programie „Mieszkanie dla Młodych”! Są środki w programie „Mieszkanie dla Młodych”!

Rządowy program „Mieszkanie dla Młodych” cieszy się ogromną popularnością. Środki na wypłaty skończyły się już w pierwszym kwartale 2016 roku, a wszystko wskazuje na to, że te przeznaczone na rok 2017 również znikną błyskawicznie.

Mieszkania z dopłatą na Śląsku Mieszkania z dopłatą na Śląsku

Program Mieszkanie Dla Młodych to okazja dla tych, którzy nigdy nie byli właścicielami nieruchomości, by wreszcie kupić coś na własność. Mieszkania w tym programie można kupić też na Śląsku.

REKLAMA
ŁADOWANIE..