REKLAMA

Doskonalenie zawodowe, szkolenia

PNBU "BT" Teresa Buzińska
W wieloprofilowej działalności szkoleniowej proponujemy kompleksową ofertę wszystkim dążącym do rozwoju zawodowego i osobistego. Oferowane tematy są efektem doświadczeń jakie zdobywamy z pokorą od 1994 roku. ...
Oferta wyróżniona
rel="nofollow"PNBU "BT" Teresa Buzińska
ul. Inwalidów 2c
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33 812-91-00
fax: 33 812-91-22

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Stanisława Szumca w Bielsku-Białej
Od 1 września 2019 roku następiła zmiana nazwy szkoły na Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Stanisława Szumca w Bielsku-Białej. Organem prowadzącym szkołę jest Ministerstwo Rolnictwa i ...
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Stanisława Szumca w Bielsku-Białej
ul. Akademii Umiejętności 1
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33 8141449

PNBU "BT" Teresa Buzińska
W wieloprofilowej działalności szkoleniowej proponujemy kompleksową ofertę wszystkim dążącym do rozwoju zawodowego i osobistego. Oferowane tematy są efektem doświadczeń jakie zdobywamy z pokorą od 1994 roku. ...
PNBU "BT" Teresa Buzińska
ul. Inwalidów 2c
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33 812-91-00
fax: 33 812-91-22

Zakład Doskonalenia Zawodowego
Zapraszamy do zapoznania się z informacją o kształceniu w systemie kursowym
Zakład Doskonalenia Zawodowego
ul. Dworkowa 5
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 33 812 53 52, 697 818 584

Szkolenia Bielsko
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń. Pracujemy na terenie miasta Bielska-Białej, okolic, województwa śląskiego, Małoplski, a także na terenie Polski i Europy. Szkolimy firmy, organizacje i ...
Szkolenia Bielsko
ul. Gałczyńskiego 6
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 504722055
fax: 33 496 35 55Porady związane z kategorią:
Doskonalenie zawodowe, szkolenia

Pszczelarstwo – czy to niebezpieczne hobby? Sprawdź sam! Pszczelarstwo – czy to niebezpieczne hobby? Sprawdź sam!

Od wielu lat interesujesz się pszczelarstwem i zastanawiasz się nad założeniem własnej pasieki? Zanim podejmiesz pewne kroki w tym kierunku, koniecznie zaopatrz się 
w niezbędne narzędzia i akcesoria, które zabezpieczą Cię przed ewentualnymi użądleniami przez pszczoły. Z poniższego artykułu dowiesz się, jak poprowadzić swoją pierwszą pasiekę i nie narazić swojego zdrowia.

Co trzeba wiedzieć o kursie na wózki widłowe? Co trzeba wiedzieć o kursie na wózki widłowe?

Kurs na wózki widłowe jest obecnie najczęściej wybieranym kursem UDT. Uprawnienia na obsługę wózków widłowych stają się niezwykle często poszukiwane przez potencjalnych pracodawców. Stosowne umiejętności wykorzystuje się niejednokrotnie we wszelkiego rodzaju halach produkcyjnych czy magazynach. Oczywiście dzięki uprawnieniom na wózki widłowe mamy szanse na wyższe zarobki w porównaniu do pracownika, który ich po prostu nie posiada.

Gdzie znaleźć dobre kursy online? Gdzie znaleźć dobre kursy online?

Szukasz kursu, który wprowadzi cię w podstawy UX, jesteś UX Designerem, pragnącym podnieść swoje kompetencje w zawodzie, a może managerem zainteresowanym konkretnym zagadnieniem z zakresu projektowania? Niezależnie od stopnia doświadczenia, internetowy kurs UX jest dobrym sposobem na pogłębienie wiedzy. Jak w gąszczu ofert wybrać ten najlepszy, dzięki któremu zdobędziesz pożądane kompetencje?

Doradca ADR - jak otrzymać uprawnienia? Doradca ADR - jak otrzymać uprawnienia?

W ostatnich latach kursy na doradcę ADR cieszą się bardzo dużą popularnością. Są bowiem niezbędne, jeśli chcemy zdobyć uprawnienia do wykonywania tego zawodu. Czy warto jednak szkolić się w tym kierunku? Sprawdźmy, na czym polega praca doradcy ADR oraz ile można zarobić na takim stanowisku. 
 

Uprawnienia budowlane - co trzeba o nich wiedzieć? Uprawnienia budowlane - co trzeba o nich wiedzieć?

Uprawnienia budowlane umożliwiają późniejsze samodzielne wykonywanie funkcji technicznych w budownictwie. Niezbędny do uzyskania takich kompetencji jest kurs na uprawnienia budowlane, a następnie zdany egzamin, na podstawie którego wydawana jest decyzja. Odpowiedzialny za nadanie uprawnień jest z kolei właściwy organ samorządu. 

Zawód architekt: gdzie się uczyć i dlaczego Zawód architekt: gdzie się uczyć i dlaczego

Jak zostać architektem, ile zarabiają profesjonaliści, w których warsztatach podpowiedzą Ci, jak się uczyć do zdawania egzaminów wstępnych z architektury

Kto może zapisać się na kurs spawacza? Podstawowe wymogi Kto może zapisać się na kurs spawacza? Podstawowe wymogi

Uprawnienia do pracy na stanowisku spawacza to dobry zarobek, a także brak problemów ze znalezieniem zatrudnienia. Spawaczy szuka dzisiaj wiele firm. Jak można rozpocząć pracę na tym stanowisku? Konieczny jest odpowiedni kurs.

Opiekun medyczny i technik masażysta – zawody medyczne z potencjałem Opiekun medyczny i technik masażysta – zawody medyczne z potencjałem

Zawody medyczne od kilku lat niezmiennie cieszą się ogromnym powodzeniem. Ma to przede wszystkim związek ze starzeniem się europejskich społeczeństw. Przybywa osób starszych i niesamodzielnych potrzebujących stałej pomocy. Od kogo mogą ją otrzymać? Od opiekunów medycznych, którzy są w stanie profesjonalnie zająć się starszymi osobami i zapewnić im należytą opiekę. Równie duże szanse na zatrudnienie mają absolwenci innego kierunku medycznego – technik masażysta, którzy mogą wykonywać masaże nie tylko medyczne, ale też sportowe, kosmetyczne i profilaktyczne. Na czym polega praca opiekuna medycznego i technika masażysty? Co zrobić, żeby zdobyć zawód medyczny? Gdzie szukać pracy? Odpowiedzi na te pytania, znajdziecie w naszym artykule.

Jak zwiększyć sprzedaż w swojej firmie? Jak zwiększyć sprzedaż w swojej firmie?

Każdemu przedsiębiorcy zależy na rozwoju swojej firmy. Jego nieodłącznym elementem jest również zwiększanie sprzedaży. Jednak doskonale wiemy o tym, że o wiele łatwiej jest zwiększyć sprzedaż w teorii niż w praktyce, dlatego zagadnienie to jest gorącym tematem dyskusji branżowych, a rozwiązania w jego zakresie bardzo pożądane. W artykule przedstawimy Wam kilka najlepszych sposobów na zwiększenie sprzedaży.

Na chwilę lub na dłużej. Mieszkaj i pracuj wygodnie w Niemczech. Na chwilę lub na dłużej. Mieszkaj i pracuj wygodnie w Niemczech.

Coraz więcej mieszkańców Podbeskidzia wyjeżdża do Niemiec. Powody są różne – delegacje służbowe, wycieczki turystyczne, prace sezonowe lub profesjonalne kontrakty. Wszystkie te przypadki łączy jedna potrzeba – wysokiej jakości bazy noclegowej i wypadowej w rozsądnej cenie.

Praca w policji - wymagania, wady i zalety Praca w policji - wymagania, wady i zalety

Coraz więcej osób, głównie młodych mężczyzn, obiera sobie za cel zdobycie posady policjanta i sprawdzenia się w zawodzie stróża prawa. Jakie wymagania należy spełnić, by móc ubiegać się o taką posadę? Czy praca ta słusznie bywa dla niejednego szczytem marzeń? Jakie są jej zalety? Czy ma jakieś wady? Sprawdź poniżej!

Szkolenia dla początkujących pracodawców Szkolenia dla początkujących pracodawców

Wiele osób marzy o założeniu własnej firmy - to dobra droga do osiągnięcia niezależności, ale jednocześnie bardzo trudna. Stworzenie sprawnie funkcjonującego przedsiębiorstwa wymaga konkretnej wiedzy o oferowanych produktach/usługach, ale także z zakresu prawa pracy, finansów i zarządzania zasobami ludzkimi. Warto więc pomyśleć o szkoleniu, które ułatwi nam start w biznesie.

Szukasz pracy czy chcesz pracować? Szukasz pracy czy chcesz pracować?

Z uwagi na panujące bezrobocie wiele osób nie może poszukać odpowiedniego etatu dla siebie. Bardzo często propozycje się im zdarzają, jednakże nie podejmują się ich ze względu na niskie pensje, złe warunki pracy, dalekie i nieopłacające dojazdy, brak możliwości dojazdu, konieczność przeprowadzki, delegacje itp. Oczywiście każdy ma prawo do takiego wyboru w momencie, kiedy uważa, że podjęcie danej pracy zupełnie mu się nie opłaca lub zdezorganizuje jego życie.

Szkolenia w odpowiednim klimacie Szkolenia w odpowiednim klimacie

 

Dla nikogo nie jest tajemnicą, że odpowiednia sceneria i infrastruktura, podczas firmowych wyjazdów integracyjnych, szkoleń, spotkań biznesowych oraz konferencji odgrywa dużą rolę. Nie tylko stanowi o prestiżu firmy, ale także sprawia, że pracownicy bardziej identyfikują się z firmą. Natomiast kontrahenci firmowi wysoko oceniają profesjonalnie zorganizowane spotkania biznesowe.

Jak zostać liderem zespołu? Jak zostać liderem zespołu?

 

Lider zespołu jest potrzebny w każdej grupie, obojętnie czy jest to dom, szkoła czy praca. Jednak to właśnie w tej ostatniej najczęściej spotykamy się z tym pojęciem przywództwa.

Korzyści płynące ze szkoleń Korzyści płynące ze szkoleń

O szkoleniach firmowych krąży wiele mitów. Z jednej strony uważa się, że jest to tylko sposób na "integrację" i odpoczynek. Z drugiej wiele firm ponosi ogromne koszty licząc na rozwój swoich pracowników. Są szkolenia bardzo techniczne i specjalistyczne, a po drugiej stronie mamy ofertę szkoleń miękkich. Czy warto szkolić? Czy szkolenia wpływają na prestiż firmy? Czy dla pracownika szkolenie to zawsze nagroda?

REKLAMA
ŁADOWANIE..