REKLAMA

Dentyści i protetycy

Centrum Protetyki
Coraz częściej musisz pogłaśniać telewizor albo prosić o powtórzenie tego, co ktoś do Ciebie powiedział? To mogą być pierwsze objawy utraty słuchu, których nie wolno lekceważyć. ...
Centrum Protetyki
ul. ul. Komorowicka 23
43-300 Bielsko-Biała
tel.: +48 536 000 320

KILNIKA STOMATOLOGII SYPIEŃ
W naszej klinice świadczymy w szerokim zakresie usługi diagnostyczno - terapeutycznych z różnych dziedzin stomatologii.
KILNIKA STOMATOLOGII SYPIEŃ
ul. Piastowska 67a
43-300 Bielsko-Biała
tel.: (033) 8227133

Prywatna Klinika Stomatologii Kosmetycznej, Implantologii i Periodontologii dr Hubert Kubica
Wybierając lekarza stomatologa pamiętać należy, że sukces leczenia jak i  osiągnięcie oczekiwanego efektu estetycznego to:     doświadczenie lekarza,  współpracujący pacjent,  wiedza i  precyzyjna diagnostyka oraz   ...
Prywatna Klinika Stomatologii Kosmetycznej, Implantologii i Periodontologii dr Hubert Kubica
ul. Wyzwolenia 37a
43-300 Bielsko-Biała
tel.: (33) 810 04 03

Lek. stom. Beata Jarczewska - Głośnicka
/ Stomatologia zachowawcza / Stomatologia kosmetyczna / Stomatologia dziecięca / Ortodoncja / Edodoncja /  Protetyka /
Lek. stom. Beata Jarczewska - Głośnicka
ul. Piastowska 15/2
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 509 425 145Porady związane z kategorią:
Dentyści i protetycy

Korygowanie zgryzu krzyżowego za pomocą aparatu ortodontycznego: Skuteczne metody poprawy ustawienia zębów Korygowanie zgryzu krzyżowego za pomocą aparatu ortodontycznego: Skuteczne metody poprawy ustawienia zębów

Zgryz krzyżowy jest jednym z wielu problemów stomatologicznych związanych z nieprawidłowym ustawieniem zębów. Może powodować nie tylko kłopoty estetyczne, ale także problemy z żuciem, mową i ogólnym zdrowiem jamy ustnej. Na szczęście aparat ortodontyczny jest skutecznym rozwiązaniem, które może pomóc w poprawie wad zgryzu, w tym przypadku zgryzu krzyżowego.

Dental City – Twój dentysta w Bielsku-Białej Dental City – Twój dentysta w Bielsku-Białej

Poszukiwania dobrego dentysty w Bielsku-Białej warto zacząć od Dental City. Mimo 20 lat obecności na bielskim rynku, klinika przy Mostowej 5 to wciąż jedna z najnowocześniejszych placówek stomatologicznych w regionie. Swój sukces zawdzięcza nie tylko systematycznej modernizacji i inwestowaniu w nowe technologie, ale przede wszystkim kadrze wybitnych specjalistów. Tym samym Dental City udowadnia, że wieloletnia tradycja i doświadczenie doskonale korespondują z nowoczesnością.

Implanty zębowe a podróżowanie Implanty zębowe a podróżowanie

Implanty zębowe są dziś coraz bardziej dostępną metodą leczenia braków w uzębieniu. Z każdym miesiącem przybywa w naszym kraju gabinetów stomatologicznych, które mają w swojej ofercie zabiegi wszczepiania implantów zębowych. Coraz więcej specjalistów potrafi robić to naprawdę dobrze. Mimo tego, że dziś implanty są już powszechne wciąż jeszcze w obiegowej opinii funkcjonuje jednak wiele obaw. Jedną z nich jest strach przed lataniem samolotem? Czy posiadający implanty muszą zrezygnować z dalekich podróży? Ile jest prawdy w tym co mówią ludzie?

Aparaty ortodontyczne estetyczne. Czy warto? Ile kosztują? Aparaty ortodontyczne estetyczne. Czy warto? Ile kosztują?

Stały aparat metalowy jest skuteczny w leczeniu nawet bardzo skomplikowanych wad zgryzu i ustawienia zębów, jednak dla wielu osób nie jest on zbyt atrakcyjny pod kątem swojego wyglądu. Właśnie dlatego warto rozważyć wtedy skorzystanie z aparatów określanych jako estetyczne. Co warto o nich wiedzieć?

Ile kosztuje wizyta u dentysty? Ile kosztuje wizyta u dentysty?

Jeszcze kilka lat temu do prywatnego gabinetu stomatologicznego chodziło się głównie po usługi, które nie były refundowane przez NFZ. Dzisiaj – głównie ze względu na czas oczekiwania, jak i jakość usług – chętniej wybieramy prywatne kliniki dentystyczne. Ile kosztuje wizyta u stomatologa? Dlaczego lepiej nie oszczędzać na dentyście?

Licówki porcelanowe czy kompozytowe Licówki porcelanowe czy kompozytowe

Postanowiłeś założyć licówki, ale nie wiesz, które wybrać: kompozytowe czy porcelanowe? Nic dziwnego, bo choć na pierwszy rzut oka wyglądają niemal identycznie, to nie są takie same. Wyjaśniamy, czym się od siebie różnią i jakie są kryteria ich doboru.

10 kroków do czystych zębów 10 kroków do czystych zębów

Eksploatacja szczoteczki sonicznej jest intuicyjna. Mycie nią zębów jest komfortowe i nie niesie za sobą większych trudności. Warto jednak pamiętać o kilku prostych zasadach, których przyswojenie sprawi, że szczoteczka soniczna nigdy cię nie zaskoczy. Jak łatwo umyć nią zęby w 10 krokach?

Warto regularnie odwiedzać dentystę Warto regularnie odwiedzać dentystę

Wykonywane co jakiś czas badania uzębienia Polaków wskazują, że stan ich zębów jest katastrofalny. Wynika to nie tylko ze złej higieny czy nawet jej braku, ale także z niechęci do chodzenia do dentysty. Wiele osób tłumaczy się, że usługi dentystyczne są bardzo drogie i nie stać ich na regularne wizyty.

Jakie korony protetyczne wybrać? Stomatolog radzi Jakie korony protetyczne wybrać? Stomatolog radzi

Wykonanie koron protetycznych to jeden z najpopularniejszych sposobów na odbudowę mocno zniszczonych zębów. Prawidłowe jej wykonanie oraz odpowiednia higiena jamy ustnej jest w stanie zapewnić trwałość takiej rekonstrukcji na wiele lat. Korony protetyczne z porcelany świetnie imitują wygląd naturalnych zębów.

Własny gabinet dentystyczny Własny gabinet dentystyczny

Do podjęcia decyzji o założeniu własnego gabinetu dentystycznego potrzeba nie tylko sporo odwagi, ale także pomysłu i wiedzy. Ponieważ jego otworzenie pociąga za sobą znaczne zobowiązania finansowe, należy dobrze przemyśleć taką decyzję.

REKLAMA
ŁADOWANIE..