REKLAMA

Produkcja

Befaszczot
Befaszczot jest najstarszym i największym w Polsce producentem narzędzi malarskich i budowlanych, szczotek gospodarczych i kosmetycznych, a od niedawna galanterii hotelowej.
Befaszczot
ul. Padarewskiego 7
43-300 Bielsko-Biała
tel.: (033) 816 96 02

Bezalin
ul. Piastowska 43
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się


Porady związane z kategorią:
Produkcja

Transfer linii produkcyjnych - na czym polega Transfer linii produkcyjnych - na czym polega

Gospodarka rozwija się cały czas bardzo prężnie. Rośnie tym samym zainteresowanie ze strony technologicznej. Dzisiaj transfer linii produkcyjnych jest bardzo istotnym elementem budowania tzw. przewagi konkurencyjnej na rynku.

Czego nie kupimy od 2021 r.? Koniec ery plastiku Czego nie kupimy od 2021 r.? Koniec ery plastiku

Zanieczyszczenie środowiska naturalnego tworzywami sztucznymi to problem cywilizacyjny o wymiarze globalnym. Do jego rozwiązania potrzebne jest kolektywne działanie wspólnoty międzynarodowej. Z pionierską inicjatywą wychodzi Unia Europejska, która wprowadza w życie dyrektywę o zakazie sprzedaży plastikowych jednorazówek. Jakich produktów od stycznia 2021 nie znajdziemy w sklepach? Które artykuły stanowią największe zagrożenie dla ekosystemu?
 

Porównywanie przecinarek taśmowych i tarczowych Porównywanie przecinarek taśmowych i tarczowych

Zadajesz sobie pytanie, co będzie w Twojej sytuacji lepsze — przecinarki taśmowe, czy przecinarki tarczowe? Celem tego tekstu jest rozwianie wszelkich pojawiających się wątpliwości. W związku z tym nie pozostaje nic innego, jak przybliżyć wiedzę na temat wspomnianych przecinarek. Konkretnie, porównaniem zostaną objęte przecinarki wchodzące w skład oferty firmy Bomar Poland.

Cechy wyrobów z odlewów piaskowych Cechy wyrobów z odlewów piaskowych

Odlewnictwo jako technologia wytarzania przedmiotów, zwłaszcza ze stopów metali dzieli się na kilka różnych metod. Jedną z najczęściej stosowanych jest metoda piaskowa. Na czym polega i jakie cechy posiadają tak przygotowane wyroby?

Zasady działania, zastosowanie i rodzaje tokarek do metalu Zasady działania, zastosowanie i rodzaje tokarek do metalu

Tokarka do metalu to specjalnie zaprojektowana obrabiarka, wykorzystująca zarówno konwencjonalne, jak i nowoczesne metody do obróbki oraz produkcji różnego rodzaju wyrobów metalowych. Urządzenia tego typu posiadają bardzo szeroki zakres zastosowań, m.in. w tworzeniu narzędzi oraz budowie maszyn. Dotyczy to zarówno wykonywania elementów pojedynczych, jak i całych serii o idealnej powtarzalności.

REKLAMA
ŁADOWANIE..