REKLAMA

Oddłużenia i upadłości

Upadłość Konsumencka - Kancelaria AR, Grupa Upadłości Ekspert
Uwolnij się od długów, windykatorów, komorników i wielu związanych z tym problemów! Kompleksowa obsługa od A do Z, już od 1900 zł.
Upadłość Konsumencka - Kancelaria AR, Grupa Upadłości Ekspert
ul. Nadbrzeżna 2
43-300 Bielsko - Biała
tel.: 513 513 613, 534 123 123Porady związane z kategorią:
Oddłużenia i upadłości

Jak poradzić sobie z nieuczciwymi kontrahentami? Bądź przygotowany na wszystko! Jak poradzić sobie z nieuczciwymi kontrahentami? Bądź przygotowany na wszystko!

Rosnąca ilość nieopłaconych faktur za wykonane zlecenia stale rośnie. Nierzetelni partnerzy powoli stają się chorobą aktualnych czasów, z którą możesz sobie poradzić jako przedsiębiorca. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy poradnik mówiący o tym, w jaki sposób skutecznie odzyskiwać zaległe płatności. Tak naprawdę nie musisz poświęcać masy czasu, aby należne Ci pieniądze znalazły się na Twoim koncie bankowym. Krok po kroku wyjaśniamy tajniki efektywnej windykacji. Zarówno tej polubownej osobistej, jak i tej wykonywanej przez doświadczonych prawników. Sprawdź!

Kiedy warto upublicznić dane dłużnika? Kiedy warto upublicznić dane dłużnika?

Czy masz dłużnika, który pomimo wielokrotnych negocjacji nie reguluje swojego zobowiązania wobec Ciebie? Dzwonisz, ale nie odpowiada na Twoje telefony? Jednym z rozwiązań, które możesz wykorzystać podczas odzyskiwania pieniędzy polega na upublicznianiu danych dłużnika. Jak przebiega upublicznienie danych dłużnika? Dowiesz się tego z artykułu poniżej. 

Wyjaśniamy kwestie prawne, czyli sprawdź, czym jest antywindykacja Wyjaśniamy kwestie prawne, czyli sprawdź, czym jest antywindykacja

W zatrważającym tempie wzrasta liczba osób zadłużonych. W związku z tym zwiększa się również liczba prowadzonych postępowań windykacyjnych. Wierzyciele za wszelką cenę próbują odzyskać swoje pieniądze i odbudować sytuację finansową firmy. Czy to oznacza, że w tego typu sprawach dłużnik jest na przegranej pozycji i traci cały swój dobytek? Nie! Analizując obowiązujące przepisy prawne, można spotkać się z określeniem antywindykacji. Co kryje się pod tym pojęciem? Odpowiedź znajdziesz poniżej. Zapraszamy do czytania!

REKLAMA
ŁADOWANIE..