REKLAMA

Zarządzanie nieruchomościami, najem

(brak wpisów)


Porady związane z kategorią:
Zarządzanie nieruchomościami, najem

Od czego powinno się rozpocząć inwestowanie w nieruchomości? Od czego powinno się rozpocząć inwestowanie w nieruchomości?

Zdecydowana większość Polaków jest zdania, że inwestowanie w nieruchomości należy nie tylko do najbardziej bezpiecznych, ale również dochodowych możliwości inwestowania. Oczywiście jest w tym bardzo dużo prawdy, gdyż rynek nieruchomości jest znacznie bardziej stabilny w porównaniu do kapitałowego. Ponadto jeżeli mieszkanie zostanie rozsądnie zakupione, będzie przynosiło właścicielowi regularne przychody. Nie wszyscy jednak mają świadomość czym dokładnie powinno się sugerować przed zakupem mieszkania czy rozpoczęciem przygody z inwestowaniem w nieruchomości. 

Ile kosztuje wycena nieruchomości i jak wybrać rzeczoznawcę? Ile kosztuje wycena nieruchomości i jak wybrać rzeczoznawcę?

Potrzebę oszacowania wartości majątku mogą mieć zarówno osoby prywatne jak i firmy. Przedmiotem wyceny może być: nieruchomość lokalowa (własność prywatna, spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, prawo lokatorskie), nieruchomość gruntowa niezabudowana lub ze znajdującym się na niej budynkiem (lub budynkami), obiekty związane z biznesem - lokale biurowe, użytkowe, usługowe, a także hale magazynowe, zakłady produkcyjne, hotele, stacje benzynowe, budynki użyteczności publicznej.

Dom czy mieszkanie – co się bardziej opłaca? Dom czy mieszkanie – co się bardziej opłaca?

Chyba w życiu każdego z nas przychodzi taki moment, kiedy decydujemy o tym, iż chcemy w końcu mieszkać w swoich własnych czterech ścianach. Oczywiście decyzja to jednak dopiero początek, gdyż do rozwikłania mamy kilka bardzo ważnych kwestii. Dla wielu z nas, a zwłaszcza dla osób posiadających rodziny, kwestią kluczową jest wybór pomiędzy mieszkaniem w bloku a domem jednorodzinnym. Każda z tych opcji ma swoje wady i zalety, dlatego musimy dobrze przemyśleć to, co będzie dla nas lepszym rozwiązaniem.

Mieszkanie dla Młodych w Bielsku-Białej Mieszkanie dla Młodych w Bielsku-Białej

Jak poszukiwać mieszkania w Bielsku-Białej?

REKLAMA
ŁADOWANIE..