REKLAMA

Produkcja

FIRMA ART Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
Jesteśmy wieloletnim producentem opakowań foliowych różnego rodzaju i przeznaczenia. Do naszych procesów produkcyjnych wykorzystujemy nowoczesny park maszynowy oraz najlepsze surowce, a wyspecjalizowana kadra pracownicza gwarantuje terminowe ...
FIRMA ART Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. Sikornik 3
43-300 Bielsko-Biała
tel.: +48 33 497 10 20

AXPAL
Jesteśmy producentem paluszków solonych oraz delikatesowych, serowo-cebulowych, z sezamem, papryką, makiem oraz ziołami. Nasze wyroby z Małego Beskidu są najwyższej jakości, dlatego od wielu lat znajdują ...
AXPAL
ul. ZARZECZNA 50A
34-120 Andrychów Roczyny
tel.: 607 904 800

BEFASZCZOT
BEFASZCZOT Sp. z o.o. jest największym i najstarszym polskim producentem narzędzi malarskich i budowlanych oraz szczotek kosmetycznych i gospodarczych. 145 lat tradycji i doświadczenia w produkcji ...
BEFASZCZOT
ul. Padarewskiego 7
43-300 Bielsko-Biała
tel.: (033) 819 00 40

Bezalin
ul. Piastowska 43
43-300 Bielsko-Biała
Skontaktuj się


Porady związane z kategorią:
Produkcja

Hale stalowe – atrakcyjne rozwiązanie o wielowymiarowym zastosowaniu Hale stalowe – atrakcyjne rozwiązanie o wielowymiarowym zastosowaniu

Hale stalowe z roku na rok zyskują na popularności, wypierając klasyczne, murowane budynki. Buduje się je tak często głównie dlatego, że mają one bardzo wiele zastosowań. Hale stalowe powszechnie wykorzystywane są w przemyśle, służąc jako hale magazynowe lub produkcyjne, lecz również jako mroźnie i chłodnie. Swoją popularność zawdzięczają wysokiej trwałości, przy jednoczesnym ograniczeniu czasu montażu do minimum. Hale stalowe występują w wielu wariantach; jednym z podstawowych podziałów jest kryterium konstrukcji, które dzieli hale stalowe na dwa typy – o konstrukcji ramowej lub o konstrukcji kratowej. Dobór zazwyczaj podyktowany jest względami użytkowymi i zależy między innymi od szerokości hal i obciążeń, na jakie powinno się je zaprojektować. To jednak nie wszystko, co warto wiedzieć o ha;ach stalowych. Gdzie jeszcze możemy spotkać te popularne konstrukcje? Okazuje się, że nie musimy długo szukać...

Jak kupić dobrej klasy filtr do powietrza i nie zbankrutować? Odpowiadamy! Jak kupić dobrej klasy filtr do powietrza i nie zbankrutować? Odpowiadamy!

Zestawienie pojęcia „pierwszorzędnej klasy” obok nazwy interesującego Cię produktu przeważnie prowadzi do błędnego myślenia o horrendalnie wysokich kosztach. Zwłaszcza w branżach mocno technicznych, gdzie brak ich znajomości po stronie konsumenta może powodować wpadanie w niezbyt korzystne z Twojego punktu widzenia pułapki. Stoisz przed trudnym zadaniem kupna filtra powietrza i nie chcesz zapłacić kroci za takie rozwiązania? Przeczytaj artykuł!

Kiedy przyda Ci się folia stretch mini-rap? Kiedy przyda Ci się folia stretch mini-rap?

Folia stretch mini-rap to wszechstronne narzędzie o wielu praktycznych zastosowaniach. Możliwości wykorzystania tej folii są nieograniczone, co sprawia, że jest ona niezastąpiona w wielu różnorodnych sytuacjach. Poniżej przedstawiamy najważniejsze korzyści wynikające z jej użytkowania.

Tablety przemysłowe - innowacyjne rozwiązania dla firm produkcyjnych Tablety przemysłowe - innowacyjne rozwiązania dla firm produkcyjnych

W dzisiejszych czasach wciąż rosną wymagania wobec firm produkcyjnych. Oczekuje się, że będą one w stanie sprostać wyzwaniom, takim jak poprawa efektywności i zwiększenie produkcji przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości produktów. W takim kontekście, tablety przemysłowe stają się coraz bardziej popularne jako narzędzie usprawniające procesy produkcyjne.

Bielsko-Biała – w tych firmach warto szukać zatrudnienia! Bielsko-Biała – w tych firmach warto szukać zatrudnienia!

Bielsko-Biała słynie z zabytkowej starówki oraz Studia Filmów Rysunkowych, które wywarło ogromny wpływ na historię miasta. Rynek pracy w Bielsku-Białej jest rozwinięty, o czym świadczą setki aktualnych ofert pracy. Za dużą część z nich odpowiada kilka dużych przedsiębiorstw i zakładów produkcyjnych, które zatrudniają setki pracowników. Gdzie szukać pracy w Bielsku-Białej? Oto najważniejsi pracodawcy regionu!

Jakie wybrać części do ciągnika?

Wybór części do ciągnika to czasami nie lada wyzwanie. Jeśli ktoś posiada stare modele ciągników, z pewnością może liczyć się z tym, że awaryjność popularnego sprzętu marki Zetor jest stosunkowo niewielka. Jeśli jednak przyda się renowacja takiego sprzętu, którego na roli można używać niemal codziennie, polecamy zajrzeć do naszego sklepu, w którym mamy do zaoferowania doskonałej jakości części do ciągników marki Zetor i nie tylko. W naszym sklepie AR SKLEP znajdziecie Państwo części do popularnych modeli ciągników marki Zetor, Ursus, i nie tylko. 

Jak wybrać pręty poliamidowe na potrzeby produkcji? Jak wybrać pręty poliamidowe na potrzeby produkcji?

Poliamid to niezwykle popularne tworzywo sztuczne z rodziny syntetycznych związków organicznych, występujące m.in. w formie wałków, prętów, płyt, tulei bądź rur a także gotowych już detali. Znajduje szerokie zastosowanie w licznych sektorach przemysłu, m.in. w spożywczym, chemicznym i farmaceutycznym.

Przewody pneumatyczne – jak wybrać wąż pasujący do układu? Przewody pneumatyczne – jak wybrać wąż pasujący do układu?

Z pomocą starannie dobranych przewodów pneumatycznych możliwe jest dostarczanie medium potrzebnego do zasilenia poszczególnych elementów układu. W przypadku układów pneumatycznych jest to sprężone powietrze generowane przez kompresor. Przewody pneumatyczne odgrywają tu bardzo istotną rolę, ponieważ w dużej mierze decydują o przepływie powietrza, ciśnieniu oraz szczelności układu. Dlatego muszą być dobrane do obowiązujących warunków.

Właściwości i zastosowanie stali nierdzewnej Właściwości i zastosowanie stali nierdzewnej

Znana i wykorzystywana na szeroką skalę stal szlachetna - stal nierdzewna posiada wyjątkowe i pożądane w wielu branżach właściwości. Plastyczność stali pozwala na zastosowanie jej w wielu dziedzinach przemysłu, tworząc produkty o zróżnicowanych kształtach - blachy, rury, kształtowniki czy pręty. Każdy z tych artykułów jest obecny w większości branży, przyciągając setki klientów. Poznaj właściwości i zakres zastosowania stali nierdzewnej, a także szereg korzyści wynikający z jej wykorzystania!
 

Jak uniknąć zagrożeń związanych z pracą fizyczną? Jak uniknąć zagrożeń związanych z pracą fizyczną?

Zagrożenia w miejscu pracy są obecne na różnego rodzaju stanowiskach. Praca fizyczna generuje jednak ich więcej. Z tego względu w miejscu pracy należy zwracać szczególną uwagę do zasad BHP i przede wszystkim przestrzegania. Wlicza się w to również stosowanie odpowiedniej odzieży wierzchniej i butów roboczych.

Profesjonalna chemia przemysłowa do wymagających aplikacji Profesjonalna chemia przemysłowa do wymagających aplikacji

Jednym z istotniejszych czynników warunkujących skuteczność mycia podczas procesów produkcyjnych jest odpowiedni wybór chemii przemysłowej. Niektóre aplikacje są jednak szczególnie wymagające, ponieważ konieczne jest spełnienie rygorystycznych wymagań związanych z normami czystości. 

Dezynfekcja kurników, dlaczego warto ją robić? Dezynfekcja kurników, dlaczego warto ją robić?

Straty w hodowli często są spowodowane różnymi infekcjami zwierząt oraz rozprzestrzenianiem się chorób. Dobry hodowca nie tylko obserwuje swoje ptaki, ale także dba o odpowiednie warunki chowu. Higiena oraz dobre warunki sanitarne są kluczem do zdrowego rozwoju zwierząt. Należy nie tylko zaznajomić się z zasadami dotyczącymi Dobrej Praktyki Rolniczej, ale również wprowadzić je w życie. Drób żyjący w kurniku narażony jest na różnego rodzaju wirusy, bakterie, czy pasożyty. Jak temu zapobiec?

Plan podstawą sukcesu Plan podstawą sukcesu

Nie od dziś wiadomo, że najlepiej sprawdza się spontaniczność zaplanowana. W przypadku działalności firmy i planowania produkcji działania jednak muszą być dobrze przemyślane. Skrupulatny plan działań może okazać się na wagę złota.
 

Mleczarnia Turek przykładem firmy działającej w ramach strategii zrównoważonego rozwoju Mleczarnia Turek przykładem firmy działającej w ramach strategii zrównoważonego rozwoju

Mleczarnia Turek to firma znana konsumentom na całym świecie, nie tylko z doskonałych serów, ale również strategii zrównoważonego rozwoju. Firmie tej nieobca jest społeczna odpowiedzialność biznesu, poszanowanie dla wartości i dobra człowieka oraz zrozumienie dla procesów zachodzących w środowisku.

Transfer linii produkcyjnych - na czym polega Transfer linii produkcyjnych - na czym polega

Gospodarka rozwija się cały czas bardzo prężnie. Rośnie tym samym zainteresowanie ze strony technologicznej. Dzisiaj transfer linii produkcyjnych jest bardzo istotnym elementem budowania tzw. przewagi konkurencyjnej na rynku.

Czego nie kupimy od 2021 r.? Koniec ery plastiku Czego nie kupimy od 2021 r.? Koniec ery plastiku

Zanieczyszczenie środowiska naturalnego tworzywami sztucznymi to problem cywilizacyjny o wymiarze globalnym. Do jego rozwiązania potrzebne jest kolektywne działanie wspólnoty międzynarodowej. Z pionierską inicjatywą wychodzi Unia Europejska, która wprowadza w życie dyrektywę o zakazie sprzedaży plastikowych jednorazówek. Jakich produktów od stycznia 2021 nie znajdziemy w sklepach? Które artykuły stanowią największe zagrożenie dla ekosystemu?
 

Porównywanie przecinarek taśmowych i tarczowych Porównywanie przecinarek taśmowych i tarczowych

Zadajesz sobie pytanie, co będzie w Twojej sytuacji lepsze — przecinarki taśmowe, czy przecinarki tarczowe? Celem tego tekstu jest rozwianie wszelkich pojawiających się wątpliwości. W związku z tym nie pozostaje nic innego, jak przybliżyć wiedzę na temat wspomnianych przecinarek. Konkretnie, porównaniem zostaną objęte przecinarki wchodzące w skład oferty firmy Bomar Poland.

Cechy wyrobów z odlewów piaskowych Cechy wyrobów z odlewów piaskowych

Odlewnictwo jako technologia wytarzania przedmiotów, zwłaszcza ze stopów metali dzieli się na kilka różnych metod. Jedną z najczęściej stosowanych jest metoda piaskowa. Na czym polega i jakie cechy posiadają tak przygotowane wyroby?

Zasady działania, zastosowanie i rodzaje tokarek do metalu Zasady działania, zastosowanie i rodzaje tokarek do metalu

Tokarka do metalu to specjalnie zaprojektowana obrabiarka, wykorzystująca zarówno konwencjonalne, jak i nowoczesne metody do obróbki oraz produkcji różnego rodzaju wyrobów metalowych. Urządzenia tego typu posiadają bardzo szeroki zakres zastosowań, m.in. w tworzeniu narzędzi oraz budowie maszyn. Dotyczy to zarówno wykonywania elementów pojedynczych, jak i całych serii o idealnej powtarzalności.

REKLAMA
ŁADOWANIE..